Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Resim Kursu Şişli

“Hobi Edinmek İstiyorum” Diyenlere Özel! – En İyi Resim Kursu Şişli

Gün içinde pek çok boş vaktim var ama zamanımı, kaliteli bir şekilde nasıl değerlendirebileceğimi bilemiyorum, diyorsanız sizleri Resim Akademi’nin Şişli resim eğitimlerine davet ediyoruz! Şişli resim kurslarında resim sanatını sıfırdan tanımaya başlayacak, geliştirdiğiniz çizme, boyama ve tasarlama becerileri ile sanatınızı konuşturacaksınız.

En keyifli hobi kurslarından biri olan Şişli resim derslerinde öğrendiğiniz tekniklerle birlikte birbirinden yaratıcı sanat eserlerine imzanızı atacak; arkadaşlarınız doğum günü ve ev hediyesi olarak el emeği ürünlerinizi sunacaksınız! Resim sanatı ile bir kez tanıştıktan sonra bu hobinizden bir daha asla vazgeçemeyeceksiniz. Haydi, Resim Akademi’nin keyif dolu Şişli resim kurslarına!

Sanatla Bir Bütün Olun! – En İyi Resim Kursu Resim Akademi

En iyi resim kursu olarak henüz Şişli’de değiliz, kısa bir süreliğine eğitimlerimizi Bakırköy-İncirli’de veriyoruz. 2024 yılı itibariyle Şişli resim kursunda sizlerle buluşmayı planlıyoruz. Bu süreçte sınıflarımız, eğitim programlarımız ve eğitmenlerimizle ilgili bilgi almak için sizleri Sanat Cafe’de kahve içmeye davet ediyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret edip Atakent resim kurslarındaki derslerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

[widget-180]

“Sıkılıyorum Ne Yapmalıyım?” mı Diyorsunuz? – Resim Dersleri Şişli

Evde canınız sıkılıyorsa size hiçbir şey katmayan televizyon dizileri ve bilgisayar oyunlarının karşısında vaktinizi öldürmektense neden faydalı bir uğraş edinmiyorsunuz? Sanatın en güzel dallarından biri ile tanışabileceğiniz, kültür seviyenizi artırabileceğiniz ve kendinizi çok daha işe yarar ve değerli hissedebileceğiniz bir hobi edinmeye var mısınız? Cevabınız evetse Şişli resim kurslarında size uygun pek çok eğitim var!

Şişli resim kurslarındaki akrilik, yağlı boya, sulu boya, karakalem, desen, gravür ve karikatür gibi derslerden dilediğinize katılın, evde boş boş vakit geçirmektense yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğiniz, özgüveninizi artırabileceğiniz ve sanatsal beceriler kazanabileceğiniz Şişli resim eğitimlerinde eğlencenin doruklarına ulaşın!

Kaygılı Bir Yapınız mı Var? – Resim Dersi Şişli

Çok kaygılıyım, bu konuda ne yapacağımı bilemiyorum, diyorsanız sizlere ilk olarak zihninizi meşgul edecek ve keyif almanızı sağlayacak bir hobi edinmenizi tavsiye edebiliriz! Kendinizi stresli hissettiğinizde, hem faydalı hem de etkili bir baş etme yöntemi olarak Şişli resim derslerine katılabilirsiniz. 

Şişli resim derslerinde zihninizi, çizeceğiniz resme, yaratacağınız tasarıma, seçeceğiniz renklere ve kompozisyona odaklayarak sizi yiyip bitiren düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz. Ayrıca kaygılı bir yapıya sahip olan pek çok kişi için sanatta başarılı olmak ve birbirinden güzel sanat eserleri yaratmak da çok değerlidir. Dolayısıyla Şişli resim kurslarında psikolojinizi çok daha iyi hale getirecek sanatsal beceriler edinebilirsiniz. Sizce de denemeye değer değil mi?

MEB Ruhsatlı Resim Kursu - Şişli Resim Akademi

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, kaliteli bir resim kursu bulmak istiyorsanız danışmanlık ve kurs adı altında hayallerinizle oynamaya çalışan, öğrencilerinin gelişimiyle ilgilenmeyen ve kaliteli bir resim eğitim sunmayan kurumlardan uzak durun.

Şişli resim kursları Resim Akademi, MEB ruhsatlı, donanımlı, güvenilir ve kaliteli bir eğitim kurumu olarak Şişli resim dersi alan tüm öğrencilere güvenli bir binada ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde ders vermektedir. Şişli resim kurslarında; deprem dayanıklılık raporundan acil çıkış kapılarına, yangın merdiveninden ekipman yeterliliğine kadar tüm konulara özen gösterilmektedir.

MEB Onaylı Resim Kursu Sertifikası – Resim Eğitimleri Şişli

MEB onaylı resim sertifikanızla özgeçmişinizi çok daha profesyonel ve prestijli bir hale getirmek ister misiniz? Sosyal ve kültürel yönlerinizi geliştirebileceğiniz, işverenlerin gözünde çok daha prezentabl bir imaj çizeceğiniz MEB onaylı Şişli resim kursu sertifikasını alın, siz de çok daha donanımlı olun.

Alanında Uzman Eğitmenler – Resim Kursları Şişli

En ünlü sanatçıların, zanaatkarların, ressamların, tasarımcıların ve heykeltıraşların Şişli resim kurslarında eğitmen olduğunu biliyor muydunuz? Siz de Resim Akademi’nin alanında uzman eğitmenlerinden Şişli resim dersi alın, hem sanatın pek çok dalıyla ilgili bilgi sahibi olun hem de keyifli bir hobi edinin

Uluslararası Eğitim Standardı – Şişli Çocuk Resim Kursları

Şişli resim dersi programımızı belirlerken Milli Eğitim Bakanlığı standartları ile birlikte Avrupa standartlarına da uyum gösteriyoruz. Dünyanın en iyi sanat okullarında verilen dersleri, sizlere sunuyor; dünya çapında bir eğitim almanızı sağlıyoruz. En iyi Şişli resim kursumuzda, öğrencilerimize kapsamlı, kaliteli ve dopdolu bir eğitim programı hazırlıyoruz.

“Çocukken herkes bir sanatkardır, zor olan yetişkinken sanatkar kalabilmektir.”

Pablo Picasso

Uygulamalı Resim Dersleri – Resim Dersleri Şişli

Resim kursları Şişli olarak dijital illüstrasyon, teknik resim, dijital çizim, mimari perspektif, geleneksel Türk el sanatları, ebru, taş boyama ve gravür gibi eğitimlerimizin tamamını, pratik ağırlıklı olarak işliyoruz. Teorik eğitimin kalıcı olmadığını biliyor, bu gerekçe ile derslerimizi uygulamalı olarak sunmaya özen gösteriyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı – Resim Eğitimleri Şişli Resim Akademi

Şişli resim kurslarının, sanat dolu eğitimlerine katıldıktan sonra kariyerini yönlendirme noktasında desteğe ihtiyaç duyan, lise ya da üniversite eğitiminde resim sanatında uzmanlaşmayı isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği veriyoruz. Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu, güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu, master başvurusu için portfolyo tasarım kursu ve resim iş öğretmenliği kursu gibi eğitimlerimize yönlendirmeler yapıyor; profesyonel yaşamlarında ihtiyaç duydukları rehberliği yapıyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Resim dersi Şişli’deki eğitimlerin tamamının, %100 öğrenme garantili olduğunu biliyor muydunuz? Şişli resim kurslarında katılacağınız tüm derslerde, tekrarlamak istediğiniz konu ve içeriklerde ücretsiz kurs tekrarı hakkına sahip olacak, kaçırdığınız dersler için hiçbir ücret ödemeden telafi yapacaksınız.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Resim Kursu Şişli Resim Akademi

Resim Akademi Şişli resim derslerine, İstanbul’un her noktasından metro, metrobüs ve otobüs kullanarak kolaylıkla gelebilir, merkezi konumda olmayan kurslara giderken trafikte harcayacağınız vakti, Resim Akademi’de resim yaparak ve sanatınıza yoğunlaşarak geçirebilirsiniz. Dilerseniz kendi aracınızla dilerseniz de yürüme mesafesi ile kuruma uzaklığı 2 dakika olan toplu ulaşım araçlarıyla rahatça Şişli resim derslerine katılabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Resim Eğitimleri – Resim Dersleri Şişli

Resim Akademi’nin her biri birbirinden keyifli ve renkli hobi kurslarına katılmaya ne dersiniz? İşte, Şişli resim kurslarının en çok tercih edilen ve en sevilen eğitimleri… Siz de gelin, yaşamınıza enerji katın!

[widget-135]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Resim Dersi Şişli Resim Akademi

  • Amatör olarak ebru sanatıyla ilgileniyorum ve bu alışkanlığımı geliştirmek istiyorum. Şişli resim kursunuzda bu sanata yönelik bir eğitim var mı?

Evet. Ebru ustası olmak ya da hobi olarak ebru yapmak isteyen öğrencilerimiz için Ebru Kursumuz bulunmaktadır.

  • Oğlum güzel sanatlar lisesine hazırlanıyor. Şişli resim kursunuzda bunun için bir eğitim var mı?

Elbette. Sanat dolu bir yaşamının olmasını hayal eden çocuklar için Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursumuz bulunmaktadır. Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursunda, yetenek sınavlarında başarılı olmanın püf noktaları aktarılmaktadır. 

  • Şişli resim kursu sonunda sertifika veriyor musunuz? 

Elbette. Şişli resim kursumuzu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize, ileride sizlere referans olabilecek ve başarınızı ispat edebilecek MEB onaylı resim kursu sertifikası veriyoruz.

Gerçek Bir Sanat Merkezi Atmosferini Deneyimleyin! – Resim Dersleri Şişli

Uzunca bir süredir resim kurslarını araştırıyor ancak sanat eğitimi verebilecek düzeyde donanımlı bir resim kursu bulamıyor musunuz? Bu kararsızlığı yaşamakta çok haklısınız! Günümüzde pek çok kurum, sanatla hiçbir bağlantısı olmamasına rağmen sanatsal alanlarda eğitimler veriyor ve pek çok kişinin hayallerini söndürüyor! Siz de bu olumsuz deneyimlerden birini yaşamak istemiyorsanız Şişli resim kurslarına gelip kaliteli ve ayrıcalıklı bir resim eğitimi alabilirsiniz.

Şimdiye kadar binlerce öğrenciyi mezun eden ve pek çoğunu ünlü bir sanatçı haline dönüştüren Resim Akademi’de akrilikten yağlı boyaya, gravürden ebruya, sulu boyadan karakaleme kadar resim sanatının her türünden eğitim mevcut! Gelin, kaliteli ve prestijli bir eğitim kurumundan, sanat dolu bir ortamda resim dersleri alın, Şişli resim eğitimi ile sanatınızda uzmanlaşın!

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77