Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Resim Kursu Ulus

Amatörce Yaptığınız Resimler mi Var? – Resim Kursu Ulus

Evde hobi olarak çizimler, karakalem çalışmaları ve boyamalar mı yapıyorsunuz? Peki, neden bu hevesinizi profesyonel bir eğitimle buluşturarak önemli başarılara imza atmıyorsunuz? Sizi hem resim sanatının incelikleriyle ve teknikleriyle buluşturacak hem de herkes tarafından bilinen bir ressam olmanızı sağlayacak Ulus resim eğitimleri ile tanışmaya hazır mısınız?

En iyi hobi kurslarından biri olan Resim Akademi ile siz de tuvalinizin başına geçtiğinizde harikalar yaratacak, deneyiminiz, eğitim geçmişiniz ve yeteneklerinizle pek çok kişiye ilham vereceksiniz. Ulus resim kurslarından önce amatör olarak yaptığınız çizimleri, Ulus resim kursundan sonra profesyonelliğe taşıyacaksınız.

Eğlenceli Bir Ortamda Sosyalleşin! – En İyi Resim Kursu Resim Akademi

En iyi resim kursu olarak henüz Ulus’ta değiliz, kısa bir süreliğine eğitimlerimizi Bakırköy-İncirli’de veriyoruz. 2024 yılı itibariyle Ulus resim kursunda sizlerle buluşmayı planlıyoruz. Bu süreçte sınıflarımız, eğitim programlarımız ve eğitmenlerimizle ilgili bilgi almak için sizleri Sanat Cafe’de kahve içmeye davet ediyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret edip Ulus resim kurslarındaki derslerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

[widget-180]

Ulus Resim Eğitimlerinde Meraklı Çocuklar Yetişiyor! – Ulus Çocuk Resim Kursu

Sanat dolu bir ortamda bulunmak, çocukların sosyal ve bilişsel gelişimi açısından oldukça önemli. Özellikle de resim, duygularını kelimelerle ifade edemeyecek çocuklar için mükemmel bir geliştirici aktivite! Ulus çocuk resim kursları; çocukların hayal güçlerini harekete geçirme, duygularını çok boyutlu ifade etmelerini sağlama ve problem çözme becerilerini geliştirme konusunda olmazsa olmaz eğitimlerden biri.

Ayrıca Ulus çocuk resim eğitimleri; çocukların ilerleyen dönemlerde yazma, okuryazarlık, matematik ve fen gibi diğer konularda daha iyi akademik sonuçlara ulaşmalarında da etkili. Siz de çocuğunuzun hem merak duygusunun gelişmesi hem de yaratıcı düşünme, özgün olma, keşfetme ve yenilik yapma gibi özelliklerinin pekişmesini istiyorsanız Ulus çocuk resim eğitimini detaylıca incelemek üzere Resim Akademi’yi ziyaret edin!

İlk Kişisel Serginizi Açın – Resim Dersi Ulus

En büyük hayaliniz tamamen kendi eserlerinizden oluşan butik bir sergi açmak mı? Karakalem çalışmalarınız ve özgün eserlerinizin bulunduğu bir sergi, sizin kendinizi ispat etmenizi mi sağlayacak! Öyleyse mevcut yeteneklerinizi iyileştirecek ve potansiyelinizi açığa çıkaracak Ulus resim eğitimlerine katılın, unutulmaz bir koleksiyon yaratın!

Dilerseniz Ulus resim dersleri süresince çizdiğiniz resimleri, sevdiklerinize armağan edip unutulmaz hediyeler bırakın dilerseniz de kişisel serginizi sosyal yardım projeleri için oluşturun! Resim sanatını her yönüyle keşfedeceğiniz, kendinizi çok daha yetenekli ve değerli hissedebileceğiniz Ulus resim kursuna katılın, yaşamınızda yepyeni bir dönem başlatın!

MEB Ruhsatlı Resim Kursu - Ulus Resim Akademi

En iyi resim kursu Ulus Resim Akademi, Ulus resim derslerine katılan tüm öğrencilere güvenli bir binada, ferah resim atölyelerinde ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde ders vermektedir. Ulus resim kurslarında; acil çıkış kapılarından deprem dayanıklılık raporuna, yangın merdiveninden ekipman yeterliliğine kadar tüm konulara hassasiyet gösterilmektedir. 

Öğrencilerinin gelişimini takip eden, eğitmen kadrosunu bilgili ve deneyimli kişilerden oluşturan, her türlü ekipmanı yeterli bir şekilde sunan başarılı bir resim kursu arıyorsanız Resim Akademi’nin 15 yıllık deneyimine güvenin, kaliteli bir eğitim kurumundan Ulus resim dersleri alın.

MEB Onaylı Resim Kursu Sertifikası – Resim Eğitimleri Ulus

Ulus resim derslerini başarıyla tamamladıktan sonra almaya hak kazanacağınız MEB onaylı resim kursu sertifikası ile özgeçmişinizi ve portfolyonuzu güçlendirmeye ne dersiniz? Dilerseniz MEB onaylı resim kursu sertifikanızdan yararlanarak hobi olarak başladığınız resim sanatını, mesleğinize dönüştürebilir, kariyer planlarınızı bu yönde oluşturabilirsiniz. Hemen Ulus resim dersine katılın, MEB onaylı resim kursu sertifikasına siz de sahip olun.

Alanında Uzman Eğitmenler – Resim Kursları Ulus

Ulus resim derslerine katılan eğitmenlerimizin tamamı; ünlü sanatçılar, ressamlar, zanaatkarlar, çizerler, tasarımcılar ve heykeltıraşlardan oluşmaktadır. Siz de Ulus resim kursuna gelip bu sanatı, ustasından öğrenmek ve keyifli bir hobi edinmek isterseniz vakit kaybetmeden Resim Akademi’yi ziyaret edin!

Uluslararası Eğitim Standardı – Resim Eğitimleri Ulus

Sunduğumuz eğitimin çok daha kalıcı olabilmesi açısından Ulus resim eğitimi programımızı Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına ek olarak Avrupa standartlarına da uygun olarak geliştiriyoruz.  Dünyanın en iyi sanat okullarının resim derslerinde sunulan içerikleri, Ulus resim eğitimleri programımıza dahil ediyor, öğrencilerimize detaylı ve kaliteli dersler veriyoruz.

“Sanatı düşündüğüm zaman aklıma güzellik gelir. Güzellik hayatın gizemidir. Güzellik gözde değil, zihindedir. Zihnimiz mükemmelliğin farkındadır.”

Agnes Martin

Uygulamalı Resim Dersleri – Resim Dersleri Ulus

Resim kursları Ulus olarak karikatür, karakalem, ebru, animasyon-çizgi film, gravür, ahşap boyama, taş boyama, seramik ve cam tasarımı, graffiti, heykel, akrilik ve desen gibi tüm eğitimlerimizi pratik ağırlıklı olarak işliyoruz. Sanatsal eğitimler söz konusu olduğunda teoriğin etkili olmadığını biliyor; Ulus resim derslerimizi uygulamalı bir şekilde sunuyoruz. 

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı – Resim Eğitimleri Ulus Resim Akademi

Portfolyo hazırlamak üzere olan, güzel sanatlar lisesi/fakültesine hazırlanan, sergi açmayı planlayan ya da yetenek sınavlarında başarılı olmayı hedefleyen gençlerimize, Ulus resim kursundan sonra da eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz. Ulus resim dersi süresince öğrendiği bilgileri nasıl değerlendirmesi gerektiğini bilemeyen öğrencilerimize profesyonel bir yardım sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

%100 öğrenme garantili Resim dersi Ulus’ta kaçırdığınız dersler için hiçbir ücret ödemeden telafi yapacak, Ulus resim kurslarında katılacağınız tüm derslerde, tekrarlamak istediğiniz konu ve içeriklerde ücretsiz kurs tekrarı hakkına sahip olacaksınız. Bu sayede Ulus resim kursumuzu çok başarılı bir şekilde geçireceksiniz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Resim Kursu Ulus Resim Akademi

Resim Akademi Ulus resim derslerine, İstanbul’un her noktasından metro, metrobüs ve otobüs kullanarak kolaylıkla gelebilir, merkezi konumda olmayan kurslara giderken harcayacağınız vakti, Resim Akademi’de resim yaparak geçirebilirsiniz. Dilerseniz kendi aracınızla dilerseniz de yürüme mesafesi ile kuruma uzaklığı 2 dakika olan toplu ulaşım araçlarıyla zahmetsizce Ulus resim derslerine katılabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Resim Eğitimleri – Resim Dersleri Ulus

Ulus resim derslerine katılarak sosyal çevrenizde çok daha aktif olarak tanınmak ister misiniz? Öyleyse Resim Akademi’ye gelin, en çok tercih edilen resim eğitimlerine göz atın!

[widget-135]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Resim Dersi Ulus Resim Akademi

  • Ulus resim kursunuzda ekip olarak katılabileceğimiz hangi eğitimler var?

Hobi kurslarımıza katılmak isteyen firmalara özel olarak Kurumsal Ebru Kursu, Kurumsal Yağlı Boya Kursu, Kurumsal Heykel Kursu, Kurumsal Taş Boyama Kursu, Kurumsal Cam Kursu, Kurumsal Hobi Resim Kursu ve Kurumsal Sulu Boya Kursumuz bulunmaktadır.

  • Ulus resim eğitimlerinizde sertifika veriyor musunuz?

Ulus resim kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize; MEB onaylı resim kursu sertifikası sunuyoruz.

  • Ulus resim eğitimleri için gerekli ekipmanları biz mi tedarik ediyoruz?

Resim Akademi olarak öğrencilerimiz için gerekli olan pek çok ekipmanı hazır bulunduruyoruz. Yine de arzu ederseniz Ulus resim eğitimi öğretmenlerinin önerdiği malzemeleri kendiniz de tedarik edebilirsiniz.

Ulus Resim Kursu Fiyatları

Resim Akademi’de Ulus resim eğitimi programlarımızı öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi duydukları Yağlı Boya Kursu, Desen Kursu, Geleneksel Türk El Sanatları Kursu, Dijital Çizim Kursu, Dijital İllüstrasyon Kursu, Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu, Seramik ve Cam Tasarım Kursu gibi branşlara göre hazırlıyoruz. 

Ulus resim kursu ücretlerini belirlerken öğrencilerin beklentilerini ve akademik hedeflerini gözetiyor, ne kadar süre eğitim alacağınızı, özel ya da grup ders tercihinizi dikkate alıyoruz. Bu yüzden Ulus resim ücretleri hakkında bilgi almak için kurumumuzu ziyaret etmeniz ve eğitim danışmanlarımızla görüşmeniz daha doğru olur.

Güvenilir Bir Resim Kursu mu Arıyorsunuz? – Resim Dersleri Ulus

Resim konusunda yetkin olmayan eğitmenlerle sizlere resim dersi vermeye çalışan, paranızı ve zamanınızı boşa harcatan kalitesiz eğitim kurumlarından uzak durmak istiyor ama donanımlı bir resim kursunu nasıl bulacağınızı da bilemiyorsanız doğru adrestesiniz! Alanında uzman ve ünlü eğitmenlerle birlikte resim dersleri veren Resim Akademi Ulus resim kursu ile çok yönlü bir eğitim alacaksınız!

Ferah atölyelerde, kişisel gelişiminizi destekleyici eğitim programlarıyla kısa sürede başardığınızı hissedeceksiniz. Gelişiminizin, başarılarınızın ve çalışmalarınızın anbean takip edildiği, size değer verilen bir resim kursunda zanaatinizde uzmanlaşın, binlerce başarılı mezunumuzdan biri de siz olun!

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77