Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Resim Kursu Davutpaşa

Yepyeni Bir Maceraya Atılın! – Resim Kursu Davutpaşa

Keyif aldığınız bir hobiyle vakit geçirmek ve bütün haftanın yorgunluğunu eğlenerek üzerinizden atmak ister misiniz? Yaparken huzur bulduğunuz bir hobinizin olması, aynı zamanda da hayatın stresinden uzaklaşmanızı sağlar. Sizin de böyle bir molaya ihtiyacınız varsa Davutpaşa resim kurslarına katılabilirsiniz.

Davutpaşa resim kursunda; becerilerinizi geliştirebileceğiniz, sizin gibi ortak zevklere sahip olan insanlarla bir arada bulunup sosyalleşebileceğiniz ve yaparken heyecanlanacağınız bir hobi için dilediğiniz eğitimi alabilir, hobi kursları ile hayatınızı zenginleştirebilirsiniz. Yaşamınızı çok daha tekdüze ve sıkıcı olmaktan kurtarıp Davutpaşa resim eğitimi ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Motivasyonunuzu Artırmaya İhtiyacınız Yok mu? – En İyi Resim Kursu Resim Akademi

En iyi resim kursu olarak henüz Davutpaşa’da değiliz, kısa bir süreliğine eğitimlerimizi Bakırköy-İncirli’de veriyoruz. 2024 yılı itibariyle Davutpaşa resim kursunda sizlerle buluşmayı planlıyoruz. Bu süreçte sınıflarımız, eğitim programlarımız ve eğitmenlerimizle ilgili bilgi almak için sizleri Sanat Cafe’de kahve içmeye davet ediyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret edip Davutpaşa resim kurslarındaki derslerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

[widget-180]

Eğlenceye Vakit Ayırın! – Resim Kursları Davutpaşa

Vaktinizin çoğunu iş yerinde mi geçiriyorsunuz? İşinizdeki yoğun tempo yetmiyormuş gibi bir de hafta sonlarında da mı çalışıyorsunuz? Peki, bu yaşam düzeninizde dinlenmeye ne kadar vakit ayırıyorsunuz? Siz de kendinize yeteri kadar zaman ayıramamaktan şikayetçiyseniz Resim Akademi sizler için sunduğu mükemmel fırsatlara göz atın!

Davutpaşa resim kurslarında, yeni bir hobi edinerek iş dışında da bir yaşamınızın olduğunun farkına varın! İşinizdeki gibi durmadan, baskıyla ya da telaşla yapmak zorunda olduğunuz şeylerin dışında; tamamen size özel, rahatlatıcı ve sınırlarını kendinizin belirlediği bir hobiniz olsun. Bu fikir, sizin de aklınıza yattıysa Davutpaşa resim eğitimleri hakkında detaylı bilgi alın!

Çocuğunuz Hiperaktif mi? – Davutpaşa Çocuk Resim Kursu

Çocuğunuz derslerine odaklanmakta güçlük mü çekiyor? Ya da dikkat dağınıklığı, sosyal yaşamında ona zor durumlar mı yaşatıyor? Çözümünüz, Davutpaşa çocuk resim kurslarında! Çocukların odaklanma ve motive olma gibi becerilerini geliştiren Davutpaşa resim eğitimleri, aynı zamanda öz değerlerini ve benlik saygılarını iyileştirmelerini sağlıyor!

Davutpaşa çocuk resim eğitiminde yaptıkları resme odaklanmaları, süreç odaklı davranmalarını, konsantre olmalarını ve yaptıkları işe dikkat kesilmelerini destekliyor. Bunun bir sonucu olarak da çocuğun derslerdeki başarısı artıyor. Siz de çocuğunuzun hiperaktif olduğunu düşünüyorsanız onu Davutpaşa çocuk resim kurslarına yönlendirin, hem faydalı bir hobi edinsin hem de yaşıtlarına uyum sağlamayı öğrensin!

MEB Ruhsatlı Resim Kursu - Davutpaşa Resim Akademi

Güvenilir bir resim kursu bulma arayışındaysanız öğrencilerinin gelişimiyle ilgilenmeyen, ders programlarını detaylı bir şekilde oluşturmayan ve verimli koşullar sağlamayan merdiven altı kurumlardan uzak durun! Milli Eğitim Bakanlığından onayı olmayan danışmanlık ve kurs adı altında geleceğinizle oynamaya çalışan kurumlara izin vermeyin!

Resim Akademi, MEB ruhsatlı bir eğitim kurumu olarak Davutpaşa resim derslerine katılan tüm öğrencilere güvenli bir binada ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde ders vermektedir. Davutpaşa resim kurslarında; deprem dayanıklılık raporundan ekipman yeterliliğine, yangın merdiveninden acil çıkış kapılarına kadar tüm konulara özen göstermektedir.

MEB Onaylı Resim Kursu Sertifikası – Resim Eğitimi Davutpaşa

Davutpaşa resim derslerini başarıyla tamamladıktan sonra almaya hak kazanacağınız MEB onaylı resim kursu sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendirmeye ne dersiniz? Özellikle sanatsal alanlarda kariyer planları yapanlar, güzel sanatlar lisesi ve güzel sanatlar fakültesinde okumayı hedefleyenlerin akademik başarısı için oldukça önemli olan MEB onaylı resim kursu sertifikası için hemen Davutpaşa resim kurslarına gelin!

Alanında Uzman Eğitmenler - Resim Kursu Davutpaşa Resim Akademi

Davutpaşa resim kurslarında; alanında uzman, bilgili ve deneyimli akademisyenlerden, tasarımcılardan, ressamlardan, sanatçılardan, karikatüristlerden, heykeltıraşlardan ve modacılardan eğitim alın, mesleğine yıllarını vermiş isimlerle birlikte kaliteli bir eğitim kurumunda gelişiminizi destekleyin. Takıldığınız ve eksik kaldığınızı hissettiğiniz noktalarda uzmanlarımızdan görüş alın.

Uluslararası Eğitim Standardı – Resim Kursları Davutpaşa

Davutpaşa resim kursu olarak öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve kaliteli resim eğitimini sunabilmek için Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına ek olarak Avrupa standartlarını da gözetiyoruz. Dünyanın en iyi sanat okullarının resim eğitimlerinde uygulanan müfredatı, Davutpaşa resim dersimize uyarlıyor, öğrencilerimizin verimli bir eğitim almasını sağlıyoruz.

“Sevdiğiniz üç hobi bulun; biri para kazanmak için, biri sizi zinde tutmak için ve biri de yaratıcı olmak için.”

Anonim

Uygulamalı Resim Dersleri – Resim Kursu Davutpaşa

Davutpaşa resim kursunda; seramik ve cam tasarımından ebruya, taş boyamadan minyatüre, gravürden linol baskıya kadar tüm eğitimlerimizi, öğrencilerimizin derslerden daha çok verim alabilmesi adına uygulamalı bir şekilde işliyoruz. Davutpaşa resim eğitimi programında yer alan içerikleri, pratik öğrenme metodu ile kursiyerlerimize sunuyor, ezberci eğitimin başarıyı getirmediğini savunuyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı – Resim Kursları Davutpaşa Resim Akademi

Akademik kariyerini sanat üzerine yapmayı planlayan öğrencilerimize, Davutpaşa resim kurslarından sonra da yetenek sınavları, portfolyo hazırlama ve destekleyici eğitimler konusunda destek oluyoruz. Master Başvurusu İçin Portfolyo Hazırlama Kursu ve Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu gibi eğitimlere yönlendirmeler yapıyor; resim sanatında uzman olmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Davutpaşa resim eğitimlerine katılan öğrencilerimize kariyer planı oluşturma noktasında da rehberlik yapıyor, alanlarında en iyi olmaları için izlemeleri gereken adımları aktarıyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Resim dersleri Davutpaşa’nın eğitim programlarının sizlere öğrenme garantisi sunduğunu biliyor muydunuz? Resim kursu Davutpaşa’dan dilediğiniz eğitimi alın; katılım sağlayamadığınız derslerde telafi imkanına, yeterli olmadığını düşündüğünüz eğitimlerde ise kurs tekrarı hakkına sahip olun. Hem de hiçbir ekstra ücret ödemeden! 

Merkezi Lokasyon – En Yakın Resim Kursu Davutpaşa Resim Akademi

Türkiye’nin en iyi resim kursu Davutpaşa, işte size çok yakın! Merkezi konumda olmayan kurslara giderken trafikte zaman kaybetmektense İstanbul’un her noktasından kolaylıkla ulaşım sağlanabilen resim kursları Davutpaşa’ya gelmeye ne dersiniz? Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs kullanarak İstanbul’un her ilçesinden kursumuza rahatlıkla gelin, toplu ulaşım araçlarından indikten sonra kurumumuza yalnızca 2 dakika yürüyün. 

En Çok Tercih Edilen Resim Eğitimleri – Resim Dersleri Davutpaşa

Çizim ve boyama becerilerinizi geliştirebileceğiniz, görsel algı düzeyinizi iyileştirebileceğiniz ve hayallerinizdeki hobiye kavuşacağınız Davutpaşa resim kurslarında bakın, hangi eğitimler var! Üstelik, hepsi birbirinden renkli ve eğlenceli!

[widget-135]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Resim Dersi Davutpaşa Resim Akademi

  • Davutpaşa resim kursunda hobi olarak katılabileceğimiz hangi bölümler var?

En iyi resim kursu Davutpaşa’da hobi kursları olarak Yağlı Boya Kursu, Sulu Boya Kursu, Seramik ve Cam Tasarımı Kursu, Animasyon-Çizgi Film Kursu, Desen Kursu, Ebru Kursu, Karakter Tasarımı Kursu, Heykel Kursu, Akrilik Kursu ve Ahşap Boyama kursu gibi pek çok eğitim yer alıyor. Hemen Davutpaşa resim kurslarına gelin, eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

  • Çok yoğun bir iş tempom var, Davutpaşa resim kurslarının saati neye göre belirleniyor?

Kendileri de isterse ders saatlerimize uyum sağlayamayacağını düşündüğümüz öğrencilerimizi, Özel Hobi Resim Kurslarına yönlendiriyor; Davutpaşa resim eğitimi programlarını kendilerine göre ayarlama fırsatını sağlıyoruz.

  • Çocuğum gelecekte resim öğretmeni olmak istediğini söylüyor, onu nasıl destekleyebilirim?

Çocuğunuz, henüz küçük yaşlarda iken böyle bir kararı verdiyse bu konuda yetenekli olduğuna inanıyor ve resim yaparken mutlu oluyordur. Dolayısıyla mutlu olduğu bir işte çalışması, onun geleceği için çok önemli bir fırsat. Resim tutkunu çocuğunuzu, yaşına uygun olarak Davutpaşa çocuk resim kurslarımızdan (Çocuk Hobi Resim Kursu, Genç Hobi Resim Kursu) birine yönlendirebilir, gelişimini destekleyebilirsiniz. 

Davutpaşa Resim Kursu Fiyatları

Davutpaşa resim kursumuzda, öğrencilerimizin derslerden beklentilerini, ihtiyaçlarını ve genel durumlarını analiz ediyor; bu doğrultuda bir eğitim programı hazırlıyoruz. Eğitimlerinize hangi seviyeden başlamanız gerektiğini, grup/bireysel ders taleplerinizi ve hedeflerinizi sorguluyoruz. Davutpaşa resim eğitimlerine hobi olarak  mı yoksa profesyonel kariyeriniz için mi katılacağınızı sorguluyor; bu doğrultuda örnek bir plan oluşturuyoruz.

Bu yüzden Davutpaşa resim kursu ücretleri hakkında net bir bilgiye sahip olabilmek adına Resim Akademi’yi ziyaret etmeniz, eğitim danışmanlarımızla birlikte size en uygun Davutpaşa resim eğitimini planlamanız daha sağlıklı olur. Dilediğiniz zaman gelip Davutpaşa resim kursu ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çocukların İçin Her Deneyim Bir Başarı! –  Resim Kursu Fiyatları Davutpaşa

Resim, uzun vadede başarı getiren, yaratıcılığı ve üretkenliği destekleyen, kelime dağarcıklarını geliştiren ve görsel algı düzeylerini iyileştiren bir sanat. Peki, sizin çocuğunuz bu sanatla ne kadar ilgili? Vaktinin çoğunu bilgisayar ve televizyon başında geçiren, gelişimi için hiçbir aktiviteye katılmayan bir çocuğunuz varsa onu hemen Davutpaşa resim eğitimine yönlendirin!

Ne düşündüğünü, ne hissettiğini ve duygularını nasıl yansıttığını keşfetmesini sağlayın. Bırakın, resim sanatının hangi dalında uzmanlaşmak istediklerine kendileri karar versin! Karikatür çizsin, karakalem çalışmaları yapsın, sulu boya ya da yağlı boyada usta olsun! Davutpaşa resim kurslarından sonra çocuğunuzun özgüveni, öz değeri ve benlik saygısı gelişsin!

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77