Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Resim Kursu Ortaköy

Resim Sanatının İyileştirici Gücünü Keşfedin! – Resim Dersi Ortaköy

İşten ya da okuldan geldikten sonra günün yorgunluğu ile egzersiz ya da yürüyüş yapmak zor gelebilir. Peki, uzun ve yorucu bir günün ardından güzelce dinlenebileceğiniz bir hobinizin olmasını ister miydiniz? Cevabınız evetse Resim Akademi’nin Ortaköy resim dersleri tam size göre! Ortaköy resim kursunda geçireceğiniz her vakit, hem günlük stresten, telaştan ve yorgunluktan uzaklaşmanızı sağlar hem de kendinizi daha iyi ve zinde hissetmenizi destekler.

Bıkkınlık, tükenmişlik, kaygı, öfke ve yorgunluk… İçimizdeki tüm olumsuz duyguları, sanat eserleri aracılığıyla serbest bırakmanızın en iyi yolu, resim kursu Ortaköy’de. Siz de gelin, hem yaratıcı becerilerinizi geliştirin hem de rahatlama ve gevşeme hissedin. Unutmayın, Ortaköy resim kurslarında edineceğiniz düşük stres düzeyi; daha mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmenizi sağlayacak…

Yenilenin, Tazelenin ve Canlanın! – En İyi Resim Kursu Resim Akademi

En iyi resim kursu olarak henüz Ortaköy’de değiliz, kısa bir süreliğine eğitimlerimizi Bakırköy-İncirli’de veriyoruz. 2024 yılı itibariyle Ortaköy resim kursunda sizlerle buluşmayı planlıyoruz. Bu süreçte sınıflarımız, eğitim programlarımız ve eğitmenlerimizle ilgili bilgi almak için sizleri Sanat Cafe’de kahve içmeye davet ediyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret edip Ortaköy resim kurslarındaki derslerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

[widget-180]

Çocuğunuzun Sayısal Alanlardaki Becerilerini Geliştirin! – Ortaköy Çocuk Resim Eğitimleri

Bebeğinizin ya da küçük çocuğunuzun yaptığı rastgele karalamaların ve boyamaların gelişimi için ne kadar önemli olduğunu biliyor musunuz? Resim, çocuklar için yalnızca bir oyun değil, aslında zihinsel gelişimleri için yapmış oldukları verimli bir ödev! Peki, sizin çocuğunuzun resimle arası nasıl? Resim eğitiminin sayısız faydasından çocuğunuzun da yararlanmasını istiyorsanız hemen Ortaköy çocuk resim kurslarına gelin. 

Çocuğunuzun yaşına, becerisine ve ilgi alanına uygun bir Ortaköy çocuk resim kursu ile problem çözme, anlama, ifade etme, seçim yapma ve bağlantı kurma gibi becerilerini geliştirin. Ortaköy çocuk resim eğitimi ile açık uçlu düşünebilme, kendilerini ve dünyayı anlamlandırma, koordinasyonu sağlama gibi edinimler kazandırın! Ortaköy çocuk resim kursu, çocuğunuz için tam bir gelişim eğitimi!

Kendinize Olan Güveninizi Tazeleyin! – Resim Kursu Ortaköy

Herhangi bir konuda yeteneğiniz olmadığı için sosyal ortamlarda kendinizi, geri planda mı bırakıyorsunuz? İnsanlar hobilerinden, hafta sonu aktivitelerinden bahsederken siz susmayı mı tercih ediyorsunuz? Sıkıcı ve monoton yaşam tarzınızı, Ortaköy resim kursları ile değiştirebilirsiniz! Siz de resim sanatının rahatlatıcı ve dinlendirici etkisiyle keyifli vakit geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Dilerseniz karakalem dilerseniz yağlı boya ya da sulu boya… Resim sanatının hangi dalını merak ediyor, hangisine ilgi duyuyorsanız o alanda Ortaköy resim dersi alabilir, kendinize güvenebileceğiniz, öz saygınızı, öz değerinizi ve benlik saygınızı geliştirebileceğiniz kişisel gelişim yolculuğunuzu başlatabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Resim Kursu - Ortaköy Resim Akademi

Öğrencilerinin gelişimini takip eden, başarılı mezunlar veren, eğitmen kadrosunu deneyimli ve bilgili kişilerden oluşturan, her türlü ekipmanı yeterli ve çeşitli bir şekilde sunan, hijyene önem veren başarılı  bir resim kursu mu arıyorsunuz? Resim Akademi’nin 15 yıllık deneyiminden faydalanın, güvenilir ve kaliteli bir eğitim kurumundan Ortaköy resim dersleri alın.

Ortaköy resim kurslarında; yangın merdiveninden deprem dayanıklılık raporuna, acil çıkış kapılarından ekipman yeterliliğine kadar tüm konulara özen gösterilmektedir. Ortaköy resim kursları Resim Akademi olarak Ortaköy resim dersine katılan tüm öğrencilere güvenli bir binada ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde ders vermektedir. 

MEB Onaylı Resim Kursu Sertifikası – Resim Eğitimleri Ortaköy

Ortaköy resim derslerini başarıyla tamamladıktan sonra almaya hak kazanacağınız MEB onaylı resim kursu sertifikası ile dilerseniz kendinizi sanata değer veren çok yönlü biri olarak gösterecek dilerseniz de hobinizi ve tutkunuzu, mesleğe dönüştürecek ve kariyerinizi bu yönde şekillendireceksiniz. Hemen Ortaköy resim dersine katılın, MEB onaylı resim kursu sertifikasına sahip olun.

Alanında Uzman Eğitmenler – Resim Kursları Ortaköy

Resim Akademi’nin birbirinden bilgili ve deneyimli eğitmenlerinden Ortaköy resim dersi almak, kültürel ve sosyal gelişiminizi desteklemek ister misiniz? Ortaköy resim derslerine katılan eğitmenlerimizin tamamı; alanında uzman ve ünlü sanatçılar, ressamlar, akademisyenler, tasarımcılar ve heykeltıraşlardan oluşmaktadır. Siz de Ortaköy resim kursuna gelin, sanatınızı uzmanından öğrenin.

Uluslararası Eğitim Standardı – Resim Eğitimleri Ortaköy

Dünyanın en iyi sanat okullarında verilen içerikleri, Ortaköy resim eğitimi programımıza dahil ediyor; en iyi Ortaköy resim kursunda, öğrencilerimize kapsamlı, kaliteli ve dopdolu bir eğitim programı hazırlıyoruz. Ortaköy resim dersi programımızı belirlerken Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına ek olarak Avrupa standartlarına da uyum gösteriyoruz.

“İnsan, elleriyle değil beyniyle boyar.”

Michelangelo

Uygulamalı Resim Dersleri – Resim Dersleri Ortaköy

Resim dersi Ortaköy’de; ebrudan cam ve seramik tasarımına, heykelden animasyon-çizgi film kursuna, geleneksel Türk el sanatlarından karakalem kursuna kadar her eğitimimizi pratik ağırlıklı olarak işliyoruz. Öğrencilerimize kaliteli bir eğitim sunabilmek adına Ortaköy resim derslerimizi kapsamlı ve pratik ağırlıklı olarak sunuyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı – Resim Eğitimleri Ortaköy Resim Akademi

Ortaköy resim kursundan eğitim aldıktan sonra da gerek akademik yaşamı gerekse profesyonel hayatı için desteğe ihtiyaç duyan tüm kursiyerlerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz. Güzel sanatlar fakültelerine hazırlanmayı planlayan, resim sanatını hobiden mesleğe taşımak isteyen ve Ortaköy resim derslerinde edindiği bilgi ve deneyimleri, profesyonel yaşamında nasıl değerlendireceğini bilemeyen öğrencilerimize profesyonel bir yardım sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Ortaköy resim kurslarındaki tüm eğitimlerimizi %100 öğrenme garantili olarak sunuyor, Ortaköy resim kursunun yeterli gelmediğini düşünen öğrencilerimize hiçbir ücret talep etmeden kurs tekrarı hakkı tanıyoruz. Herhangi bir gerekçe ile Ortaköy resim eğitimine katılamayan kursiyerlerimize, katılamadıkların günün/haftanın telafisini yapıyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Resim Kursu Ortaköy Resim Akademi

Hobi kurslarımıza İstanbul’un her noktasından metrobüs, metro, minibüs ve otobüs kullanarak kolaylıkla gelebilir, merkezi konumda olmayan ve vaktinizin çoğunu trafikte geçirmenize neden olacak kurumlar yerine, her ilçeden rahatlıkla ulaşabileceğiniz Resim Akademi Ortaköy resim eğitimlerini tercih edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Resim Eğitimleri – En İyi Resim Kursu Ortaköy

Yaşamınızda değişiklikler yapmaya mı karar verdiniz? Öyleyse sizleri Resim Akademi’ye davet ediyor; tuvallerinizin başına geçmenizi bekliyoruz! Ortaköy resim kursuna gelin, öğrencilerimizin en çok ilgi gösterdiği eğitimlere göz atın!

[widget-135]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Resim Dersi Ortaköy Resim Akademi

  • Çocuğum 5 yaşında ve resim yapmaya çok meraklı. Çocuklara özel eğitiminiz var mı?

Elbette. Resim Akademi olarak resim kurslarımızı, Çocuk Hobi Resim Kursu, Genç Hobi Kursu ve Hobi Kursu olarak üç şekilde planlıyoruz. Çocuğunuzu Çocuk Hobi Resim Kursumuza yönlendirebilirsiniz.

  • Şu anda ortaokul öğrencisi olan çocuğum güzel sanatlar lisesinde okumak istiyor. Sizin bu alanda bir eğitiminiz var mı?

Resim Akademi Ortaköy resim kursunda; sanatsal alanlarda beceri kazanmak isteyen çocuklar için Güzel Sanatlar Lisesine Hazırlık Kursu veriyoruz. Çocuğunuzla birlikte Ortaköy resim kurslarımızı ziyaret edin, eğitim programımızla ilgili detaylı bilgi alın.

  • Yurt dışında master yapmayı planlıyorum ama çok da profesyonel bir portfolyom yok. Ne yapabilirim?

Yurt dışındaki üniversiteler için portfolyo hazırlamak istiyor ya da yurt içi üniversitelerimizin güzel sanatlar fakültelerinin yetenek sınavlarından başarılı not almayı hedefliyorsanız Ortaköy resim eğitimi merkezimizdeki Master Başvurusu İçin Portfolyo Kursumuza katılabilir; en başarılı olduğunuz alanlarda yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. 

Ortaköy Resim Kursu Fiyatları

Ortaköy resim kursu fiyat bilgisi için ilk olarak öğrencilerimizin bilgi seviyesi, öğrenme hızı, grup/bireysel ders tercihi gibi kriterlerini sorguluyor; eğitim danışmanlarımızla birlikte Ortaköy resim eğitimlerine hobi amaçlı mı yoksa akademik kariyerinizi güçlendirme amaçlı mı katıldığınızı anlıyoruz. Bu aşamadan sonra Ortaköy resim derslerine katılmayı isteyen öğrencilerimize eğitim programları oluşturuyoruz.

Dolayısıyla Ortaköy resim kursu ücretleri, size özel olarak oluşturulan eğitim programlarına göre değişiklik gösteriyor. Ortaköy resim kursu fiyatları ile ilgili daha net bir bilgi almak için kurumumuzu ziyaret edip beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve gelişim göstermek istediğiniz alanları bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hafızanızı Geliştirin! – Resim Kursu Fiyatları Ortaköy

Resim eğitimlerinin hafızayı geliştirdiğini biliyor muydunuz? Pek çok araştırma, genç yaşlardayken alınan resim eğitimlerinin Alzeihmer gibi hastalıklarla karşılaşılma riskini azalttığını ortaya koyuyor. Peki, siz hem keyifli bir hobi edinip hem de sağlığınızı korumaya ne dersiniz? Cevabınız evetse sizleri en iyi resim kursu Ortaköy’e bekliyoruz.

Ortaköy resim derslerinde; öz kontrolünüzü, hafızanızı ve odaklanma seviyenizi geliştirebileceğiniz eğitimler alacak; yazma, çizme ve boyama gibi aktivitelerle hafızanızı keskinleştireceksiniz. Siz de resim sanatı ile duygularınıza erişecek, Ortaköy resim kursunda bu hobinin önemli faydalarını yaşayacaksınız.

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77