Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Resim Kursu Atakent

Bakış Açınızı Değiştirin! – Resim Eğitimi Atakent Resim Akademi

Sağlıklı bir iş-yaşam dengesine sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? Yoksa her boş vaktinizi televizyon veya bilgisayar karşısında, size hiç de bir şey katmayacak aktivitelerle mi geçiriyorsunuz? Peki, zihninizi neden bu pasiflikten kurtarmıyorsunuz? Hem yaratıcılığınızı hem de üretkenliğinizi artıracak Atakent resim eğitimleriyle keyifli bir hobi edinmeye hazır olun!

Zihninizi geliştiren, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan ilgi çekici bir hobi ile yenilenin, farklı bakış açıları kazanın ve yaşam kalitenizi artırın! Uzun bir günün sonunda ihtiyacınız olan motivasyonu ve enerjiyi Atakent resim kurslarında yakalayın. Haydi, bu harika hobiyi deneyimlemek için Resim Akademi Atakent resim kursuna davetlisiniz.

Keyifli Bir Hobi Edinin! – En İyi Resim Kursu Resim Akademi

En iyi resim kursu olarak henüz Atakent’te değiliz, kısa bir süreliğine eğitimlerimizi Bakırköy-İncirli’de veriyoruz. 2024 yılı itibariyle Atakent resim kursunda sizlerle buluşmayı planlıyoruz. Bu süreçte sınıflarımız, eğitim programlarımız ve eğitmenlerimizle ilgili bilgi almak için sizleri Sanat Cafe’de kahve içmeye davet ediyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret edip Atakent resim kurslarındaki derslerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

[widget-180]

Çocuğunuzun El Becerileri Gelişsin! – Atakent Çocuk Resim Kursu

Çocuğunuzu erken dönemde sanatın en güzel dallarından biri olan resimle buluşturmaya ne dersiniz? Üstelik Şirinevler çocuk resim kurslarının, çocuğunuzun gelişimi için sunacağı avantajlar saymakla bitmez. Gelişim dönemindeyken Atakent çocuk resim eğitimlerine başlayan çocuklar, duygularını çok daha rahat ifade etmeyi, kalıpların dışında düşünmeyi ve düzenli olmayı öğreniyor.

Pek çok araştırma da okul çağındaki çocukların, resim eğitimi almasının onların mental, bilişsel ve sosyal gelişimlerini desteklediğini doğruluyor. Siz de çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayacak bir hobi edinmesini istiyorsanız Atakent çocuk resim eğitimimizi inceleyebilir; onun problem çözme, algılama ve ifade etme becerilerini iyileştirebilirsiniz.

Üretken Olun Daha İyi Hissedin! – Resim Dersleri Atakent

İşleyen demir ışıldar, en bilinen atasözlerimizden biri… Yani, siz ne kadar üretken ve aktif olursanız yaşamında size sunacağı ayrıcalıklar o kadar çok olur. Atakent resim kurslarından alacağınız eğitim, sizin boş zamanlarınızı daha verimli bir şekilde geçirmenizi, tazelenmenizi ve yeni beceriler öğrenmenizi sağlar. 

Zihinsel olarak aktif kalmanızı, sağlığınızı dengede tutmanızı ve stresinizi azaltmanızı sağlar. Ayrıca, Atakent resim dersleri, okulda ve işte yeni şeyler deneyimlemenizi, yaratıcı olma becerinizi korumanızı ve yeniliklere kısa sürede adapte olmanızı destekler. Gelin, Atakent resim eğitimi ile hem ruhunuzu stresten arındırın hem de renkli bir dünyanın kapılarını aralayın.

MEB Ruhsatlı Resim Kursu - Atakent Resim Akademi

Kendiniz ya da çocuğunuz için güvenilir bir resim kursu arıyorsanız Milli Eğitim Bakanlığından onayı olmayan, öğrencilerinin gelişimiyle ilgilenmeyen merdiven altı kurumlardan uzak durun! Deprem dayanıklılık raporu, yangın merdiveni, ders ekipmanı çeşitliliği ve acil çıkış kapısı gibi kriterlerde Milli Eğitim Bakanlığının standartlarını karşılayan kurumlara başvurun!

Atakent resim kursları, danışmanlık ve kurs adı altında hayallerinizle oynamaya çalışan kurumların tam tersi, tüm öğrencilere güvenli bir binada ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde ders vermektedir. Gelin, geleceğinizi en iyi resim kursu Atakent Resim Akademi’ye emanet edin!

MEB Onaylı Resim Kursu Sertifikası – Resim Eğitimi Atakent

Atakent resim dersine katılmayı, hobinizi mesleğinize dönüştürmek için istiyorsanız Resim Akademi’ye gelin; Türkiye’nin en ünlü ressamları, heykeltıraşları ve tasarımcıları ile birlikte detaylı bir Atakent resim eğitimi alın. Atakent resim derslerini başarıyla tamamladıktan sonra almaya hak kazanacağınız MEB onaylı resim kursu sertifikası ile iş görüşmelerinde kendinizden emin olun!

Alanında Uzman Eğitmenler - Resim Kursu Atakent Resim Akademi

Atakent resim kurslarında; alanında uzman, bilgili ve deneyimli akademisyenlerden, sanatçılardan, tasarımcılardan, ressamlardan ve heykeltıraşlardan ders alın, gelişiminizi Atakent resim dersi eğitmenlerinin takibinde sürdürün! Takıldığınız ve eksik kaldığınızı hissettiğiniz noktalarda uzmanlarımızın desteğine başvurun. 

Uluslararası Eğitim Standardı – Resim Kursları Atakent

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları gözeterek eğitim planı oluşturan resim kursu olarak, Atakent resim derslerimizi kapsamlı ve kaliteli bir şekilde oluşturuyor; Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına ek olarak Avrupa standartlarını da gözetiyoruz. Dünyanın en iyi resim okullarının müfredatında uygulanan içerikleri, Atakent resim dersimize uyarlıyoruz.

“Düzenli olarak bir hobiye zaman ayırmak, o hobiyi geliştirmek adına yoğunlaşmak zamanı daha iyi yönetmemizi sağlar.”

Yazar Temel Aksoy

Uygulamalı Resim Dersleri – Resim Kursu Atakent

Öğrencilerimizin daha kısa sürede gelişim gösterebilmesi adına Atakent resim eğitimlerimizin tamamını, uygulamalı olarak işliyoruz. Teorik ve ezberci eğitimin kalıcı olmadığına inanıyor, bu yüzden de kaliteli bir eğitim verebilmek adına Atakent resim kursu programımızı pratik ağırlıklı olacak şekilde hazırlıyor, öğrencilerimizin başarılı bir şekilde yetişmesini sağlıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı – Resim Kursları Atakent Kursu Resim Akademi

Öğrencilerimizle Atakent resim eğitimi başından sonuna kadar birebir olarak ilgileniyor, gelişimlerini, eksik kalan yönlerini ve başarılarını yakından takip ediyoruz. Atakent resim kurslarını bitirdikten sonra da kariyer planlarına yön verebilmeleri, profesyonel yaşamda karşılaşabilecekleri durum ve sorunların üstesinden gelebilmeleri için desteğimizi sürdürüyoruz. Atakent resim kurslarının Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu, Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu, Master Başvurusu İçin Portfolyo Hazırlama Kursu gibi eğitimlerinden sonra özgeçmiş ve portfolyo hazırlama noktasında da rehberlik yapıyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Resim dersleri Atakent’in eğitim programlarının sizlere öğrenme garantisi sunduğunu biliyor muydunuz? Resim kursu Atakent’ten dilediğiniz eğitimi alın; katılım sağlayamadığınız derslerde telafi imkanına, yeterli olmadığını düşündüğünüz eğitimlerde ise kurs tekrarı hakkına sahip olun. Hem de hiçbir ekstra ücret ödemeden! 

Merkezi Lokasyon – En Yakın Resim Kursu Atakent Resim Akademi

Yorucu ve yoğun temposunun arasında resim kursuna gitmek için kısıtlı bir zamanı olanlara ya da trafikte vakit geçirmekten hoşlanmayanlara özel, merkezi konumuyla benzersiz bir eğitim Resim Akademi Atakent resim kurslarından! İstanbul’un her noktasından metro, metrobüs, otobüs ve minibüs kullanarak İncirli durağına gelin, yalnızca 2 dakika sonra kurumumuza ulaşın!

En Çok Tercih Edilen Resim Eğitimleri – Resim Dersleri Atakent

Hobi olarak başladığınız Atakent resim derslerinde edindiğiniz sanatsal becerilerinizi daha da geliştirmek ister misiniz? Öyleyse hemen Resim Akademi’nin en çok tercih edilen eğitimlerine göz atın! Bakalım, sizin ilgi alanınıza en çok uyan kurs hangisi?

[widget-135]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Resim Dersi Atakent Resim Akademi

  • Çocuğum 8 yaşında ve resim yapmaya karşı çok ilgili. Atakent resim eğitimlerine katılabilir mi?

Elbette. Resim Akademi olarak her yaş grubu için Atakent resim kursumuz bulunmakta. Dilerseniz çocuğunuzu resim kursları Atakent’teki çocuk hobi resim kurslarına yazdırabilirsiniz.

  • Bir hobi edinmek istiyorum, Atakent resim kurslarından hangisini seçmeliyim?

Atakent resim kurslarında; hobi edinmek amaçlı olarak katılabileceğiniz pek çok kurs var. Bu noktada karar tamamen size, ilgi alanlarınıza ve merak ettiğiniz konulara bağlı. Karakalem çizimler yapmaktan hoşlanıyorsanız Karakalem Kursuna katılabilir, ahşabın kokusunun bile sizi rahatlattığını düşünüyorsanız Ahşap Boyama Eğitimini deneyimleyebilirsiniz. Ya da Atakent resim kursunun Animasyon-Çizgi Film Eğitimine katılarak birbirinden eğlenceli karakterler yaratıp amatörce çizgi film ve animasyonlar oluşturabilirsiniz.

  • Üniversitede mutlaka resim bölümünde okumak istiyorum. Sizde bununla ilgili bir eğitim var mı?

Atakent resim eğitimi merkezimizdeki Güzel Sanatlar Fakültelerine hazırlık kurslarına katılarak akademik kariyerinizi erkenden güçlendirebilirsiniz.

Atakent Resim Kursu Fiyatları

Atakent resim kursu fiyat bilgisi için ilk olarak öğrencilerimizin bilgi seviyesi, öğrenme hızı, grup/bireysel ders tercihi gibi kriterlerini sorguluyor; Atakent resim eğitimlerine hobi amaçlı mı yoksa akademik kariyerinizi güçlendirme amaçlı mı katıldığınızı anlıyoruz. Bu aşamadan sonra eğitim danışmanlarımızla birlikte Atakent resim derslerine katılmayı isteyen öğrencilerimize eğitim programları oluşturuyoruz.

Dolayısıyla Atakent resim kursu ücretleri, size özel olarak oluşturulan eğitim programlarına göre değişiklik gösteriyor. Resim kursu fiyatları Atakent ile ilgili daha net bir bilgi almak için kurumumuzu ziyaret edip beklentilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hobi Kursları ile Özgüveninizi Artırın! – Resim Dersi Atakent

İnsanların sahip oldukları el becerilerinin, özgüven üzerinde etkili olduğunu daha önce duymuş muydunuz? Kişiler, kendilerini gösterebilecekleri bir alan bulduklarında başarılı olduklarına daha çok inanır. Siz de yetenekli ve çok daha iyi olduğunuzu ispat edebileceğiniz Atakent resim kursuna katılın, hem eğlendirici ve dinlendirici bir hobi edinin hem de sanatı hayatınızın ayrılmaz bir parçası yapın.

Zevk alacağınız bir hobiye sahip olun, boş zamanlarınızı, bu zanaati geliştirmek için harcayın. Resim Akademi Atakent resim dersi ile kendinize güzel bir ödün verin ve sosyal yaşamdaki rolünüzün nasıl daha da iyileştiğine şahit olun. Haydi, Atakent resim kurslarına!

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77