Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Resim Kursu Ataköy

Ruhunuzu Özgür Bırakmak İçin Sanatla Tanışın! – Resim Eğitimleri Ataköy

Zamanınızın büyük çoğunluğu yapmak istemediğiniz işlerle uğraşmakla mı geçiyor? Son dönemlerde sadece kendiniz için yaptığınız neredeyse hiçbir şey yok mu? Yeni bir hobiyle tanışmak ve kendinize daha fazla vakit ayırmak için Ataköy resim kursu programlarımıza göz atmaya ne dersiniz? Sizin için unutulmaz bir deneyim hazırladık!

Resim Akademi Ataköy resim kursları ile resim sanatının inceliklerini duayen sanatçılardan öğrenirken aynı zamanda tıpkı sizin gibi sanatseverlerle sosyalleşme fırsatı bulacak, sanat ve hayat üzerine sohbetler edecek, yeni arkadaşlar kazanacak, sanatın mutluluk verici etkisi ile hayatınıza yeni renkler katacaksınız!

Hayatınızda Renkli Bir Sayfa Açmanın Zamanı Geldi! – En İyi Resim Kursu Resim Akademi

Türkiye’nin en çok tercih edilen resim kursu olarak Ataköy resim kursu öğrencilerimizi, Bakırköy İncirli’de yer alan merkezimizde ağırlıyoruz. Sınıflarımız, eğitim programlarımız ve eğitmenlerimizle ilgili bilgi almak için sizleri Sanat Cafe’de kahve içmeye davet ediyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret edip Ataköy resim kursu programlarımızı ve sanat merkezimizi yakından inceleme şansı yakalayabilirsiniz.

[widget-180]

Çocuklarınıza Sanat Sevgisi Aşılayın! – Ataköy Çocuk Resim Kursu

Çocuklarınızın sanatla iç içe büyümesini sağlayarak erken yaşlardan itibaren hayata sanatın penceresinden bakmalarını desteklemek istemez misiniz? Üstelik Ataköy çocuk resim kursları ile minik sanatçılarımızın gelişimlerine etki edecek kazanımlar edinmesini sağladığımızı ve yaşıtlarıyla sosyalleşerek daha aktif ve girişken bireyler olmalarını teşvik ettiğimizi de vurgulamak isteriz.

Ataköy çocuk resim kursu Resim Akademi olarak eğitim danışmanlarımız, çocuk gelişimi hususunda uzmanlığa sahip, alanında deneyimli eğitmenlerimiz ve uzman pedagoglarımızla çocuklarımızın gelişimsel ihtiyaçlarını analiz ediyor, onlar için en verimli kurs programlarını hayata geçiriyoruz!

Günlük Yaşamın Gri Tonlarından Kurtulun! – Resim Eğitimleri Ataköy

Hepimizin yaşamı çoğu zaman monotonluğun tuzaklarına düşüyor! Ancak bu monotonluğu aşmak ve kendiniz için yeni renkler keşfetmek yine sizin elinizde! Hayatında sanata daha fazla renk ayıran insanlar, kendilerini yaşamın tekdüzeliğinden kurtarmakta çok daha başarılı… Siz de Ataköy resim eğitimleri ile yeni renklerle tanışmak istemez misiniz?

Ayrıcalıklı bir resim kursu Ataköy Resim Akademi’de sizi bekliyor! Resim sanatına ilgi duyan sınıf arkadaşlarınız ve ünlü sanatçılardan oluşan eğitmen kadromuzla hem her dakikasından keyif alacak hem de Ataköy resim kursu ile her an yeni bir şeyler öğreneceksiniz.

MEB Ruhsatlı Resim Kursu – Ataköy Resim Akademi

MEB’e bağlı bir eğitim kurum olarak Ataköy resim kursu Resim Akademi merkezimizde 15 yılı aşkın bir süredir öğrenciler yetiştiriyor, insanlara sanat sevgisi aşılıyoruz. Eğitimlerimizi MEB standartlarına uygun bir biçimde gerçekleştiriyor; acil çıkışlar, deprem dayanıklılık raporu, yangın merdivenleri, ekipman ve eğitim gereçleri, sosyal alanlar, ders içerikleri, eğitmen yeterliliği gibi tüm hususlarda Özel Öğretim Kurumları Standartları Yönergesine uygun hareket etmeye hassasiyet gösteriyoruz.

MEB Onaylı Resim Kursu Sertifikası – Resim Eğitimi Ataköy

Ataköy resim kursu programlarımızı başarıyla tamamlayan öğrencilerimizin aldıkları eğitimleri gösteren, özgeçmişleri için referans olan, uluslararası akreditasyona sahip MEB onaylı resim kursu sertifikası ile geleceklerine katkı sağlıyor, kariyerlerini sanatla şekillendirmelerine imkan veriyoruz!

Alanında Uzman Eğitmenler - Resim Kursu Ataköy Resim Akademi

Türkiye’nin en iyi ressam, tasarımcı, heykeltıraş, çizer ve görsel sanatlar uzmanlarını bir araya getiren resim kursu Ataköy Resim Akademi merkezimizde alanının en iyilerinden eğitim almanızı, duayen sanatçılardan edindiğiniz ipuçları ile çok daha hızlı gelişim göstermenizi sağlıyoruz!

Uluslararası Eğitim Standardı – Resim Kursları Ataköy

Öğrencilerimize nitelikli bir resim eğitimi sunmak adına Ataköy resim kursu Resim Akademi olarak kurs programlarımızı Avrupa’nın en iyi sanat okullarından ilhamla hazırlıyor, eğitim ve sanat dünyasındaki yenilikleri takip ederek yaklaşımımızı güncelliyor, 15 yılı aşkın deneyimimizi modern metotlarla bir araya getiriyoruz!

Resim yapmak;

İnsanın zihinsel zindeliğini koruyarak odaklanma ve dikkat sürelerini arttırmakta, öğrenme hızını geliştirmektedir.

Uygulamalı Resim Dersleri – Resim Kursu Ataköy

Güncel bir eğitim yaklaşımıyla Ataköy resim kursu öğrencilerimizin teorik bir anlatım yerine uygulamalar yaparak öğrenmelerini sağlıyor, yeteneklerinin gelişimiyle birlikte yeteneklerine olan inançlarının ve kendilerine olan güvenlerinin de gelişimine destek oluyoruz!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı – Resim Kursları Ataköy Resim Akademi

Gelişimin sonu olmadığına inanan, sanatın büyülü dünyasını daha fazla tanımak isteyen, geleceğine sanatla yön vermeyi hedefleyen öğrencilerimize Ataköy resim eğitimleri sürecinde ve sonrasında alabilecekleri ek eğitimler ve kariyer seçenekleri hakkında bilgi veriyor, yeteneklerini doğru yönlendirerek hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Resim Akademi Ataköy resim kursları ile öğrencilerimizin donanımlı bir şekilde mezun olmasına önem veriyor, kursiyerlerimize katılamadıkları dersler ve anlamakta zorlandıkları konular için ders telafi ve ek eğitim fırsatı sunuyor, kurs sonunda umduğu katkıyı alamadığını düşünen öğrencilerimiz için ücretsiz kurs tekrarı hakkı veriyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Resim Kursu Ataköy Resim Akademi

Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu göz ardı etmiyoruz! Bu nedenle Ataköy resim kursları için boş zamanınızın önemli bir bölümünü yollarda harcamanız yerine derse ayırmanızı sağlıyor, merkezi konumdaki kurs binamızla İstanbul’un her yerinden metro, metrobüs ve otobüs gibi toplu taşıma araçları ve kişisel aracınızla kolay bir ulaşım sunuyoruz.

En Çok Tercih Edilen Resim Eğitimleri – Resim Dersleri Ataköy

Yaşamınıza renk katmanızı sağlayacak hobi kursları, yeteneklerinizi geliştirerek sizi akademik ve mesleki kariyerinize hazırlayan teknik eğitimler, güzel sanatlara hazırlık kursları ve iş hayatının zaman zaman sıkıcı olabilen dünyasına motivasyon sağlayan kurumsal eğitimlerimizle Ataköy resim kursu Resim Akademi olarak sizlere geniş ve büyüleyici bir dünya sunuyoruz! Siz de Resim Akademi Ataköy resim kursu ayrıcalıklarından yararlanmak için kurslarımıza hemen göz atın!

[widget-135]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Resim Dersi Ataköy Resim Akademi

  • Resim kurslarınız ne kadar sürüyor?

Resim Akademi Ataköy resim kursu programlarımızı; öğrencinin yaşı, yetenek seviyesi, hangi seviyede sanatla ilgilendiği, öğrenmek istediği branş, alması gereken eğitimler ve hedeflerine göre belirlemekteyiz. Dolayısıyla Ataköy resim kursları için internet sitemizde her bir kurs programımız için bir süre belirtmiş olsak da bu süre ve ders günleri öğrencinin eğitsel ihtiyaçlarına yeniden planlanabilmektedir.

  • Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık için kaç ay önce kurs almalıyım?

Ataköy resim kursu Resim Akademi olarak güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu için öğrencilerimize 10 aylık bir eğitim vermekteyiz. Ancak bundan daha az zamanı kalan genç sanatseverler için hızlandırılmış yeni bir kurs programı hazırlamaktayız.

  • Resim kurslarınız için yaş sınırı var mı?

Hayır. Ataköy resim kursu programlarımıza her yaştan sanatsever katılabilir. Sınıflarımızı yaş gruplarına ve öğrencilerin yetenek seviyesi, öğrenme hızı gibi faktörlere göre belirlediğimiz için tüm öğrencilerimize kendi hızına uygun bir öğrenme sunuyoruz.

Ataköy Resim Kursu Fiyatları

Ataköy resim kursu Resim Akademi olarak programlarımızı öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak beklenti, hedef ve hayallerine göre düzenlediğimiz için paket eğitimler sunmuyor, Ataköy resim kursu fiyatları hakkında önceden bilgi veremiyoruz.

Seviye ve yeteneklerinizin analiz edilerek size en uygun programın hazırlanması için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin, kurumumuzu boş bir vaktinizde ziyaret edin, siz bizi yakından tanırken biz de size Ataköy resim kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

Sanatla Ayrıntılardaki Güzellikleri Fark Etmeyi Öğreniyoruz! – Resim Dersleri Ataköy

Yaşamın güzel yönlerini fark etmenin en kolay yolu sanatla daha fazla vakit geçirmektir. Siz de Ataköy resim dersleri ile yaşamınızda sanata daha fazla yer ayırmaya başlayın, hem resim sanatının inceliklerini öğrenin hem kendinizi ve yeteneklerinizi daha iyi tanıyın hem de boş vakitlerinize mutluluk katın!

Hayatınızı değiştirmek ve renklendirmek için hayal gücünüzü takip etmenin tam da zamanı değil mi? Türkiye’nin en iyi resim kursu Ataköy Resim Akademi ile tanışmak için vakit kaybetmeyin, günlük koşturmacaların yaşamın güzelliklerini fark etmenizin önüne geçmesine izin vermeyin!

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77