Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Resim Kursu Avcılar

Yeni Bir Hobi mi Arıyorsunuz? – Resim Dersi Avcılar

Yaşamın yorucu temposundan sizi kurtaracak bir hobiye mi ihtiyacınız var? Hem eğlenmek hem de zihninizi boşaltmak istiyorsanız Resim Akademi’nin Avcılar resim kurslarına katılabilirsiniz. Birbirinden güzel sanat eserleri yaratmanın verdiği mutlulukla günlük hayatın stresinden ve kaygısından kurtulabilirsiniz.

Daha mutlu, huzurlu ve sağlıklı olmanın sırrı, zihninizi dinlendirebileceğiniz Avcılar resim kurslarında! Siz de Avcılar resim kursuna gelin; akrilikten ebruya, yağlı boyadan sulu boyaya, ahşap boyamadan taş boyamaya kadar merak ettiğiniz eğitimlere katılın, sevdiğiniz bir hobi ile boş vakitlerinizi değerlendirin! Boş boş bilgisayar başında oturmaktan ya da size bir şey katmayacak televizyon dizilerini izlemekten vazgeçin, yaşamın güzelliğini sanatla keşfedin!

Daha Aktif Bir Yaşamınız Olsun! – En İyi Resim Kursu Resim Akademi

En iyi resim kursu olarak henüz Avcılar’da değiliz, kısa bir süreliğine eğitimlerimizi Bakırköy-İncirli’de veriyoruz. 2024 yılı itibariyle Avcılar resim kursunda sizlerle buluşmayı planlıyoruz. Bu süreçte sınıflarımız, eğitim programlarımız ve eğitmenlerimizle ilgili bilgi almak için sizleri Sanat Cafe’de kahve içmeye davet ediyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret edip Avcılar resim kurslarındaki derslerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

[widget-180]

Yaratıcılığınızı Konuşturmanız Gereken Bir İşiniz mi Var? – Resim Dersleri Avcılar

Her gün pek çok proje yaratmak ya da tasarım yapmak zorundaysanız yaratıcılığınızı besleyebileceğiniz yeni hobilere ihtiyacınız olabilir. İhtiyaç duyduğunuz bu yaratıcı zekaya da Avcılar resim derslerinde sahip olabilirsiniz! Yapmanız gereken çok basit, Resim Akademi’ye gelin ve tuvalinizin karşısına geçin!

Eğitmenlerinizden öğrendiğiniz teknikler ve ince detaylardan yararlanarak hünerlerinizi konuşturun! İlk adımda basit çizgiler olarak oluşturduğunuz eserleriniz, Avcılar resim dersleri ilerledikçe profesyonelleşsin ve geriye birbirinden nadide sanat eserleriniz kalsın! Hemen Resim Akademi’ye gelin, yaratıcı zekanızı ve hayal gücünüzü iyileştirin!

Çocuğunuz Her Fırsatta Boyama mı Yapıyor? – Avcılar Çocuk Resim Kursları

Çocuklar, henüz gelişim dönemdeyken yetenekleri konusunda, ebeveynlerine önemli sinyaller verir. Çoğunlukla boyama yapan, bir şeyler karalayan ya da resim yapmaya çalışan çocukların, muhtemelen sanatsal faaliyetlere özellikle de resim sanatına bir yatkınlığı olur. Siz de çocuğunuzu gözlemleyin, yeteneklerini Resim Akademi’nin birbirinden deneyimli eğitmenleriyle birlikte geliştirin!

Avcılar çocuk resim kursunda; çocuğunuzun ince ve kaba motor becerilerini geliştirmesini, el-göz koordinasyonu kurmasını, algılama gücünü, sorumluluk bilincini ve yönergelere uyma becerisini geliştirmesini sağlayın. Çocukları sanatla buluşturmak, onlara yapılabilecek en güzel iyiliklerden biri. Siz de Avcılar çocuk resim eğitimlerini detaylıca inceleyin, çocuğunuz ayrıcalıklı bir eğitim alsın!

MEB Ruhsatlı Resim Kursu - Avcılar Resim Akademi

En iyi resim kursu Avcılar Resim Akademi, Avcılar resim derslerine katılan tüm öğrencilere güvenli bir binada, ferah resim atölyelerinde ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde ders vermektedir. Avcılar resim kurslarında; acil çıkış kapılarından deprem dayanıklılık raporuna, yangın merdiveninden ekipman yeterliliğine kadar tüm konulara hassasiyet gösterilmektedir. 

Öğrencilerinin gelişimini takip eden, eğitmen kadrosunu bilgili ve uzman kişilerden oluşturan, Avcılar resim dersleri için gerekli olan her türlü ekipmanı yeterli bir şekilde sunan başarılı bir resim kursu arıyorsanız Resim Akademi’nin 15 yıllık deneyimine güvenin, prestijli bir eğitim kurumundan Avcılar resim dersleri alın.

MEB Onaylı Resim Kursu Sertifikası – Resim Eğitimleri Avcılar

Özgeçmişinize ekleyeceğiniz Avcılar resim kursu sertifikası ile işverenlerin gözünde çok daha saygın ve prezentabl bir imaj çizebilirsiniz. Dilerseniz MEB onaylı resim kursu sertifikanızdan yararlanarak hobi olarak başladığınız resim sanatını, mesleğinize dönüştürebilir; gelecek planlarınızı bu yönde oluşturabilirsiniz. Hemen Avcılar resim dersine katılın, MEB onaylı resim kursu sertifikasına siz de sahip olun.

Alanında Uzman Eğitmenler – Resim Kursları Avcılar

Avcılar resim derslerine katılan eğitmenlerimizin tamamı; alanında uzman akademisyenler, ebru ustaları, zanaatkarlar, tasarımcılar, ünlü sanatçılar, ressamlar ve heykeltıraşlardan oluşmaktadır. Siz de Avcılar resim kursuna gelip bu sanatı, ustasından öğrenmek ve eğlenceli bir hobi edinmek ister misiniz? Resim Akademi’ye gelin ve deneyimli eğitmenlerimizle tanışın.

Uluslararası Eğitim Standardı – Hobi Kursları Avcılar

Sunduğumuz eğitimin çok daha kalıcı olabilmesi açısından Avcılar resim eğitimi programımızı Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına ek olarak Avrupa standartlarına da uygun olarak geliştiriyoruz.  Dünyanın en iyi sanat okullarının resim derslerinde sunulan içerikleri, Avcılar resim eğitimleri programımıza dahil ediyor, öğrencilerimize detaylı ve kaliteli dersler veriyoruz. 

Avcılar resim kursu olarak öğrencilerimize, Türkiye’nin en kapsamlı ve kaliteli resim eğitimini sunabilmek için Milli Eğitim Bakanlığı standartları ile birlikte Avrupa standartlarını da sunuyoruz. Dünyanın en iyi sanat okullarının resim eğitimlerinde uygulanan müfredatı, Avcılar resim derslerimize uyarlıyor, öğrencilerimizin verimli bir eğitim almasını sağlıyoruz. 

“Önce resmimi hayal ederim, sonra da hayalimi resmederim.”

Vincent Van Gogh

Uygulamalı Resim Dersleri – Resim Dersleri Avcılar

Resim dersi Avcılar’de; akrilikten cam tasarımına, ahşap boyamadan geleneksel Türk el sanatlarına, karakalemden karikatüre kadar her eğitimimizi uygulamalı olarak işliyoruz. Öğrencilerimize kaliteli bir eğitim sunabilmek adına Avcılar resim derslerimizi kapsamlı ve pratik ağırlıklı olarak sunuyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı – Resim Eğitimleri Avcılar Resim Akademi

İçindeki resim tutkusunu, hobiden mesleğe taşımak isteyen, yetenek sınavlarına hazırlanmayı planlayan ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlananlar için Avcılar resim dersi süresince profesyonel bir yardım sunuyoruz. Avcılar resim kursundan eğitim aldıktan sonra da gerek akademik yaşamı gerekse profesyonel hayatı için desteğe ihtiyaç duyan tüm kursiyerlerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

%100 öğrenme garantili olarak sunduğumuz Avcılar resim derslerimizin yeterli gelmediğini düşünen öğrencilerimize Avcılar resim kurslarında tekrarlamak istedikleri konu ve derslerle ilgili olarak kurs tekrarı hakkı tanımlıyoruz. Herhangi bir gerekçe ile Avcılar resim dersine katılamayan kursiyerlerimize, katılamadıkları dersler için telafi imkanı sunuyorz. 

Merkezi Lokasyon – En Yakın Resim Kursu Avcılar Resim Akademi

Merkezi konumda olmayan ve vaktinizin çoğunu trafikte geçirmenize neden olacak kurumlar yerine, her ilçeden rahatlıkla ulaşabileceğiniz Resim Akademi Avcılar resim eğitimlerini tercih edin. İstanbul’un her noktasından metrobüs, metro, minibüs ve otobüs kullanarak kolaylıkla Avcılar resim derslerine katılın. Üstelik Resim Akademi, toplu ulaşım araçlarına yalnızca 2 dakika uzaklıkta!

En Çok Tercih Edilen Resim Eğitimleri – En İyi Resim Kursu Avcılar

Resim Akademi’nin binlerce mezun verdiği en keyifli resim eğitimlerine göz atmak ister misiniz? İşte, öğrencilerimizin yoğun ilgi gösterdiği sanat dolu eğitimler… Bakmadan geçmeyin!

[widget-135]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Resim Dersi Avcılar Resim Akademi

  • Hobi olarak bir resim kursuna başlamak istiyorum. Avcılar resim kursunda hangi eğitimleriniz var?

Avcılar resim kursumuzda; Dijital İllüstrasyon Kursu, Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu, Tekstil Tasarımı Kursu, Grafik Tasarım Kursu, Mimari Perspektif Çizim Kursu, Karikatür Kursu, Akrilik Kursu, Desen Kursu, Gravür Kursu, Ebru Kursu, Karakalem Kursu, Ahşap Boyama Kursu, Taş Boyama Kursu, Heykel Kursu ve Resim İş Öğretmenliği Kursu gibi pek çok teknik ve hobi kursu bulunmaktadır.

  • Avcılar resim kursunuzdaki karikatür eğitimlerine katılmak istiyorum ama ders programlarını nasıl belirliyorsunuz? 

Avcılar resim derslerimizden biri olan Karikatür Eğitimini, öğrencilerimizin ortak olarak katılım sağlayabileceği gün/saat olarak organize ediyoruz. Avcılar resim kursunda katılacağı karikatür eğitimlerini tamamen kendine göre belirlemek isteyen öğrencilerimize de Özel Karikatür Kursu imkanı sunuyoruz.

  • Özel olarak hobi kursu alabilir miyim?

Elbette. Resim Akademi olarak Genç Hobi Resim Kursu, Çocuk Hobi Resim Kursu ve Hobi Resim Kurslarımızın tamamında özel ders imkanı da sunuyoruz.

Avcılar Resim Kursu Fiyatları

Avcılar resim kursu fiyatları eğitimden eğitime göre değişiklik göstermektedir. Kurumsal, grup, bireysel, hobi ve workshop gibi Avcılar resim eğitimlerinden hangisine katılacağınıza karar verdikten sonra Resim Akademi’yi ziyaret ederek eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Size özel olarak oluşturulan eğitim programları dahilinde, kaç ders alacağınıza da bağlı olarak Avcılar resim kursu ücretleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz zaman Resim Akademi’yi ziyaret edin; beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve gelişim göstermek istediğiniz alanları bizlerle paylaşın.

Gelişim Dönemindeki Çocuklar İçin Resim Eğitimi Çok Önemli! – Avcılar Çocuk Resim Eğitimi

En iyi resim kursu Resim Akademi, erken gelişim dönemindeki çocukların sabretme, azmetme, başarma, keşfetme, ifade etme, tasarlama ve betimleme gibi edinimler kazanmasını sağlar. Buna ek olarak düşünme, eşleştirme, uygun olanı seçme ve kontrol etme gibi duygularını destekler. Yani, çocuğunuzun gelişim dönemi için atacağınız en iyi adım, onu Avcılar çocuk resim kursları ile buluşturmak olabilir. 

Gelin, Resim Akademi’nin Avcılar resim dersleri ile sorgulayan, açıklayan ve tasvir eden bir çocuğunuz olsun; okuldan arta kalan zamanlarda keyifli bir hobinin içinde bulunsun. Çocuğunuzun hem başarılı bir okul hayatı olsun hem de dersleri için ihtiyaç duyduğu motivasyona sahip olsun! Avcılar resim dersleri ile kendilerini kanıtlayıp başarıya ulaşsınlar!

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77