Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Resim Kursu Başakşehir

Yüzünüzü Güldürecek Yeni Bir Hobiyle Tanışın! – Resim Eğitimleri Başakşehir

Yaşamınızda sizi güldüren ve mutlu eden şeylerin sayısı giderek azalıyor mu? Her geçen gün kendinizi aynı kısır döngünün içinde daha fazla batıyor gibi mi hissediyorsunuz? Mutluluğunuzu arttıracak yeni bir kaynağa mı ihtiyacınız var? Vakit kaybetmeden Başakşehir resim kursu Resim Akademi ile iletişime geçmeye ne dersiniz?

Resim kursu Başakşehir Resim Akademi merkezimizde öğrencilerimize kapsamlı bir eğitim sunmanın yanı sıra sosyal ve kültürel etkinliklerle dolu keyifli bir macera vadediyoruz. Siz de Resim Akademi Başakşehir resim kursları ile hayatınızda rengarenk bir sayfa açmak için hemen kurslarımıza göz atın!

Resim Yapmak Size İyi Gelecek! – En İyi Resim Kursu Resim Akademi

Henüz Başakşehir’de değiliz! Türkiye’nin en çok tercih edilen resim kursu olarak Başakşehir resim kursu öğrencilerimizi, İstanbul Bakırköy’de yer alan kurs merkezimizde ağırlıyor, sınıflarımız, eğitim programlarımız ve eğitmenlerimizle ilgili bilgi almak için sizleri Sanat Cafe’de kahve içmeye davet ediyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret edip eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

[widget-180]

MEB Ruhsatlı Resim Kursu – Başakşehir Resim Akademi

Öğrencilerimizin güvenli ve konforlu bir binada nitelikli eğitimler almasını sağlamak için MEB standartlarına hassasiyet gösteriyor, 15 yılı aşkın bir süredir MEB standartlarına bağlı eğitimler veren bir kurum olarak acil çıkışlar, ders ekipmanları, eğitim gereçleri, yangın merdivenleri, deprem dayanıklılık raporu ve sosyal alanlar gibi tüm hususlarda Özel Öğretim Kurumları Standartları Yönergesine uygun hareket ediyoruz.

MEB Onaylı Resim Kursu Sertifikası – Resim Eğitimi Başakşehir

Sanat alanında bir kariyer düşünün veya düşünmeyin özgeçmişiniz için güçlü bir referans sağlayacak MEB onaylı resim kursu sertifikası ile işverenlere kişisel gelişiminize, yeni hobiler edinmeye önem veren bir insan olduğunuzu gösterebilir, gerek ülke içi gerekse yurt dışında geçerliliği olan, akreditasyona sahip MEB onaylı resim kursu sertifikasına Başakşehir resim eğitimi programlarımızı başarıyla tamamlayarak sahip olabilirsiniz.

Alanında Uzman Eğitmenler - Resim Kursu Başakşehir Resim Akademi

Resim Akademi Başakşehir resim kursları ile öğrencilerimizin alanlarının en iyilerinden eğitim almasını sağlıyor, Türkiye’nin en başarılı ressamlarını, tasarımcılarını, heykeltıraşlarını, güzel sanatlar uzmanlarını Resim Akademi Başakşehir resim kursu bünyesinde bir araya getiriyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Resim Kursları Başakşehir

Resim kursu Başakşehir Resim Akademi olarak öğrencilerimizin yüksek standartlarda bir eğitim almasına hassasiyet gösteriyor, dünyanın en bilinen sanat okullarının programlarını inceleyerek öğrencilerimize daima en güncel bilgileri en yenilikçi metotlarla aktarıyor, yaşamlarına anlamlı bir dokunuşta bulunuyoruz.

Araştırmalar gösteriyor ki;

Yaşamlarında sanata yer ayıran insanlar, iş ve sosyal yaşamlarında karşılarına çıkan sorunlarla mücadele etmekte çok daha başarılı!

Uygulamalı Resim Dersleri – Resim Kursu Başakşehir

Resim kursu Başakşehir Resim Akademi olarak öğrenci odaklı hazırladığımız programlarla sizlere teoriyi anlatmak yerine uygulamaya yönelik bir eğitim veriyor; görsel ve işitsel teknolojilerle anlatımlarımızı zenginleştirerek kalıcı ve kolaylıkla pratiğe dönüştürülebilir kazanımlar edinmenizi sağlıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı – Resim Kursları Başakşehir Resim Akademi

Öğrencilerimizin yeteneklerini doğru kullanmalarını ve yönetmelerini sağlamak adına Başakşehir resim eğitimleri sırasında ve sonrasında ek eğitimler planlıyor, öğrencilerimizi yeteneklerini geliştirebilecekleri diğer alanlar ve kariyer seçenekleri hakkında bilgilendiriyor, ihtiyaç duyduklarında reklam ve PR desteği sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Gerçekten öğrenmeden Başakşehir resim kursu Resim Akademi’den mezun olamazsınız! Başakşehir resim kursları boyunca kaçırdığınız derslerin telafisini her zaman başka bir sınıfımız veya şubemizde yapabilir, anlamakta zorlandığınız konular için ders tekrarı veya ek eğitimler talep edebilir, kurs sonunda yeterince katkı alamadığınızı düşünüyorsanız ücretsiz kurs tekrarı isteyebilirsiniz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Resim Kursu Başakşehir Resim Akademi

Boş zamanlarınızın kıymetini biliyoruz! Başakşehir resim kursu Resim Akademi olarak boş vaktinizi keyifli bir sanat aktivitesine ayırmak yerine yollarda geçirmemeniz için metro ve metrobüs duraklarının hemen yanı başındaki kurs binamızla İstanbul’daki tüm sanatseverler için en yakın resim kursu olmayı sürdürmekteyiz.

En Çok Tercih Edilen Resim Eğitimleri – Resim Dersleri Başakşehir

Yaşamınıza renk katmanızı sağlayacak hobi kursları, yeteneklerinizi geliştirerek sizi akademik ve mesleki kariyerinize hazırlayan teknik eğitimler, güzel sanatlara hazırlık kursları ve iş hayatının zaman zaman sıkıcı olabilen dünyasına motivasyon sağlayan kurumsal eğitimlerimizle Başakşehir resim kursu Resim Akademi olarak sizlere geniş ve büyüleyici bir dünya sunuyoruz! Siz de Resim Akademi Başakşehir resim kursu ayrıcalıklarından yararlanmak için kurslarımıza hemen göz atın!

[widget-135]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Resim Dersi Başakşehir Resim Akademi

  • Resim kurslarınızda sınav ve geçme notu gibi kriterler var mı?

Resim Akademi Başakşehir resim kursu başlangıcında öğrencilerimizin yetenek ve ihtiyaçlarını analiz etmek, kurs sürecinde de gelişimlerini takip etmek için zaman zaman proje, ödev ve sınav gibi uygulamalar yapmaktayız. Bunun dışında MEB sertifikalı resim kursu programlarımızda MEB’in belirlediği şekilde bir sertifika sınavı yapmakta, %70 oranında başarılı olan öğrencilerimize MEB onaylı resim kursu sertifikası vermekteyiz.

  • Eğitim danışmanlarınızdan nasıl randevu alabiliriz?

Başakşehir resim kursu eğitim danışmanlarımızdan randevu almak, bilgi edinmek ve kaydınızı gerçekleştirmek için internet sitemizde yer alan telefon numaramızdan arayabilir veya internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

  • Resim kurslarınıza internet üzerinden kayıt yaptırabilir miyiz?

Evet. Başakşehir resim kursu programlarımıza internet üzerinden bize ulaşabilir, kayıt için gerekli kurs evraklarını ve kurs ücretini ödediğinize dair dekontu eğitim danışmanlarımıza ileterek kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Başakşehir Resim Kursu Fiyatları

Verimli ve beklentilerinize uygun bir kurs programı sunabilmek adına Başakşehir resim eğitimi merkezimizde önce yetenek ve ihtiyaç analizini gerçekleştiriyor, kurs programlarımızı bunun ardından belirliyoruz. Dolayısıyla yetenek ve ihtiyaç analizinizi gerçekleştirmeden önce Başakşehir resim kursu fiyatları hakkında bilgi verebilmemiz mümkün değil.

Siz de Başakşehir resim kursu fiyatları hakkında bilgi almak, kurumumuzu yakından incelemek ve eğitim danışmanlarımızla görüşerek size en uygun kurs programının hazırlanmasını sağlamak için Başakşehir resim eğitimi Resim Akademi merkezimizi ziyaret edebilirsiniz!

Tutkunuzu Daha Fazla Ertelemeyin! – Resim Dersleri Başakşehir

Resim sanatına duyduğunuz ilgiyi uzun yıllar boyunca ertelediniz mi? İş yoğunluğu, kariyer planlaması derken sanata ayıracak pek de zamanınız kalmamış mıydı? Merak etmeyin, Resim Akademi Başakşehir resim kursları ile size ve takviminize özel bir planlama yaparak boş zamanlarınızı en iyi şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Başakşehir resim eğitimi merkezimizi ziyaret edin, eğitim danışmanlarımızla görüşün, eğitmenlerimiz ve resim kursu Başakşehir Resim Akademi ailesiyle tanışın, büyülü bir dünyaya ilk adımlarınızı atarak sanatla dolu bir atmosferi içinize çekin!

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77