Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Resim Kursu Bayrampaşa

Çocuğunuzun Keyifli Bir Hobi Edinmesini İstemez misiniz? – En İyi Resim Kursu Bayrampaşa

Resim sanatı, çocukların çok daha üretebilir olmasını destekler. Bayrampaşa resim kursunda yapacakları parmak boyası, karalama ve çizimler, çocukların matematik, okuryazarlık, yazma ve analitik düşünme gibi becerilerine olumlu yönde katkılar sağlar. Bu durum da gelecekte, akademik başarıya ulaşmalarını destekler. Peki, siz çocuğunuzun erken dönemde önemli beceriler kazanmasını istemez misiniz?

Bayrampaşa çocuk resim eğitimleri ile çocuklarınızın yaratıcı düşünme, yeniliklere uyum sağlama, iş birlikçi çalışmalar yapma, etkileşim ve iletişim kurma gibi becerilerinin gelişimini destekleyebilir; hem sosyal yaşamda hem de okul hayatlarında çok daha başarılı olmalarını sağlayabilirsiniz. Resim, çocuklar için her ne kadar keyifli bir aktivite gibi görünse de aslında eğitici de bir sanat! Siz de bu faydaları görmezden gelmeyin, Bayrampaşa çocuk eğitimi programını incelemek için kurumumuzu ziyaret edin!

Zihninizi Resim Yaparak Boşaltın! – En İyi Resim Kursu Resim Akademi

En iyi resim kursu olarak henüz Bayrampaşa’da değiliz, kısa bir süreliğine eğitimlerimizi Bakırköy-İncirli’de veriyoruz. 2024 yılı itibariyle Bayrampaşa resim kursunda sizlerle buluşmayı planlıyoruz. Bu süreçte sınıflarımız, eğitim programlarımız ve eğitmenlerimizle ilgili bilgi almak için sizleri Sanat Cafe’de kahve içmeye davet ediyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret edip Bayrampaşa resim kurslarındaki derslerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

[widget-180]

Yaşamınıza Renk Katın! – Resim Eğitimi Bayrampaşa

İş, sorumluluklar, toplantılar ve dev gibi biriken mailler… Tüm vaktinizi bu şekilde mi geçiriyorsunuz? Ya da şöyle soralım, en son kendiniz için ne zaman, ne yaptınız? Yoğun ve yorucu tempoya kendinizi çok fazla kaptırdığınızı düşünüyorsanız çok geçmeden bu gidişata dur deyin! Bayrampaşa resim eğitimleri ile yenilenin ve yaşamınıza renk katın!

Bayrampaşa resim kursunda, sizi başarılı kılan şeyin, tutkularınızın peşinden gitmek olduğunu fark edin! Yeteneklerinizi geliştirmek, yaşama sanatın penceresinden bakmak ve yepyeni bir yaşam standardına sahip olmak için Bayrampaşa resim derslerine katılın! Kim bilir, belki de bir gün yaptığınız resimlerden oluşan bir sergi açar ve yeni yeteneklere ilham verirsiniz… 

Resim Eğitimi ile Çocuğunuzun Kişisel Gelişimini Destekleyin! – Bayrampaşa Çocuk Resim Kursu

Bayrampaşa çocuk resim kursunun çocuğunuza ne gibi katkılar sunacağını biliyor musunuz? Yaratıcılık ve zeka gelişimi arasında inanılmaz bir ilişki var! Dolayısıyla Bayrampaşa çocuk resim kurslarında çocuğunuzun yaratıcı yönünün gelişmesi, aynı zamanda zeka gelişimini de destekler. 

Odaklanma ve hafıza becerilerini, hayal gücünü, yaratıcılığını, görsel algısını, problem çözme kabiliyetini geliştirir. Bunun bir sonucu olarak da çocuğunuz, sosyal, mental ve kişisel olarak gelişim sağlamış bir birey haline dönüşür. Siz de çocuğunuzun erken dönemde bu kazanımları sağlamasını istiyorsanız hemen Resim Akademi Bayrampaşa çocuk resim kursuna gelin!

MEB Ruhsatlı Resim Kursu - Bayrampaşa Resim Akademi

Öğrencilerinin gelişimini takip eden, eğitmen kadrosunu bilgili ve deneyimli kişilerden oluşturan, her türlü ekipmanı çeşitli ve yeterli bir şekilde sunan başarılı bir resim kursu mu arıyorsunuz? Resim Akademi’nin 15 yıllık deneyimine güvenin, kaliteli bir eğitim kurumundan Bayrampaşa resim dersleri alın.

Bayrampaşa resim kursları Resim Akademi olarak Bayrampaşa resim dersine katılan tüm öğrencilere güvenli bir binada ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde ders vermektedir. Bayrampaşa resim kurslarında; yangın merdiveninden deprem dayanıklılık raporuna, acil çıkış kapılarından ekipman yeterliliğine kadar tüm konulara hassasiyet gösterilmektedir. 

MEB Onaylı Resim Kursu Sertifikası – Resim Eğitimleri Bayrampaşa

Özgeçmişinize ekleyeceğiniz Bayrampaşa resim kursu sertifikası ile işverenlerin gözünde kültürel ve sosyal açıdan çok daha donanımlı görünecek, dilerseniz de MEB onaylı resim kursu sertifikanızdan yararlanarak resim hobinizi mesleğe dönüştürecek ve kariyerinizi bu yönde şekillendireceksiniz. Hemen Bayrampaşa resim dersine katılın, MEB onaylı resim kursu sertifikasına siz de sahip olun.

Alanında Uzman Eğitmenler – Resim Kursları Bayrampaşa

Resim Akademi’nin birbirinden bilgili ve deneyimli eğitmenlerinden Bayrampaşa resim dersi almak ve keyifli bir hobi edinmek ister misiniz? Bayrampaşa resim derslerine katılan eğitmenlerimizin tamamı; alanında uzman akademisyenler, ünlü sanatçılar, ressamlar, tasarımcılar ve heykeltıraşlardan oluşmaktadır. Siz de Bayrampaşa resim kursuna gelin, işin mutfağına girin!

Uluslararası Eğitim Standardı – Resim Eğitimleri Bayrampaşa

Dünyanın en iyi sanat okullarının resim derslerinde sunulan içerikleri, Bayrampaşa resim eğitimi programımıza dahil ediyor; en iyi Bayrampaşa resim kursunda, öğrencilerimize detaylı ve kaliteli bir eğitim programı hazırlıyoruz. Bayrampaşa resim dersi programımızı belirlerken Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına ek olarak Avrupa standartlarına da uyum gösteriyoruz.

“Hobilerin yetişkinlerin hayatına etkisi, oyuncağın çocuğa etkisiyle aynıdır.”

Temel Aksoy

Uygulamalı Resim Dersleri – Resim Dersleri Bayrampaşa

Resim kursları Bayrampaşa olarak geleneksel Türk el sanatları, gravür, taş boyama, ebru, sulu boya ve yağlı boya gibi hobi kurslarımız ile grafik tasarım, animasyon-çizgi film, dijital illüstrasyon, teknik resim, mimari perspektif ve resim iş öğretmenliği gibi teknik kurslarımızın tamamını, pratik ağırlıklı olarak işliyoruz. Teorik eğitimin kalıcı olmadığını biliyor, bu gerekçe ile derslerimizi uygulamalı olarak sunmaya özen gösteriyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı – Resim Eğitimleri Bayrampaşa Resim Akademi

Bayrampaşa resim kurslarının, sanat dolu eğitimlerine katıldıktan sonra kariyerini yönlendirme noktasında desteğe ihtiyaç duyan, lise ya da üniversite eğitiminde resim sanatında uzmanlaşmayı isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği veriyoruz. Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu, güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu, master başvurusu için portfolyo tasarım kursu ve resim iş öğretmenliği kursu gibi eğitimlerimize yönlendirmeler yapıyor; profesyonel yaşamlarında ihtiyaç duydukları rehberliği yapıyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Resim dersi Bayrampaşa’daki eğitimlerin tamamının, %100 öğrenme garantili olduğunu biliyor muydunuz? Bayrampaşa resim kurslarında katılacağınız tüm derslerde, tekrarlamak istediğiniz konu ve içeriklerde ücretsiz kurs tekrarı hakkına sahip olacak, kaçırdığınız dersler için hiçbir ücret ödemeden telafi yapacaksınız.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Resim Kursu Bayrampaşa Resim Akademi

Resim Akademi Bayrampaşa resim derslerine, İstanbul’un her noktasından metro, metrobüs ve otobüs kullanarak kolaylıkla gelebilir, merkezi konumda olmayan kurslara giderken trafikte harcayacağınız vakti, Resim Akademi’de resim yaparak ve sanatınıza yoğunlaşarak geçirebilirsiniz. Dilerseniz kendi aracınızla dilerseniz de yürüme mesafesi ile kuruma uzaklığı 2 dakika olan toplu ulaşım araçlarıyla rahatça Bayrampaşa resim derslerine katılabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Resim Eğitimleri – Resim Dersleri Bayrampaşa

Resim Akademi’nin her biri birbirinden keyifli ve renkli hobi kurslarına katılmaya ne dersiniz? İşte, Bayrampaşa resim kurslarının en çok tercih edilen ve en sevilen eğitimleri… Siz de gelin, yaşamınıza enerji katın!

[widget-135]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Resim Dersi Bayrampaşa Resim Akademi

  • Resim öğretmeni olmak, en büyük hayalim. Siz de kişisel gelişimimi destekleyebileceğim hangi eğitimler var?

Bayrampaşa resim kurslarında bulunan Resim İş Öğretmenliği Kursu ve Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu, kariyer planı olarak öğretmen olmayı seçen öğrencilerimiz için oldukça verimlidir.

  • Kızım güzel sanatlar lisesine hazırlanıyor. Bayrampaşa çocuk resim kursunuzda gelişimi için bir eğitim var mı?

Elbette. Yaşamını sanatla geçirmeyi planlayan çocuklarımız için Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık kursumuz bulunmaktadır. Bayrampaşa çocuk resim kurslarında bulunan Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize, yetenek sınavlarında başarılı olmanın püf noktaları aktarılmaktadır.

  • Ekip olarak bir hobi kursuna başlamayı düşünüyoruz. Şirketlere özel eğitim de veriyor musunuz?

Bayrampaşa resim kurslarımızda Kurumsal Hobi Resim Kursu, Kurumsal Sulu Boya Kursu, Kurumsal Yağlı Boya Kursu, Kurumsal Ebru Kursu, Kurumsal Ahşap Boyama Kursu, Kurumsal Taş Boyama Kursu, Kurumsal Heykel Kursu ve Kurumsal Cam Kursu gibi eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Bayrampaşa Resim Kursu Fiyatları

Bayrampaşa resim kursu fiyatları eğitimden eğitime göre değişiklik göstermektedir. Kurumsal, bireysel, grup, hobi ve workshop gibi Bayrampaşa resim eğitimlerinden hangisine katılacağınıza karar verdikten sonra Resim Akademi’yi ziyaret ederek eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Size özel olarak oluşturulan eğitim programları dahilinde, kaç ders alacağınıza da bağlı olarak Bayrampaşa resim kursu ücretleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz zaman Resim Akademi’yi ziyaret edin; beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve gelişim göstermek istediğiniz alanları bizlerle paylaşın.

Çocuğunuzun Yaratıcı Zekası Gelişsin! – Resim Kursu Fiyatları Bayrampaşa 

Birçok boya ve kalem içinden hangisini kullanacağını seçmek, çizgilerden anlamlı bir bütün oluşturmak, resimleri gerçek yaşama uygun hale getirmek ya da hayal gücünü kağıtlara yansıtmak, aslında her biri çocuğun üretkenliğini ve yaratıcılığını etkileyen önemli bir faktör. Bayrampaşa resim kursuna katılan çocuğunuz, çizdiği bir ağacı hangi renk boya ile renklendirmesi gerektiğini düşünürken aslında IQ’sunu geliştiriyor. 

Dolayısıyla farklılıkları anlamlandırma, çevreyi gözlemleme ve dikkatli olma gibi becerilerinde önemli bir artış oluyor. Siz de erken gelişim dönemindeyken çocuğunuzun zeka gelişimini desteklemek ve akranlarından çok daha ileri seviyede olmasını isterseniz resim eğitimi Bayrampaşa’ya gelin; geleceğini garanti altına alın.

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77