Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Resim Kursu Beşiktaş

“Resim Yapmak İstiyorum Ama Yeteneğim Yok!” Diyenlere Özel! – Resim Kursu Beşiktaş

Çok güzel resim yapabilmek için yeteneğe ihtiyacınız olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ya da şöyle soralım, yalnızca doğuştan yetenekli kişiler mi resim yapabilir? Elbette hayır! Yetenekler, sadece doğuştan kazanılmaz; başarılı bir eğitimle birlikte sonradan da edinilebilir. Yani, eğer resim yapmayı gerçekten istiyorsanız en iyi resim kursunu bulmanız yeterli!

Peki, en iyi resim kursunu nasıl bulacaksınız? Sizlere MEB onaylı resim kursu sertifikası sunan, binlerce mezunu bulunan, kalitesiyle prestijiyle başarısını pekiştiren ve öğrencilerine gerçek bir sanat atmosferinde eğitim veren Resim Akademi’ye gelin, başarılı bir resim kursunda olması gerekenlerin tamamını Beşiktaş resim derslerimizde görün!

Eğlenceli Bir Ortamda Sosyalleşin! – En İyi Resim Kursu Resim Akademi

En iyi resim kursu olarak henüz Beşiktaş’ta değiliz, kısa bir süreliğine eğitimlerimizi Bakırköy-İncirli’de veriyoruz. 2024 yılı itibariyle Beşiktaş resim kursunda sizlerle buluşmayı planlıyoruz. Bu süreçte sınıflarımız, eğitim programlarımız ve eğitmenlerimizle ilgili bilgi almak için sizleri Sanat Cafe’de kahve içmeye davet ediyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret edip Beşiktaş resim kurslarındaki derslerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

[widget-180]

Yaratıcılığınızı Pekiştirin! – Resim Kursları Beşiktaş

Resim yapmak, beynin hem sağ hem de sol tarafını uyarır. Beynin sol tarafı resmin nasıl kurgulanacağını, kompozisyonun ne olacağını düşünürken sağ tarafı ise resmi görselleştirme üzerine çalışır. Dolayısıyla Beşiktaş resim kurslarında resim sanatı ile ilk kez buluşuyor bile olsanız yaratıcılığınızı geliştirir, daha aktif bir zihne sahip olursunuz.

Beşiktaş resim kurslarında oluşturacağınız tasarımlar konusunda bolca beyin fırtınası yapar; problem çözme, analitik düşünme, hayal kurma, tasarlama ve betimleme gibi becerilerinizi geliştirirsiniz. Yeni becerilerde ustalaştıkça hayal gücünüzü daha da genişletir, günlük yaşamınız için ihtiyacınız olan motivasyonu sağlarsınız.

Çocuğunuz İçine mi Kapanık? – Beşiktaş Çocuk Resim Kursu

Arkadaşlarıyla sağlıklı iletişim kuramayan, çoğunlukla yalnız kalmayı tercih eden asosyal bir çocuğunuz varsa vakit kaybetmeden Beşiktaş çocuk resim kurslarına başvurun! Çocuğunuzun kendine olan güvenini, resim sanatında edineceği başarıyla sağlayın! Beşiktaş çocuk resim eğitimlerinde kendi yaşıtlarıyla bir arada, çok daha sosyal bir ortamda bulunmasını destekleyin!

Beşiktaş çocuk resim eğitiminde birbirlerinin sanatsal becerilerinden faydalanmalarını, grup çalışmalarında etkin rol oynamalarını, yaptıkları resimlerle öz değerlerini ve öz saygılarını artırmalarını destekleyin. İletişim kurmada güçlük çeken, arkadaş edinemeyen, sosyal ortamlarda geri planda kalmayı tercih eden ya da kendini değersiz hisseden çocuklar için mutlaka Resim Akademi’nin Beşiktaş çocuk resim kurslarına gelin!

MEB Ruhsatlı Resim Kursu - Beşiktaş Resim Akademi

En iyi resim kursu Beşiktaş Resim Akademi, Beşiktaş resim derslerine katılan tüm öğrencilere güvenli bir binada, ferah resim atölyelerinde ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde ders vermektedir. Beşiktaş resim kurslarında; acil çıkış kapılarından deprem dayanıklılık raporuna, yangın merdiveninden ekipman yeterliliğine kadar tüm konulara hassasiyet gösterilmektedir. 

Öğrencilerinin gelişimini takip eden, eğitmen kadrosunu bilgili ve deneyimli kişilerden oluşturan, her türlü ekipmanı yeterli bir şekilde sunan başarılı bir resim kursu arıyorsanız Resim Akademi’nin 15 yıllık deneyimine güvenin, kaliteli bir eğitim kurumundan Beşiktaş resim dersleri alın.

MEB Onaylı Resim Kursu Sertifikası – Resim Eğitimleri Beşiktaş

Beşiktaş resim derslerini başarıyla tamamladıktan sonra almaya hak kazanacağınız MEB onaylı resim kursu sertifikası ile özgeçmişinizi ve portfolyonuzu güçlendirmeye ne dersiniz? Dilerseniz MEB onaylı resim kursu sertifikanızdan yararlanarak hobi olarak başladığınız resim sanatını, mesleğinize dönüştürebilir, kariyer planlarınızı bu yönde oluşturabilirsiniz. Hemen Beşiktaş resim dersine katılın, MEB onaylı resim kursu sertifikasına siz de sahip olun.

Alanında Uzman Eğitmenler – Resim Kursları Beşiktaş

Beşiktaş resim derslerine katılan eğitmenlerimizin tamamı; ünlü sanatçılar, ressamlar, zanaatkarlar, çizerler, tasarımcılar ve heykeltıraşlardan oluşmaktadır. Siz de Beşiktaş resim kursuna gelip bu sanatı, ustasından öğrenmek ve keyifli bir hobi edinmek isterseniz vakit kaybetmeden Resim Akademi’yi ziyaret edin!

Uluslararası Eğitim Standardı – Resim Eğitimleri Beşiktaş

Sunduğumuz eğitimin çok daha kalıcı olabilmesi açısından Beşiktaş resim eğitimi programımızı Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına ek olarak Avrupa standartlarına da uygun olarak geliştiriyoruz.  Dünyanın en iyi sanat okullarının resim derslerinde sunulan içerikleri, Beşiktaş resim eğitimleri programımıza dahil ediyor, öğrencilerimize detaylı ve kaliteli dersler veriyoruz.

“Hobiler insanın tahmin etme, strateji geliştirme, planlı hareket etme, ayrıntıları görebilme, sorunlarla başa çıkmadaki hakimiyetini artırır.”

Temel Aksoy

Uygulamalı Resim Dersleri – Resim Dersleri Beşiktaş

Resim kursları Beşiktaş olarak karikatür, karakalem, ebru, animasyon-çizgi film, gravür, ahşap boyama, taş boyama, seramik ve cam tasarımı, graffiti, heykel, akrilik ve desen gibi tüm eğitimlerimizi pratik ağırlıklı olarak işliyoruz. Sanatsal eğitimler söz konusu olduğunda teoriğin etkili olmadığını biliyor; Beşiktaş resim derslerimizi uygulamalı bir şekilde sunuyoruz. 

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı – Resim Eğitimleri Beşiktaş Resim Akademi

Portfolyo hazırlamak üzere olan, güzel sanatlar lisesi/fakültesine hazırlanan, sergi açmayı planlayan ya da yetenek sınavlarında başarılı olmayı hedefleyen gençlerimize, Beşiktaş resim kursundan sonra da eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz. Beşiktaş resim dersi süresince öğrendiği bilgileri nasıl değerlendirmesi gerektiğini bilemeyen öğrencilerimize profesyonel bir yardım sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

%100 öğrenme garantili Resim dersi Beşiktaş’ta kaçırdığınız dersler için hiçbir ücret ödemeden telafi yapacak, Beşiktaş resim kurslarında katılacağınız tüm derslerde, tekrarlamak istediğiniz konu ve içeriklerde ücretsiz kurs tekrarı hakkına sahip olacaksınız. Bu sayede Beşiktaş resim kursumuzu çok başarılı bir şekilde geçireceksiniz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Resim Kursu Beşiktaş Resim Akademi

Resim Akademi Beşiktaş resim derslerine, İstanbul’un her noktasından metro, metrobüs ve otobüs kullanarak kolaylıkla gelebilir, merkezi konumda olmayan kurslara giderken harcayacağınız vakti, Resim Akademi’de resim yaparak geçirebilirsiniz. Dilerseniz kendi aracınızla dilerseniz de yürüme mesafesi ile kuruma uzaklığı 2 dakika olan toplu ulaşım araçlarıyla zahmetsizce Beşiktaş resim derslerine katılabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Resim Eğitimleri – Resim Dersleri Beşiktaş

Beşiktaş resim derslerine katılarak sosyal çevrenizde çok daha aktif olarak tanınmak ister misiniz? Öyleyse Resim Akademi’ye gelin, en çok tercih edilen resim eğitimlerine göz atın!

[widget-135]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Resim Dersi Beşiktaş Resim Akademi

  • Beşiktaş resim kursunuzda ekip olarak katılabileceğimiz hangi eğitimler var?

Hobi kurslarımıza katılmak isteyen firmalara özel olarak Kurumsal Ebru Kursu, Kurumsal Yağlı Boya Kursu, Kurumsal Heykel Kursu, Kurumsal Taş Boyama Kursu, Kurumsal Cam Kursu, Kurumsal Hobi Resim Kursu ve Kurumsal Sulu Boya Kursumuz bulunmaktadır.

  • Beşiktaş resim eğitimlerinizde sertifika veriyor musunuz?

Beşiktaş resim kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize; MEB onaylı resim kursu sertifikası sunuyoruz.

  • Beşiktaş resim eğitimleri için gerekli ekipmanları biz mi tedarik ediyoruz?

Resim Akademi olarak öğrencilerimiz için gerekli olan pek çok ekipmanı hazır bulunduruyoruz. Yine de arzu ederseniz Beşiktaş resim eğitimi öğretmenlerinin önerdiği malzemeleri kendiniz de tedarik edebilirsiniz.

Beşiktaş Resim Kursu Fiyatları

Resim Akademi’de Beşiktaş resim eğitimi programlarımızı öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi duydukları Yağlı Boya Kursu, Desen Kursu, Geleneksel Türk El Sanatları Kursu, Dijital Çizim Kursu, Dijital İllüstrasyon Kursu, Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu, Seramik ve Cam Tasarım Kursu gibi branşlara göre hazırlıyoruz. 

Beşiktaş resim kursu ücretlerini belirlerken öğrencilerin beklentilerini ve akademik hedeflerini gözetiyor, ne kadar süre eğitim alacağınızı, özel ya da grup ders tercihinizi dikkate alıyoruz. Bu yüzden Beşiktaş resim ücretleri hakkında bilgi almak için kurumumuzu ziyaret etmeniz ve eğitim danışmanlarımızla görüşmeniz daha doğru olur.

“Odaklanma Sorunu Yaşıyorum” Diyenler İçin Etkili Bir Yöntem: Resim Dersleri Beşiktaş

İşime gerektiği kadar konsantre olamıyorum, dersteyken ilgim çok çabuk dağılıyor, odaklanamıyorum… Siz de bu gibi dertlerden muzdaripseniz zihninizi meşgul eden pek çok şey olduğunu anlayabilirsiniz. Peki, zihninizi nasıl boşaltacağınızı biliyor musunuz? Elbette, dinlendirici ve eğlendirici hobi kurslarından biri ile! Türkiye’nin en iyi resim kursu Resim Akademi’ye gelin, işinizde çok daha başarılı olmanın sırrını keşfedin!

Beşiktaş resim derslerinde yaptığınız her çalışmada, zihninizi keskinleştirecek, beyin fonksiyonlarınızı koruma altına alacaksınız! Zihninizin ihtiyaç duyduğu sakinliği, dinlenceyi ve enerjiyi, Beşiktaş resim kurslarında bulacak; gerek iş gerekse sosyal yaşamınız için ihtiyaç duyduğunuz performans ve çalışma azmini edineceksiniz.

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77