Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Resim Kursu Büyükçekmece

Sanat Tutkunları İçin Muhteşem Eğitimler Resim Akademi’de! – Resim Dersleri Büyükçekmece

Sanat belgesellerinde karşılaştığınız ressamlar, sizde hayranlık mı uyandırıyor? Sanatlarını icra ettiklerindeki huzurları ve tutkuları, sizin de resim sanatına ilgi duymanızı mı sağlıyor? Peki, neden bu hayalinizi erteliyorsunuz? Resim Akademi’nin Büyükçekmece resim eğitimleri ile kısa sürede siz de herkese ilham veren bir sanatçı olabilirsiniz.

Büyükçekmece resim derslerinde öğrendiğiniz bilgilerle dilerseniz hobinizi geliştirebilir dilerseniz de profesyonel olarak kariyerinizi destekleyebilirsiniz. Resim Akademi ile hayallerinizi gerçekleştirmekten korkmayın! Büyükçekmece resim kurslarına gelin ve siz de bir gün tabloları, duvarlara asılan ünlü bir resim sanatçısı olun!

İş Dışındaki Zamanınızı Keyifle Geçirin! – En İyi Resim Kursu Resim Akademi

En iyi resim kursu olarak henüz Büyükçekmece’de değiliz, kısa bir süreliğine eğitimlerimizi Bakırköy-İncirli’de veriyoruz. 2024 yılı itibariyle Büyükçekmece resim kursunda sizlerle buluşmayı planlıyoruz. Bu süreçte sınıflarımız, eğitim programlarımız ve eğitmenlerimizle ilgili bilgi almak için sizleri Sanat Cafe’de kahve içmeye davet ediyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret edip Büyükçekmece resim kurslarındaki derslerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

[widget-180]

İşinize Konsantre Olamıyor musunuz? – Resim Dersi Büyükçekmece

Son zamanlarda işinize gerektiği kadar konsantre olamadığınızı düşünüyorsanız zihniniz çok fazla yorulmuş demektir. Sürekli yoğun ve yorucu bir tempoda çalışmak, yalnızca bedeninizi değil, ruhunuzu ve zihninizi de yorar. Bu durum da odaklanamama, dikkat dağınıklığı ve gerginlik gibi durumlar yaratır. Peki, sizin bu konulara karşı çözümüz ne?

Zihninizi dinlendirmenin en iyi yolu, yaratıcı bir hobi edinmektir. Büyükçekmece resim kurslarından alacağınız eğitimlerde hem zihninizi hem de bedeninizi dinlendirecek, günlük yaşamınıza çok daha fazla motive olacaksınız. Daha dinamik ve enerjik olduğunuzu fark edecek; iş dışında kalan tüm zamanınızı Büyükçekmece resim kurslarında geçirmek için can atacaksınız!

Çocuğunuz Sayısal Derslerde Çok İyi Değil mi? – Büyükçekmece Çocuk Resim Kursu

Çocuğunuzun matematik ve fen gibi sayısal alanlarda başarılı olmadığını fark ediyorsanız onu bu derslerin özel eğitimlerine göndermekse analitik düşünme becerisini geliştirecek, konsantrasyonunu ve algılama seviyesini iyileştirecek sosyal bir eğitime yönlendirmeniz çok daha faydalı olabilir. Büyükçekmece çocuk resim eğitimlerinde; çocuğunuz resim yaparken aslında hiç farkında olmadan sayısal yeteneklerini geliştirir.

Tam tersi bir durumda ise çocuğunuzun zaten anlamakta zorlandığı bir konuda ekstra ders alması, onun bu alandan iyice uzaklaşmasına neden olabilir. Büyükçekmece çocuk resim eğitimine katılan pek çok çocuğun; okuryazarlık, matematik ve fen gibi alanlardaki başarısını ikiye katladığı biliniyor. Siz de çocuğunuza bu becerileri keyif dolu bir ortamda kazandırmak istiyorsanız Büyükçekmece çocuk resim kurslarını inceleyin!

MEB Ruhsatlı Resim Kursu - Büyükçekmece Resim Akademi

Çocuğunuzun geleceğini emanet edebileceğiniz güvenilir bir resim kursu bulmak istiyorsanız Milli Eğitim Bakanlığından onayı olmayan danışmanlık ve kurs adı altında hayallerinizle oynamaya çalışan kurumlara izin vermeyin!

Resim Akademi, MEB ruhsatlı bir eğitim kurumu olarak Büyükçekmece resim derslerine katılan tüm öğrencilere güvenli bir binada ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde ders vermektedir. Büyükçekmece resim kurslarında; deprem dayanıklılık raporundan ekipman yeterliliğine, yangın merdiveninden acil çıkış kapılarına kadar tüm konulara özen göstermektedir.

MEB Onaylı Resim Kursu Sertifikası – Resim Eğitimi Büyükçekmece

Büyükçekmece resim derslerini başarıyla tamamladıktan sonra almaya hak kazanacağınız MEB onaylı resim kursu sertifikası ile cv’nizi güçlendirmeye ne dersiniz? Özellikle sanatsal alanlarda kariyer planları yapanlar, güzel sanatlar lisesi ve güzel sanatlar fakültesinde okumayı hedefleyenlerin akademik başarısı için oldukça önemli olan MEB onaylı resim kursu sertifikası için hemen Büyükçekmece resim kurslarına gelin!

Alanında Uzman Eğitmenler - Resim Kursu Büyükçekmece Resim Akademi

Büyükçekmece resim kurslarında; alanında uzman, bilgili ve deneyimli akademisyenlerden, tasarımcılardan, ressamlardan, karikatüristlerden, ebru ustalarından, sanatçılardan, heykeltıraşlardan ve modacılardan eğitim alın, ömrünü mesleğine adamış isimlerle birlikte kaliteli bir eğitim kurumunda gelişiminizi destekleyin. Takıldığınız ve eksik kaldığınızı hissettiğiniz noktalarda uzmanlarımızdan görüş alın.

Uluslararası Eğitim Standardı – Resim Kursları Büyükçekmece

Büyükçekmece resim kursu olarak öğrencilerimize, Türkiye’nin en kapsamlı ve kaliteli resim eğitimini verebilmek için Milli Eğitim Bakanlığı standartları ile birlikte Avrupa standartlarını da sunuyoruz. Dünyanın en iyi sanat okullarının resim eğitimlerinde uygulanan müfredatı, Büyükçekmece resim derslerimize uyarlıyor, öğrencilerimizin verimli bir eğitim almasını sağlıyoruz. 

“Önce resmimi hayal ederim, sonra da hayalimi resmederim.”

Vincent Van Gogh

Uygulamalı Resim Dersleri – Resim Dersleri Büyükçekmece

Resim dersi Büyükçekmece’de; karakalemden seramik ve cam tasarımına, geleneksel Türk el sanatlarından mimari perspektife, güzel sanatlar fakültesine hazırlıktan resim iş öğretmenliğine kadar her eğitimimizi uygulamalı olarak işliyoruz. Öğrencilerimize kaliteli bir eğitim sunabilmek adına Büyükçekmece resim derslerimizi kapsamlı ve pratik ağırlıklı olarak sunuyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı – Resim Eğitimleri Büyükçekmece Resim Akademi

Büyükçekmece resim kursundan eğitim aldıktan sonra da gerek akademik yaşamı gerekse profesyonel hayatı için desteğe ihtiyaç duyan tüm kursiyerlerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz. Resim sanatını hobiden mesleğe taşımak isteyen, güzel sanatlar fakültelerine hazırlanmayı planlayan ya da Büyükçekmece resim dersi süresince öğrendiği bilgileri nasıl değerlendirmesi gerektiğini bilemeyen öğrencilerimize profesyonel bir yardım sunuyoruz. Portfolyo hazırlamak üzere olan ya da yetenek sınavlarında başarılı olmayı hedefleyen gençlerimize, yönlendirmeler yapıyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

%100 öğrenme garantili olarak sunduğumuz Büyükçekmece resim derslerimizin yeterli gelmediğini düşünen öğrencilerimize Büyükçekmece resim kurslarında tekrarlamak istedikleri konu ve derslerle ilgili olarak kurs tekrarı hakkı tanımlıyoruz. Herhangi bir gerekçe ile Büyükçekmece resim dersine katılamayan kursiyerlerimize, katılamadıkları dersler için telafi imkanı sunuyorz. 

Merkezi Lokasyon – En Yakın Resim Kursu Büyükçekmece Resim Akademi

Merkezi konumda olmayan ve vaktinizin çoğunu trafikte geçirmenize neden olacak kurumlar yerine, her ilçeden rahatlıkla ulaşabileceğiniz Resim Akademi Büyükçekmece resim eğitimlerini tercih edin. İstanbul’un her noktasından metrobüs, metro, minibüs ve otobüs kullanarak kolaylıkla Büyükçekmece resim derslerine katılın. Üstelik Resim Akademi, toplu ulaşım araçlarına yalnızca 2 dakika uzaklıkta!

En Çok Tercih Edilen Resim Eğitimleri – En İyi Resim Kursu Büyükçekmece

Yaşamınızda değişiklikler yapmaya mı karar verdiniz? Öyleyse sizleri Resim Akademi’ye davet ediyor; resim sanatı ile buluşmanızı bekliyoruz. Büyükçekmece resim kursuna gelin, öğrencilerimizin en çok ilgi gösterdiği eğitimlere göz atın!

[widget-135]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Resim Dersi Büyükçekmece Resim Akademi

  • Hobi olarak bir resim kursuna başlamak istiyorum. Büyükçekmece resim kursunda hangi eğitimleriniz var?

Büyükçekmece resim eğitimleri merkezimizde; Ahşap Boyama Kursu, Taş Boyama Kursu, Heykel Kursu, Gravür Kursu, Ebru Kursu, Karakalem Kursu, Karikatür Kursu, Akrilik Kursu, Desen Kursu ve Hobi Resim Kursu gibi hobi kursları; Teknik Resim Kursu, Resim İş Öğretmenliği Kursu, İç Mimarlık Kursu, Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu, Dijital İllüstrasyon Kursu, Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu, Grafik Tasarım Kursu, Mimari Perspektif Çizim Kursu ve Dijital Çizim Kursu gibi teknik eğitimler bulunmaktadır.

  • Büyükçekmece resim kursunuzdaki karakalem eğitimlerine katılmak istiyorum ama ders programlarını nasıl belirliyorsunuz? 

Büyükçekmece resim kursumuzdaki tüm eğitimleri, öğrencilerimizin katılım sağlayabileceği şekilde organize ediyoruz. Yine de esnek mesai saatlerinden ya da yoğun tempodan dolayı Büyükçekmece resim derslerimize düzenli bir şekilde katılamayacağınızı düşünüyorsanız Özel Karakalem Kursu alabilir, programınızı tamamıyla kendinize göre şekillendirebilirsiniz.

  • Çocuğumun en büyük hayali karikatürist olmak. Sürekli mizah dergilerini takip ediyor ve karikatüristlere karşı büyük bir hayranlık ve saygı besliyor. Onu nasıl destekleyebilirim? 

Geleceğini, sanat çerçevesinde oluşturmayı planlayan bir çocuğunuz varsa onu Büyükçekmece resim kurslarındaki karikatür eğitimlerine gönderebilir, alanında uzman karikatüristlerinden önemli bilgiler öğrenmesini sağlayabilirsiniz. 

Büyükçekmece Resim Kursu Fiyatları

Büyükçekmece resim kursu fiyatları eğitimden eğitime göre değişiklik göstermektedir. Kurumsal, grup, bireysel, hobi ve workshop gibi Büyükçekmece resim eğitimlerinden hangisine katılacağınıza karar verdikten sonra Resim Akademi’yi ziyaret ederek eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Size özel olarak oluşturulan eğitim programları dahilinde, kaç ders alacağınıza da bağlı olarak Büyükçekmece resim kursu ücretleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz zaman Resim Akademi’yi ziyaret edin; beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve gelişim göstermek istediğiniz alanları bizlerle paylaşın.

Resim Sanatı Kültürel Gelişiminizi Destekler! – Resim Kursu Fiyatları Büyükçekmece

Resim sanatı ile bir kez tanıştıktan sonra boş vakitlerinizin tamamını Büyükçekmece resim eğitiminde geçirmek isteyecek; Büyükçekmece resim derslerinde tanıştığınız sanatsever dostlarınızla resim sergilerini ve sanat müzelerini ziyaret edecek; bienallerin en sıkı takipçisi olacaksınız! Büyükçekmece resim kursunuzda yaptığınız resimleri sevdiklerinize hediye edecek, yakınlarınıza mükemmel hatıralar bırakacaksınız.

Siz de rutinlerinizi kökten değiştirmek istiyor, sanat dolu yepyeni bir yaşam tarzını benimsemek istiyorsanız hemen Resim Akademi’yi ziyaret edin. En iyi resim kursu Büyükçekmece’de sanata ve sanatçıya değer vermenin önemini, sanatın olmazsa olmazlarını ve resim tutkusunun tüm detaylarını öğrenin!

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77