Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Resim Kursu Fatih

Yaşamdan Daha Çok Zevk Almaya Bakın! – Resim Kursları Fatih

En son kendinizi ne zaman ödüllendirdiniz? Ya da şöyle soralım, tüm vaktinizi sabah işe gidip akşam işten gelerek mi geçiriyorsunuz, gün içinde kendinize ayırdığınız bir zaman dilimi ya da hafta sonları için yapmayı planladığınız bir hobiniz yok mu? Eğer yaşam rutininiz uzunca bir süredir bu şekilde ilerliyorsa hayatı, kendiniz için zorlaştırıyorsunuz demektir.

Peki, neden Fatih resim kursları ile keyifli bir hobi edinip yaşamdan zevk almayı denemiyorsunuz? Hafta içindeki yoğun ve yorucu temponuzu, hafta sonları katılabileceğiniz renkli, cıvıl cıvıl ve eğlenceli bir Fatih resim eğitimiyle değerlendirmek, kendinize zaman ayırdığınızı hissetmek ve sizin gibi sanatsever insanlarla buluşmak, sizce de keyifli olmaz mı? Bu monoton düzene, Resim Akademi Fatih resim eğitimi ile son verme zamanı!

Eğlenceli Bir Ortamda Sosyalleşin! – En İyi Resim Kursu Resim Akademi

En iyi resim kursu olarak henüz Fatih’te değiliz, kısa bir süreliğine eğitimlerimizi Bakırköy-İncirli’de veriyoruz. 2024 yılı itibariyle Fatih resim kursunda sizlerle buluşmayı planlıyoruz. Bu süreçte sınıflarımız, eğitim programlarımız ve eğitmenlerimizle ilgili bilgi almak için sizleri Sanat Cafe’de kahve içmeye davet ediyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret edip Fatih resim kurslarındaki derslerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

[widget-180]

Çocuğunuz Asosyal mi? – Fatih Çocuk Resim Kursu 

Çocuğunuzun arkadaşlarıyla iletişim kuramadığını, okul yaşamında geri planda kaldığını ve içine kapanık olduğunu mu gözlemliyorsunuz? Sırf insanlardan çekindiği, yetersiz olduğunu düşündüğü ya da kendine güvenmediği için sosyal ortamlardan kendini izole eden bir çocuğunuz varsa bu olumsuz deneyimleri gidermek için Fatih çocuk resim kurslarına gelebilirsiniz.

Fatih çocuk resim eğitiminde, çocuğunuzun akranlarıyla bir arada bulunmasını, sosyal bir ortamda yeni arkadaşlık ilişkileri geliştirmesini, sanatsal becerilerini geliştirerek özgüvenini tazelemesini sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzu hiç vakit kaybetmeden Fatih çocuk resim eğitimlerini getirin, yetenekleri ortaya çıktıkça kendisini nasıl daha iyi hissettiğine siz de şahit olun!

Resim Konusunda Yeteneğiniz Yok mu? – Fatih Resim Eğitimleri

Resim konusunda yetenekli olduğunuzu düşünmüyor, bu yüzden çok fazla heves etmenize rağmen bir türlü resim yapmaya başlayamıyor musunuz? Fatih resim eğitimi ile yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz! Üstelik resim yapmak için yetenekli olmanıza da gerek yok, istekli olmanız, başarıya ulaşabilmenizde çok daha etkili!

Fatih resim kursları ile hem keyifli bir hobi edinecek hem de resim konusundaki becerilerinizi geliştireceksiniz. Vaktinizin çoğunu, gerçekten istediğiniz bir aktivite ile geçirecek, iş/okul dışında bir yaşam kurmanın avantajlarını yakalayacaksınız. İlgilendiğiniz hobilere sahip olarak profesyonel ve kişisel yaşamınız arasında bir denge kuracaksınız. Hemen Fatih resim derslerine katılın, hayallerinizden vazgeçmeyin!

MEB Ruhsatlı Resim Kursu - Fatih Resim Akademi

Güvenilir bir resim kursu bulma arayışındaysanız Milli Eğitim Bakanlığından onay almayan merdiven altı kurumlardan uzak durun. Bu kişilerin gelecek planlarınızla ve kariyerinizle oynamasına izin vermeyin! En iyi Fatih resim kursu Resim Akademi, MEB ruhsatlı, donanımlı, güvenilir ve kaliteli bir eğitim kurumu olarak Fatih resim dersi alan tüm öğrencilere güvenli bir binada, ferah atölyelerde ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde ders vermektedir. 

Fatih resim kurslarında; deprem dayanıklılık raporundan acil çıkış kapılarına, yangın merdiveninden ekipman yeterliliğine kadar tüm konulara özen gösterilmektedir. Siz siz olun, danışmanlık ve kurs adı altında vaktinizi ve paranızı alan, daha sonrasında ise gelişiminizle asla ilgilenmeyen ve kaliteli eğitimler vermeyen kurumlara aldanmayın!

MEB Onaylı Resim Kursu Sertifikası – Resim Eğitimleri Fatih

Fatih resim eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra MEB onaylı resim kursu sertifikasına sahip olacak ve bu başarınızla özgeçmişinizi güçlendireceksiniz. İşverenlerin gözünde sanata önem veren, görsel algısı gelişmiş çok yönlü ve prezentabl bir imaj çizeceksiniz. Siz de Fatih resim kursuna katılın, Avrupa’nın pek çok noktasında geçerliliği olan MEB onaylı resim kursu sertifikanızı portföyünüze katın!

Alanında Uzman Eğitmenler – En İyi Resim Kursu

Yaşamın stresinden kurtulmak ve yeni bir hobi edinmek için katıldığınız Fatih resim dersini, sizler için çok daha eğlenceli ve verimli bir hale getirebilmek için deneyimli ve bilgili eğitmenlerle birlikte veriyoruz. Resim Akademi Fatih resim kursu eğitmenlerimizin tamamını; başarılarıyla adından söz ettiren sanatçı, ressam, karikatürist, heykeltıraş, modacı, tasarımcı ve zanaatkarların arasından seçiyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Fatih Resim Kursu

Fatih resim dersi programımızı belirlerken Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına ek olarak Avrupa standartlarını da gözetiyor; dünyanın en iyi sanat okullarında okutulan resim kursu müfredatını, eğitimlerimize uyarlıyoruz. Öğrencilerimize detaylı ve kaliteli bir Fatih resim dersi programı oluşturuyoruz.

Bunu Biliyor muydunuz?

Uluslararası Çocuk Sanat Vakfı tarafından yapılan bir araştırmaya göre, erken dönemde sanatsal eğitimlere katılan bir çocuk; yaratıcı düşünme, özgün olma, keşfetme, yenilik yapma ve fikri mülkiyet yaratma konusunda özel bir yetenek ediniyor.

Uygulamalı Resim Dersleri – Resim Dersleri Fatih

Resim kursları Fatih olarak geleneksel Türk el sanatlarından karakaleme, karikatürden heykel kursuna, graffitiden gravüre kadar tüm eğitimlerimizi pratik ağırlıklı olarak işliyoruz. Sanatsal eğitimler söz konusu olduğunda teoriğin etkili olmadığını biliyor; Fatih resim derslerimizi pratik olarak sunuyoruz. Yaparak öğrenme metodunu deneyimlemenizi ve sanatla buluşmanızı sağlıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı – Resim Eğitimleri Fatih Resim Akademi

Fatih resim kurslarının, sanat dolu eğitimlerine katıldıktan sonra kariyerini yönlendirme noktasında desteğe ihtiyaç duyan, etkili bir özgeçmiş oluşturmadan portfolyo hazırlamaya kadar pek çok konuda yardım almak isteyen tüm öğrencilerimize kariyer danışmanlığı desteği veriyoruz. Siz de Fatih resim derslerine katıldıktan sonra kariyer basamaklarını çok daha kararlı adımlarla çıkacak, geleceğinizi sağlam temeller üzerine kuracaksınız.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Resim dersi Fatih’teki eğitimlerin tamamının, %100 öğrenme garantili olduğunu biliyor muydunuz? Fatih resim kurslarında katılacağınız tüm derslerde, tekrarlamak istediğiniz konu ve içeriklerde ücretsiz kurs tekrarı hakkına sahip olacak, kaçırdığınız dersler için hiçbir ücret ödemeden telafi yapacaksınız.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Resim Kursu Fatih Resim Akademi

Resim Akademi Fatih resim derslerine, İstanbul’un her noktasından metro, metrobüs ve otobüs kullanarak kolaylıkla gelebilir, merkezi konumda olmayan kurslara giderken harcayacağınız vakti, Resim Akademi’de resim yaparak geçirebilirsiniz. Dilerseniz kendi aracınızla dilerseniz de yürüme mesafesi ile kuruma uzaklığı 2 dakika olan toplu ulaşım araçlarıyla zahmetsizce Fatih resim derslerine katılabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Resim Eğitimleri – Resim Dersleri Fatih

Monoton yaşamınıza yeni bir soluk getirmek istiyor, hobi kurslarına katılmayı mı planlıyorsunuz? Öyleyse öğrencilerimizin en çok keyif aldığı Fatih resim kurslarına göz atın; siz de boş vakitlerinizi eğlenerek geçirin!

[widget-135]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Resim Dersi Fatih Resim Akademi

  • Hobi olarak resim eğitimlerine katılmak bana ne kazandırır?

Fatih resim kursunda katılacağınız hobi kurslarının tamamı; sosyal bir varlık olarak kendinize daha çok güvenmenizi, öz saygınızı ve öz değerinizi iyileştirmenizi, boş vakitlerinizi size bir şey katmayacak aktivitelerle geçirmek yerine faydalı bir uğraş edinmenizi, yeni insanlarla tanışmanızı, el becerilerinizi ve görsel algınızı geliştirmenizi sağlayacak.

  • Fatih resim kurslarınızda teknik açıdan eğitim alabileceğimiz hangi bölümleriniz var?

Fatih resim dersleri verdiğimiz kurumumuzda profesyonel ve akademik yaşamınız için ihtiyaç duyabileceğiniz İç Mimarlık Kursu, Endüstri Ürünleri Tasarımı Kursu, Moda ve Tekstil Tasarımı Kursu, Dijital İllüstrasyon Kursu, Teknik Resim Kursu, Grafik Tasarım Kursu, Animasyon-Çizgi Film Kursu, Mimari Perspektif Çizim Atölyesi, Master Başvurusu İçin Portfolyo Tasarım Kursu, Dijital Çizim Kursu ve Resim İş Öğretmenliği kursu gibi bölümler bulunmaktadır.

  • Fatih resim eğitimlerinizden iç mimarlık kursu bana gibi kazanımlar sağlar?

Fatih resim kursunda verdiğimiz iç mimarlık kursunda; Ölçülendirme Uygulamaları, 2 ve 3 Boyutlu Eskizler, Mimaride Perspektif, Bilgisayar Destekli Tasarım, CAD Yazılımları, Geometrik Alan Çalışmaları, Üç Boyutlu Obje Analizi, Mimaride Plan, Kesit ve Görünüş gibi pek çok konuyu detaylıca öğrenecek, Fatih resim eğitimlerinden sonra özgeçmişinizi güçlendirecek kurum onaylı iç mimarlık sertifikasına sahip olacaksınız.

Fatih Resim Kursu Fiyatları

Resim Akademi’de Fatih resim eğitimi programlarımızı öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi duydukları Yağlı Boya Kursu, Akrilik Kursu, Karakalem Kursu, Sulu Boya Kursu, Ebru Kursu, Ahşap Boyama Kursu, Karikatür Kursu, Gravür Kursu, Desen Kursu ve Geleneksel Türk El Sanatları Kursu gibi branşlara göre hazırlıyoruz. 

Fatih resim kursu ücretlerini belirlerken öğrencilerin beklentilerini ve akademik hedeflerini gözetiyor, ne kadar süre eğitim alacağınızı, özel ya da grup ders tercihinizi dikkate alıyoruz. Bu yüzden Fatih resim kursu fiyat bilgisi almak için kurumumuzu ziyaret etmeniz ve eğitim danışmanlarımızla görüşmeniz daha doğru olur.

Yeni Bir Sosyal Çevre Edinmeye Ne Dersiniz? – Resim Kursu Fiyatları Fatih

İş dışında kendinize ayırdığınız çok fazla zaman olmadığı için geniş bir sosyal çevreye sahip değilseniz yepyeni bir hobi edinerek sizin gibi sanat tutkunu insanlarla buluşabilir, kalıcı dostluklar kurabilirsiniz. Fatih resim kurslarında edindiğiniz bilgilerden sonra birlikte resim sergileri gezebilir, sanat dolu aktivitelere katılabilirsiniz.

Oluşturduğunuz yeni çevre ile birlikte Fatih resim kurslarındaki diğer eğitimleri de deneyebilir, ders aralarında sanata dair sohbetler edebilirsiniz. Çok daha sosyal, dışa dönük ve aktif bir birey olarak Fatih resim eğitimlerinden sonra özgüveninizi artırabilir, yaptığınız resimleri ve çizimleri sevdiklerinizle paylaşabilir hatta dilerseniz kendinize sanal bir mağaza kurarak sosyal çevrenizi daha da genişletebilirsiniz.

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77