Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Resim Kursu Güngören

Sanatı Hayatınızın Her Alanına Dahil Edin! – Resim Dersi Güngören

Televizyon izlerken, yemek yerken, dışarı çıkmak için kıyafetlerinizi seçerken, odanızın dekorasyonunu yaparken, iş ortamında çalışmalarınızı tamamlarken, arkadaşlarınızla sohbet dolu buluşmalara katılırken… Kısacası hayatınızın her alanına sanatı dahil edebileceğinizi biliyor musunuz? Atacağınız her adımda sanatsal bir bakış açısına sahip olmak, yapabileceklerinizi en estetik haliyle gerçekleştirmek için resim kursu Güngören Resim Akademi ile tanışmalısınız!

Üzerinizde sanatın etkilerini hissedecek, çevrenize de bu etkileri bulaştıracaksınız. Yapabileceklerinizin en iyisini Güngören resim kursları ile fark edeceksiniz. Tuvalinize yansıttığınız renklerle sadece kendinizi iyi hissetmekle kalmayacak, izleyenlerin de keyiflenmesini sağlayacaksınız. Öyleyse bir an önce Resim Akademi’ye…

Gerçek Bir Sanat Merkezine Davetlisiniz! - En İyi Resim Kursu Resim Akademi

Resim ve sanat eğitimleri alabileceğiniz kurs merkezimiz henüz Güngören’de değil. Şimdilik Bakırköy İncirli’deki merkezi kurs binamızda verdiğimiz eğitimlerimizi 2024 yılında Güngören’de verebilmek üzere çalışmalar yürütüyoruz. Sınıflarımızı gezip detaylı eğitim programımızı incelemek, kurumumuz ve dersler hakkında bilgi almak istiyorsanız sizi eğitim danışmanlarımızla Sanat Cafe’mize çay veya kahve içmeye davet ediyoruz.

[widget-180]

Yeteneklerinizi Açığa Çıkarın! – Resim Dersleri Güngören

Güngören resim eğitimleri ile becerilerinizi ortaya koyabileceğiniz çalışmalarda yer almak ister misiniz? Odanızın duvarlarını kendi yaptığınız resimlerle donatmanıza yarayacak özel resim yetenekleri için mutlaka eğitimlerimizden yararlanın. Bir yağlı boya ya da akrilik tablonun en doğru yöntemlerle nasıl yapıldığını öğrenin, küçük serginizle konuklarınızın neşesini yerine getirin… Güngören resim kursu ile neler başarabileceğinizi herkese gösterin!

İlgiyle incelenecek eserlerinizle ister evinizin odalarını renklendirin isterseniz küçük bir galeride sergi açmak isteyin; Güngören resim eğitimleri ile tüm bu becerilere sahip olacaksınız… Resim Akademi’nin geliştirici ve öğretici eğitimleriyle el becerilerinizin sınırlarını zorlarken ortaya hayat dolu eserler çıkaracak, bu yepyeni ve özel hobinizle diğer insanları da teşvik edeceksiniz. Güngören resim eğitimi aldığınızda “daha önce neden katılmadım” diyecek, yeni becerilerinizle mutlu hissedeceksiniz. 

Çocuğunuz Sizin Resminizi Yapmak İçin Can Atacak…- Güngören Çocuk Resim Eğitimleri

Ailece oturup sohbet ederken çocuğunuzun bir anda portrenizi yapmak istediğini bir düşünün… Öncelikle çizim kabiliyetinin o kadar gelişip gelişmediğini sorgulayacak, ardından gurur dolu hislerinizle duygulanacaksınız. Resim Akademi Güngören çocuk resim kursu ile çocuğunuz yeteneklerinin farkına vararak dilediği her şeyi resmedebilir. 

Bilişsel, duygusal ve motor becerileri gelişsin, yetenekleriyle özgüven kazansın istediğiniz çocuğunuz için Güngören çocuk resim eğitimi var! Eğitimden yararlanarak resme dair bilgilerini güncellemesine ön ayak olabilir, sadece evde ve okulda değil, profesyonel eğitmenler eşliğinde bir sanat kurumunda da resim yeteneklerini ortaya koyduğunu görebilirsiniz. Güngören çocuk resim kursları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin, çocuğunuzun bir an önce en hoş resimleri yapmaya başlamasını sağlayın…

MEB Ruhsatlı Resim Kursu – Resim Kursu Güngören Resim Akademi

Resim kursları Güngören resim eğitimleri için en güvenli kurumları bulmak istediğinizi biliyoruz. Bunun için merdiven altı kurumlardan muhakkak uzak durmalı, bu tür yerlerin eğitim veremeyeceğini bilmelisiniz. Bir kurumun eğitim verebilmesi için muhakkak MEB ruhsatının bulunması gerektiğini atlamamalısınız. Çocuk, genç veya yetişkin demeden herkes hem kaliteli hem de güvenilir eğitim binalarında verilen derslere katılmalıdır!

Güngören resim kursu eğitimlerini almak istediğinizde depreme dayanıklılık raporu bulunan, prosedürlere uygun acil çıkış kapıları olan, eğitim materyalleri eksiksiz, program içeriği tam ve kaliteli olan bir kurumdan destek almalısınız En iyi resim kursu Güngören eğitim programları için Resim Akademi’nin MEB ruhsatlı sanat ve eğitim binasında resim eğitimleri alabilir, gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz. 

MEB Onaylı Resim Kursu Sertifikası – Resim Eğitimleri Güngören

Becerilerinizi CV’nize eklemek ister misiniz? Güngören resim eğitimleri sonrasında MEB onaylı resim eğitimi sertifikası alarak deneyimlerinizi ortaya koyabilir, yetkinliğinizle insan kaynakları uzmanlarını etkileyebilirsiniz. Alanınızla alakalı olsun veya olmasın, sertifikanız sizin boş zamanlarınızı ne kadar iyi değerlendirdiğinizi, neler öğrendiğinizi ortaya koymak için birebirdir. Portfolyonuzu geliştirecek resim kursu Güngören eğitimleri sonunda mutlaka sertifikanızı talep edin, Güngören resim dersi almanın faydalarını akademik ve mesleki anlamda da görmeye başlayın. 

Alanında Uzman Eğitmenler – Resim Kursları Güngören

Resim Akademi Güngören resim dersleri profesyonel eğitmenler tarafından veriliyor ve en eğlenceli haliyle size sunuluyor. Zevkli bir öğrenme sürecine girmenize yarayacak resim eğitimlerini alanında uzmanlaşmış eğitmenler tarafından alırsanız resim tekniklerini en doğru yöntemlerle öğrenerek pratiklerinizi olması gerektiği şekliyle yapabilirsiniz. Siz de ünlü sanatçılardan ve ressamlardan Güngören resim eğitimleri almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Uluslararası Eğitim Standardı – Resim Kursları Güngören

Yüksek bir eğitim düzeyinde, en özel resim derslerini almak, deneyimlerinizi ortaya koyarken gelişiminizi desteklemek ister misiniz? Güngören resim eğitimi programımıza katılarak dünyanın en iyi resim kursu eğitimlerinden yararlanacaksınız! Tamamen Avrupa standartlarına göre meydana getirdiğimiz eğitim programımızla öğrencilerimizin uluslararası düzeyde öğrenmelerini sağlıyor, bilgi birikimlerini artırıyoruz. Türkiye’nin en iyi resim kursu Güngören Resim Akademi olarak öğrencilerimizi sonuna kadar destekliyoruz.

Lev Tolstoy Diyor Ki:

Bir eserin, bütün insanlık için yararlı olması için, iyi ve kötüyü ayırması, güzel ve anlaşılabilir olması gerekmektedir. Sanat ancak, belli bir sınıf için değil, büyük kitleler için yarar sağladığı zaman, sözü edilebilir bir değere ulaşır. 

Uygulamalı Resim Dersleri – Resim Dersleri Güngören

Resim yapmak herkesin istediği bir uğraş olsa da bazı insanların yetenekleri çok daha gelişmiştir. Bu da ancak bol pratikle mümkün olabiliyor. Sanata ne kadar değer veriyorsanız, ne kadar müze ve sanat galerisi geziyorsanız gezin, bol uygulama yapmıyorsanız el becerileriniz ve doğru teknik uygulama ihtimaliniz zayıflıyor. Güngören resim kursları ile gelişiminizi destekleyecek uygulamalı eğitimlerden yararlandığınızda el becerileriniz gelişiyor ve hayata bakışınız değişiyor. Yeteneklerinizi kısa sürede geliştirecek resim kursları Güngören Resim Akademi ile eğlencenin ve gelişimin tadına varın!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı – Resim Eğitimleri Güngören Resim Akademi

Hangi alanlar sizi cezbediyor? Ne yaparsanız gerçekten büyük bir mutluluk yakalayacağınızı düşünüyorsunuz? El becerilerinizi ortaya koyarken kalbinizden geçenleri de hissediyor musunuz? Eğer gelecek hedeflerinizi ortaya koyarken desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Resim Akademi olarak eğitim ve kariyer danışmanlıklarımızla yanınızda oluyoruz. Güngören resim dersi ile kendinizi geliştirdiğiniz sıralarda diğer eğitimlerimizden sizin için faydası olacak olanlar varsa sizi bilgilendiriyoruz. Güngören resim kursu sonrasında deneyimlerinizin arttığını hissedin, ister akademik isterseniz mesleki anlamda desteğimizi alın.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Güngören resim eğitimi ile tam bir öğrenme deneyimi yaşamak istiyorsanız Resim Akademi’nin ücretsiz kurs tekrar imkanını aklınızdan çıkarmamalısınız. Bu sayede derslerde anlamadığınız noktalar bulunduğunda bunları kolayca tekrarlayabilecek, doğru bir şekilde öğreneceksiniz. Eğer kaçırdığınız, katılım sağlayamadığınız Güngören resim dersleri olursa da eğitim danışmanlarınızla görüşerek ders telafi imkanından yararlanmak istediğinizi söyleyebilir, sizin için en uygun gün ve saatte, başka bir şubede Güngören resim dersi eksikliklerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Merkezi Lokasyon – En Yakın Resim Kursu Güngören Resim Akademi

Evime en yakın resim kursu nerede diye mi soruyorsunuz? Hem yakın hem de kaliteli bir eğitimin peşinde misiniz? Güngören resim eğitimi ararken sapa yerlerde kalan eğitim kurumlarını tercih etmekten kaçınıyor musunuz? Resim Akademi’nin merkezi bir konumda olduğunu biliyor musunuz? Metrobüs, metro ve otobüs duraklarına 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan, minibüs ve taksi gibi araçlarla kolayca ulaşabileceğiniz, kendi kişisel aracınızla otoyoldan çok kolay ulaşım sağlayacağınız Resim Akademi’den güvenebileceğiniz en özel resim eğitimlerini alabilirsiniz. Eğlence ve sanat dolu bir eğitim merkezinde en etkili eğitimleri almaya ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Resim Eğitimleri – Resim Dersleri Güngören

Sanatı önemsiyor, rengarenk boyalarla, en doğru teknikleri kullanarak kompozisyon kurmak istiyorsanız resim eğitimi Güngören programlarından yararlanabilir, Resim Akademi olarak verdiğimiz tüm eğitimleri inceleyerek kendinize en uygun ve sanat dolu hobiyi bulabilirsiniz! Resim Akademi Güngören resim kursları ile seçiminizi sanattan yana yapın, deneyimlerinizi geliştirin.

[widget-135]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Resim Dersi Güngören Resim Akademi

  • Sanat Cafe’de veliler de vakit geçirebilir mi?

Tabii ki, çocuğunuzla birlikte kurumumuza geldiğinizde, çocuğunuz eğitimini tamamlarken siz de Sanat Cafe’de soluklanabilir, çayınızı veya kahvenizi içebilir, diğer velilerle sosyalleşebilirsiniz.

  • Çocuk hobi resim kursları ne zaman?

Güngören çocuk resim kursları katılan tüm çocukların ihtiyaçları analiz edilerek en uygun gün ve saatlerde belirlenen derslerle verilir. Okulla çakışmayan, hafta sonları ağırlıklı bir kurs programına dahil olan çocuğunuz kaliteli bir gelişim gösterir. Programlarımızın detaylı saatleri ve günleri için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. 

  • MEB onaylı resim sertifikası alabilmek için yapmam gerekenler neler?

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı resim kursu sertifikanızı alabilmek için öncelikle yapmanız gereken MEB sertifika verdiğimiz eğitim programımıza katılmaktır. Ardından programı başarıyla tamamlamanız gerekiyor. %70 oranında başarı sağladığınızda MEB onaylı resim kursu sertifikanızı alabilirsiniz.

Güngören Resim Kursu Fiyatları

Sanatın kalbine yolculuk yapmak istiyor, bütçenizin yetersizliğinden şüpheye düşüyor, sanat ve resim eğitimlerinin fiyatlarını merak ediyorsanız fiyatların tamamen size göre belirleneceğini bilmelisiniz. Beklentileriniz ve istekleriniz bu konuda belirleyici olacaktır. Güngören resim kursu fiyatları belirlenirken dikkat edilen bir diğer konu da eğitimlerin bireysel mi yoksa grup olarak mı tercih edileceğidir. Çünkü bireysel olarak düzenlenen özel dersler profesyonel eğitmenlerle birebir verildikleri ve ders saatleri de bu duruma göre düzenlendiği için diğer eğitimlere göre biraz daha yüksektir. 

Güngören resim kursu fiyat aralıkları belirlenirken seviyeniz, yaşınız ve beklentileriniz detaylarıyla incelenir, bireysel farklılıklar esas alınarak düzenlenmiş eğitim programı da tamamen size göre şekillenen haliyle sunulur. Sizin için yetersiz olacak bir eğitim programı için kayıtlanmanıza izin vermiyoruz. Güngören resim kursu ücretleri ile ilgili detaylı bilgi talebinde bulunmak istiyorsanız eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilir, dilediğiniz soruyu yöneltebilirsiniz. 

Psikolojinizi İyileştirecek Bir Meşgale Mi Arıyorsunuz? – En İyi Resim Kursu Güngören

Düşüncelerinizde boğulmak istemiyor, hayatınıza çok daha başla bir pencereden bakmak istiyor, yeteneklerinizi ortaya koyarken başla hiçbir düşüncenin esiri olmak istemiyorsanız almanız gereken resim eğitimi Güngören Resim Akademi ile veriliyor. Zihninizi boşaltmanıza yarayan, yeteneklerinizden başka bir şeyi düşünmeyeceğiniz eğitimlerimizle psikolojik açıdan büyük bir rahatlama hissedeceksiniz. 

Güngören resim kursu ile tadınız yerine gelsin, psikolojiniz düzelsin, hayatın çekilmez anlarını kısa süreliğine de olsa unutun istiyorsanız doğru adres Resim Akademi olacak… Resim kursu Güngören eğitimleri ile bambaşka bir pencereden derin nefesler alma şansını yakalayacaksınız…

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77