Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Resim Kursu Levent

Biraz Sanat Terapisine Ne Dersiniz? – Resim Kursları Levent

Bilinçaltınızda dillendiremediğiniz duygular mı var? Günlük yaşamın stresi, yoruculuğu ve yoğunluğu, sizi bunaltıyor mu? Öyleyse Levent resim eğitimlerinde tuvalinizin başına geçecek; içinizdeki tüm öfkeyi, kırgınlığı ve kaygıyı fırçanıza yansıtacaksınız! Hayal gücünüzle birlikte zihninizi boşaltacak, yepyeni bir farkındalık geliştireceksiniz.

Yaşamınızda strese neden olan şeyleri Levent resim derslerinde fark edecek, hayatınıza yepyeni bir düzen getireceksiniz. Fazla yeme ve zararlı alışkanlıklara yönelme gibi sağlıksız baş etme yöntemlerini bırakacak, Levent resim kursları ile birlikte size iyi gelecek, psikolojinizi iyileştirecek ve yeni beceriler öğreneceksiniz. Haydi, sağlıklı baş etme yöntemleri uygulamaya Resim Akademi Levent resim kursuna!

Eğlenceli Bir Ortamda Sosyalleşin! – En İyi Resim Kursu Resim Akademi

En iyi resim kursu olarak henüz Levent’te değiliz, kısa bir süreliğine eğitimlerimizi Bakırköy-İncirli’de veriyoruz. 2024 yılı itibariyle Levent resim kursunda sizlerle buluşmayı planlıyoruz. Bu süreçte sınıflarımız, eğitim programlarımız ve eğitmenlerimizle ilgili bilgi almak için sizleri Sanat Cafe’de kahve içmeye davet ediyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret edip Levent resim kurslarındaki derslerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

[widget-180]

Çocuğunuz Çok mu Sabırsız? – Levent Çocuk Resim Kursu 

Oyun oynarken sıra beklemeyen ve okulda derslere konsantre olamayan bir çocuğunuz mu var? Her şeyin hemen olmasını isteyen hatta bu istediği olmadığında aşırı tepkiler vermeye başlayan bir çocuğunuz varsa onun bu davranışlarını yönetebilmenizin en iyi yolu, sabırlı olmanın önemini keşfedeceği bir sanat eğitimine yönlendirmek…

Sabırlı olmak, her çocuk için zordur. Ancak sabırlı olmanın, güzel sonuçlara ulaşmada etkili olduğunu çocuklara öğreten bir eğitim varsa her şey çok kolay! Levent çocuk resim eğitimleri ile çocuğunuza sabrı öğretecek, çalışmalarının sonucunu beklemeyi benimsemesini sağlayacaksınız. Levent çocuk resim kurslarına gelin; çocuğunuzdaki değişimi fark edin.

Yeni Bir Sosyal Çevre Edinmek İster misiniz? – Levent Resim Kursları

Arkadaş çevrenizin azlığından ve yalnızlıktan şikayetçiyseniz sosyalleşebileceğiniz hobi kurslarından birine başlamaya ne dersiniz? Resim Akademi’nin Levent resim kursundan akrilik, sulu boya, karakalem, karikatür, desen, ebru ve yağlı boya gibi eğitimlerden dilediğinizi alabilir, Levent resim eğitimleri ile yepyeni bir sosyal çevreye katılabilirsiniz.

Sizin gibi sanatsever insanlarla bir arada bulunarak yeni arkadaşlıklar kurabilir, sanat anlamında ortak bir zeminde buluşarak ve grup çalışmalarına katılarak kalıcı dostluklar edinebilirsiniz. Gelin, siz de Levent resim eğitimleri ile sosyal çevrenizi genişletin; arkadaşlarınızla sanata dair sohbetler ederken bir yandan da yarattığınız eserlerle ilgili beyin fırtınası yapın!

MEB Ruhsatlı Resim Kursu - Levent Resim Akademi

En iyi Levent resim kursu Resim Akademi, MEB ruhsatlı, donanımlı, güvenilir ve kaliteli bir eğitim kurumu olarak Levent resim dersi alan tüm öğrencilere güvenli bir binada, ferah atölyelerde ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde ders vermektedir. Güvenilir bir resim kursu bulma arayışındaysanız Milli Eğitim Bakanlığından onay almayan merdiven altı kurumlardan uzak durun. Bu kişilerin gelecek planlarınızla ve kariyerinizle oynamasına izin vermeyin! 

Levent resim kurslarında; deprem dayanıklılık raporundan acil çıkış kapılarına, yangın merdiveninden ekipman yeterliliğine kadar tüm konulara özen gösterilmektedir. Siz siz olun, danışmanlık ve kurs adı altında vaktinizi ve paranızı alan, daha sonrasında ise gelişiminizle asla ilgilenmeyen ve kaliteli eğitimler vermeyen kurumlara aldanmayın!

MEB Onaylı Resim Kursu Sertifikası – Resim Eğitimleri Levent

MEB onaylı resim sertifikanızla özgeçmişinizi çok daha profesyonel bir hale getirmek ister misiniz? Sosyal ve kültürel yönlerinizi geliştirebileceğiniz, işverenlerin gözünde çok daha prezentabl bir imaj çizeceğiniz MEB onaylı Levent resim kursu sertifikasını alın, siz de çok daha donanımlı ve prestijli olun.

Alanında Uzman Eğitmenler – Resim Kursları Levent

En ünlü sanatçıların, zanaatkarların, mimarların, ressamların, tasarımcıların ve heykeltıraşların Levent resim kurslarında eğitmen olduğunu biliyor musunuz? Siz de Resim Akademi’nin alanında uzman eğitmenlerinden Levent resim dersi alın, hem keyifli bir hobi edinin hem de sanatla  iç içe olacağınız bir yaşam tarzı benimseyin.

Uluslararası Eğitim Standardı –Levent Çocuk Resim Kursları

En iyi Levent resim kursumuzda, öğrencilerimize kapsamlı, kaliteli ve dopdolu bir eğitim programı hazırlıyor; Levent resim dersi programımızı belirlerken Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına ek olarak Avrupa standartlarına da uyum gösteriyoruz. Dünyanın en iyi sanat okullarında verilen içerikleri, sizler için müfredatımıza uyarlıyor; dünya çapında bir eğitim almanızı sağlıyoruz.

“Resim üzerinde değişiklikler yapmak, imgeleri yok etmek gibi konulara dair korkularım yoktur, çünkü resmin kendine ait bir yaşamı vardır.”

Jackson Pollock

Uygulamalı Resim Dersleri – Resim Dersleri Levent

Resim kursları Levent olarak geleneksel Türk el sanatlarından heykel kursuna, graffitiden gravüre, karakalemden dijital illüstratöre kadar tüm eğitimlerimizi pratik ağırlıklı olarak işliyoruz. Sanatsal eğitimler söz konusu olduğunda teoriğin etkili olmadığını biliyor; Levent resim derslerimizi pratik olarak sunuyoruz. Yaparak öğrenme metodunu deneyimlemenizi ve sanatla buluşmanızı sağlıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı – Resim Eğitimleri Levent Resim Akademi

Levent resim derslerine katıldıktan sonra kariyer basamaklarını çok daha kararlı adımlarla çıkmak isteyen, Levent resim kurslarının, sanat dolu eğitimlerine katıldıktan sonra kariyerini yönlendirme noktasında desteğe ihtiyaç duyan tüm öğrencilerimize rehberlik ediyoruz. Siz de Levent resim derslerinden sonra geleceğinizi sağlam temeller üzerine kurmak isterseniz eğitmenlerimizin deneyiminden yararlanabilirsiniz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Resim dersi Levent’teki eğitimlerin tamamının, %100 öğrenme garantili olduğunu biliyor muydunuz? Levent resim kurslarında katılacağınız tüm derslerde, tekrarlamak istediğiniz konu ve içeriklerde ücretsiz kurs tekrarı hakkına sahip olacak, kaçırdığınız dersler için hiçbir ücret ödemeden telafi yapacaksınız.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Resim Kursu Levent Resim Akademi

Resim Akademi Levent resim derslerine, İstanbul’un her noktasından metro, metrobüs ve otobüs kullanarak kolaylıkla gelebilir, merkezi konumda olmayan kurslara giderken harcayacağınız vakti, Resim Akademi’de resim yaparak geçirebilirsiniz. Dilerseniz kendi aracınızla dilerseniz de yürüme mesafesi ile kuruma uzaklığı 2 dakika olan toplu ulaşım araçlarıyla zahmetsizce Levent resim derslerine katılabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Resim Eğitimleri – Resim Dersleri Levent

Öğrencilerimize gerçek bir sanat atmosferinde sunduğumuz hobi kurslarına göz atmak ister misiniz? İşte, en çok tercih edilen resim eğitimleri… Bakmadan geçmeyin!

[widget-135]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Resim Dersi Levent Resim Akademi

  • Levent resim kursunda el sanatlarında hangi eğitimleriniz var?

Levent resim kurslarımızda; geleneklerine bağlı öğrencilerimiz için Ebru Kursu, Geleneksel Türk El Sanatları Kursu, Seramik ve Cam Tasarımı Kursu ve Minyatür Kursu gibi eğitimlerimiz bulunmaktadır.

  • Levent resim eğitimi merkezinize Anadolu Yakası'ndan nasıl ulaşabilirim? 

Levent resim eğitimi merkezimiz, Bakırköy-İncirli'de bulunmaktadır. Levent resim kursumuza, metrobüs yolu ile İncirli E-5 durağında inerek; Marmaray yolu ile Bakırköy durağında inip 5 dakikalık bir minibüs yolculuğu yaparak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz vapur yolu ile Eminönü veya Sirkeci'de inip İncirli durağından geçen otobüslere de binebilirsiniz.

  • Levent resim kursu sonunda verdiğiniz sertifikalar MEB onaylı mı?

Levent Çocuk Hobi Resim Kursu, Levent Genç Hobi Resim Kursu ve Levent Hobi Resim kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz MEB onaylı sertifika kazanmaktadır. Bu eğitimlerimizin dışındaki kursların sonunda kurum onaylı sertifika verilmektedir.

Profesyonel Bir Resim Kursu mu Arıyorsunuz? – En İyi Resim Kursu

Hem boş vakitlerinizi değerlendirmek hem de kendinizi biraz daha rahat, sakin ve dinlenmiş hissetmek ister misiniz? Öyleyse keyifli bir hobi edinmeye hazır olun! Gerçek bir sanat atmosferinde, deneyimli eğitmenler eşliğinde resim dersi alabileceğiniz Resim Akademi ile tanışın! Levent resim kursunda ilgi alanınıza ve merakınıza göre akrilik, sulu boya, yağlı boya ve ebru gibi resim eğitimlerinden dilediğinizi alın!

Levent resim kurslarında resim sanatına yıllarını vermiş duayen isimlerle birlikte potansiyelinizi açığa çıkarın, hem yeteneklerinizi geliştirin hem de amatörlükten profesyonelliğe ulaşan yolculuğunuzu başlatın… Resim Akademi’nin bugüne kadar vermiş olduğu binlerce başarılı mezundan biri de siz olun. Haydi, Levent resim eğitiminde buluşalım!

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77