Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Resim Kursu Moda

Ruhunuzu Sanatla Özgür Bırakın! – Resim Eğitimleri Moda

İster hayatınızda sanata daha fazla yer açmak ve yeni bir hobi edinmek isterseniz de kendinizi geliştirerek geleceğinize, akademik veya mesleki kariyerinize becerilerinizle yön vermek için resim kursu almayı düşünüyor olun, Moda resim kursu Resim Akademi’de aradığınızdan daha fazlasını bulacaksınız!

Daha fazla beklemeden Resim Akademi Moda resim kursu merkezimizi ziyaret edin, Moda resim eğitimleri için Resim Akademi’nin sizlere sunduğu ayrıcalıklarla tanışın, resim sanatının ve görsel sanatların dünyasına alanının en iyilerinden, duayen sanatçılardan alacağınız eğitimlerle adımınızı atın!

Boş Zamanlarınızı Sanata Ayırın! – En İyi Resim Kursu Resim Akademi

Henüz Moda’da değiliz! Türkiye’nin en çok tercih edilen resim kursu olarak Moda resim kursu öğrencilerimizi, İstanbul Bakırköy’de yer alan kurs merkezimizde ağırlıyor, sınıflarımız, eğitim programlarımız ve eğitmenlerimizle ilgili bilgi almak için sizleri Sanat Cafe’de kahve içmeye davet ediyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret edip eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

[widget-180]

Çocuklarınızı Erken Yaşta Sanatla Tanıştırın! – Moda Çocuk Resim Kursu

Boş zamanlarına değer katmaya ihtiyacı olan yalnızca yetişkinler değil! Siz de boş zamanlarında çocuklarınızın gelişimlerine katkı sağlayacak, yeteneklerini keşfetmesine imkan verecek keyifli bir aktiviteyle tanışmasını istiyorsanız Moda çocuk resim kursu programlarımıza göz atın!

Moda çocuk resim kursları ile geleceğin sanatsever ve farkındalığı yüksek bireylerini yetiştiriyor, geleceğin yetişkinlerine sanat sevgisi ve sanat duyarlılığı aşılıyor, yaşamlarında şimdiden sanata yer açarak kendilerine vakit ayırabilecekleri bir hobi edinmelerine imkan veriyoruz.

Sanatla Sosyalleşin, Keyifli Maceraya Adım Atın! – Resim Eğitimleri Moda

Sanatın eğlenceli ve kaynaşma sağlayan renkli dünyasını Resim Akademi Moda resim kursu merkezimize taşıdık. Siz de sosyal ve keyifli bir atmosferde eğlenceli aktivitelerle dolu bir resim kursunun tadını çıkarmak istiyorsanız Moda resim kursu ile hayatınıza yeni bir boyut katmaya ne dersiniz?

Son zamanlarda hayatınız evden işe, işten eve bir döngünün içine sıkıştıysa, kendinizi fazla mesailer ve yetişmesi gereken işler arasında sıkışmış hissediyorsanız Moda resim eğitimleri ile yeni bir hobiyle tanışın, yeniden yaşadığınızı hissedin!

MEB Ruhsatlı Resim Kursu – Moda Resim Akademi

Öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde gerçekten kendilerine değer katacak eğitimler almasını sağlamak için Moda resim kursu Resim Akademi olarak Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Standartları Yönergesinde belirtilen hususlara riayet ediyor, deprem ve afet önlemlerinden acil çıkışlara, sınıf genişliklerinden eğitmenlerimizin niteliklerine kadar her noktada yüksek bir standart sunuyoruz.

MEB Onaylı Resim Kursu Sertifikası – Resim Eğitimi Moda

Artık işverenler; çalışanlarının kişisel gelişimlerine ne kadar önem verdiğine, sanatla ve farklı hobilerle ne düzeyde ilgilendiğine de önem veriyor! Siz de Moda resim kursu programlarımızı başarıyla tamamlamanızın ardından MEB onaylı resim kursu sertifikası ile özgeçmişinize farklı bir yönünüzü güçlü bir şekilde ekleyebilir, sanat veya başka bir alanda kariyerinize daha sağlam adımlarla devam edebilirsiniz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Resim Kursu Moda Resim Akademi

Resim sanatının gerçek ustalarını, kariyerleriyle öne çıkan tasarımcıları, görsel sanatlar uzmanlarını, heykeltıraşları ve sanatçıları Moda resim dersleri için merkezimizde bir araya getiriyor, öğrencilerimizin uzman eğitmenlerden resim, karikatür, heykel, iç mimarlık gibi alanlarda nitelikli eğitimler alarak sanatlarının inceliklerini öğrenmelerini sağlıyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Resim Kursları Moda

Türkiye’nin en iyi resim kursu Moda Resim Akademi olarak; öğrencilerimize nitelikli ve güncel bir eğitim sunuyor, Milli Eğitim Bakanlığı’nın standartlarıyla birlikte dünyanın en iyi sanat okullarının müfredatını ve uygulamalarını da yakından takip ederek eğitim programlarımızı sürekli geliştirmeye devam ediyoruz.

Güzel sanatlar;

İnsanın elinin kafasının ve kalbinin birlikte çalıştığı şeylerdir. Francis Bacon

Uygulamalı Resim Dersleri – Resim Kursu Moda

Resim kursu Moda Resim Akademi olarak kursiyerlerimizin bilgi düzeyinin yalnızca teoride kalmaması, sanatı yaşamlarının her alanına uygulayabilmeleri ve kalıcı kazanımlar edinebilmeleri için derslerimizde uygulamalı bir metot tercih ediyor, sizlere yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı keşfedebileceğiniz bir ortam vadediyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı – Resim Kursları Moda Resim Akademi

Moda resim kursları ile öğrencilerimizin kariyer hedeflerini ve beklentilerini göz önünde bulunduruyor, ders içeriklerimizi ve ek eğitim planlarımızı buna göre yapıyor, öğrencilerimizi yeteneklerine ve ilgi alanlarına göre farklı kurs programlarımız hakkında bilgilendirerek becerilerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, geleceğin başarılı ressamları, karikatüristleri, tasarımcıları, heykeltıraşları ve sanatçıları arasında yer edinmelerine destek oluyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Moda resim kursları ile öğrencilerimizi kendilerini hazır hissetmeden ve aldıkları eğitimi tam anlamıyla öğrenmeden mezun etmiyor, anlaşılması zor konular için ders tekrarları ve workshoplar düzenliyor, ayrıca kaçırdığınız dersleri farklı bir sınıf veya şubemizde telafi edebilmenize olanak tanıyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Resim Kursu Moda Resim Akademi

Zamanınızın çoğunu yolda geçirmek ve boş vaktinizi trafikte harcamamak için eğitim alacağınız Moda resim kursu merkezinin merkezi bir konumda olmasına dikkat edin! İstanbul’un her noktasından kolaylıkla ulaşabileceğiniz Resim Akademi Moda resim eğitimi merkezimiz sayesinde boş zamanınızı yalnızca ilgi duyduğunuz sanata ayırmanın tadını çıkarın!

En Çok Tercih Edilen Resim Eğitimleri – Resim Dersleri Moda

Yaşamınıza renk katmanızı sağlayacak hobi kursları, yeteneklerinizi geliştirerek sizi akademik ve mesleki kariyerinize hazırlayan teknik eğitimler, güzel sanatlara hazırlık kursları ve iş hayatının zaman zaman sıkıcı olabilen dünyasına motivasyon sağlayan kurumsal eğitimlerimizle Moda resim kursu Resim Akademi olarak sizlere geniş ve büyüleyici bir dünya sunuyoruz! Siz de Resim Akademi Moda resim kursu ayrıcalıklarından yararlanmak için kurslarımıza hemen göz atın!

[widget-135]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Resim Dersi Moda Resim Akademi

  • Resim kursu programlarında sınav, geçme notu gibi kriterler var mı?

Resim Akademi Moda resim kursları ile öğrencilerimize en verimli ders içeriklerini sunabilmek adına eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini sürekli takip etmekteyiz. Bu nedenle öğrencilerimizin gelişimlerini izleyebilmek için zaman zaman proje, ödev ve sınav gibi uygulamalar gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca MEB sertifikalı resim kursu programlarımızda Milli Eğitim Bakanlığı’nın koşullarına uygun hareket etmemiz gerektiğinden öğrencilerimizi kurs sonunda sınav yapmaktayız. Sınavdan %70 oranında başarı sağlayan öğrencilerimiz MEB onaylı resim kursu sertifikası almaya hak kazanmaktadır.

  • Eğitim danışmanlarınızdan nasıl randevu alabiliriz?

Eğitim danışmanlarımızdan Moda resim kursu programlarımız hakkında bilgi edinmek veya kaydınızı gerçekleştirmek için randevu almak istiyorsanız internet sitemizde yar alan telefon numaramızdan bizleri arayabilir veya sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşarak randevu planınızı yapabilirsiniz.

  • Resim kursu için nasıl kayıt yaptırabiliriz?

Moda resim kursu programlarımıza kaydınızı telefon ve internet üzerinden yapabileceğiniz gibi kurumumuzu ziyaret ederek de gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak eğitim danışmanlarımıza ulaşın, kayıt için gerekli olan kişisel bilgilerinizi bize iletin, kurs ücretini havale/EFT veya kredi kartı yoluyla kurumumuza aktarın, biz de kaydınızı hemen gerçekleştirelim.

Moda Resim Kursu Fiyatları

Resim Akademi Moda resim kursu olarak öğrencilerimize en verimli ders içeriklerini ve programını sunabilmek adına öncelikle yetenek ve ihtiyaç analizlerini gerçekleştirmekte, almaları gereken eğitimleri eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle birlikte planlamakta, bireyselleştirilmiş bir program sunmaktayız.

Bu nedenle Moda resim kursu fiyatları hakkında bilgi verebilmemiz için öncelikle eğitim danışmanlarımızla görüşerek size en uygun programın hazırlanmasını isteyebilirsiniz. Bu sırada kurumumuz hakkında daha fazla bilgi alabilir, bireyselleştirilmiş programınız hazırlandıktan sonra ise Moda resim kursu fiyatları hakkında net bilgi edinebilirsiniz.

Yeteneklerinizi Unutulmaya Terk Etmeyin! – Resim Dersleri Moda

Çocukluğunuzdan bu yana resim sanatına ilginiz olmasına rağmen iş hayatına atıldıktan sonra bu merakınız için harekete geçmeye fırsatınız olmadı mı? Yoksa hazır fırsatınız varken erken yaşlardan itibaren nitelikli eğitimler alarak kendinizi geliştirmek ve sanatı hayatınızın bir parçası haline getirmek mi istiyorsunuz?

O halde vakit kaybetmeden Moda resim kursu Resim Akademi ile tanışın! Kurumumuzu ziyaret edin, beklentilerinizi, hedeflerinizi, ilgi alanlarınızı eğitim danışmanlarımızla konuşun, size en uygun resim eğitimi programını hazırlayalım, uzman eğitmenlerimizden resim eğitimleri alarak büyülü bir dünyaya adım atın!

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77