Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Resim Kursu Şirinevler

Rengarenk Bir Dünyanın Kapılarını Aralayın! – En İyi Resim Kursu Resim Akademi

Siz de sanatı, bir yaşam biçimi haline getirenlerden misiniz? Stres atmak, huzur bulmak ve günlük yaşamın telaşından uzaklaşmak için en iyi yol sizce de sanatsal hobiler mi? Öyleyse kendinizi motive etmek için Resim Akademi’ye gelin! Şirinevler resim kursları ile kişisel alanınızı belirleyin ve kendinize ayırdığınız vakti yalnızca şövalenizin başında geçirin!

Şirinevler resim derslerinde, güzel sanatların en güzel formu olan resimle tanışın, kendinizi yepyeni bir maceranın içinde bulun. Hem konsantrasyonunuzu hem de hafızanızı güçlendirin. Şirinevler resim kursunda bir resim üzerinde çalışırken duygularınızı dış dünyaya aktarıp kalıpların dışına çıkın… Tuvaliniz, sizin dünyanız… Haydi, şimdi bu dünyayı daha iyi keşfetmek için Şirinevler resim eğitimlerine!

Zihninizi Resim Yaparak Boşaltın! – En İyi Resim Kursu Resim Akademi

Türkiye’nin en çok tercih edilen resim kursu olarak Şirinevler resim eğitimlerimizi, Bakırköy’deki adresimizde veriyoruz. Sınıflarımız, eğitim programlarımız ve eğitmenlerimizle ilgili bilgi almak için sizleri Sanat Cafe’de kahve içmeye davet ediyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret edip Şirinevler resim kurslarındaki derslerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

[widget-180]

Çocuğunuz Kendisini Yeteri Kadar Gösteremiyor mu? – Şirinevler Çocuk Resim Kursu 

İçine kapanık bir çocuğunuz mu var? Arkadaşlarıyla anlaşmakta güçlük çeken, okulda hep geri planda kalmayı tercih eden ya da yetersiz olduğunu hisseden bir çocuğunuz varsa onun özgüvenini tazelemenin en güzel yolu, üretebildiğini, başarabildiğini ve değere layık olabildiğini göstermektir. Bunu nasıl mı yapacaksınız? 

Elbette hem yeni beceriler kazanacağı hem de başarma duygusunu tadacağı Şirinevler çocuk resim eğitimleri ile! Çocuğunuz, birbirinden güzel ve yaratıcı resimler çizmeye başladıkça kendine olan güveni gelecek ve fark edilmeye başlayacak! Siz de çocuğunuzun henüz gelişim dönemindeyken sanatla buluşmasını ve benlik saygısını geliştirmesini istiyorsanız Şirinevler çocuk resim kurslarına başvurun.

Resim İnsanları Birbirine Bağlamanın En Güzel Yolu! – Resim Dersi Şirinevler

Hayat koşuşturmacasından sosyalleşmeye vakit bulamıyor, çoğu zaman yalnızca evinizde ve iş yerinizde vakit geçirdiğinizi fark ediyorsanız faydalı bir hobi ile sosyalleşmenizin vakti geldi demektir. Sizin gibi sanatsever insanlarla bir araya geleceğiniz, resim yaparken yeni arkadaşlıklar kuracağınız Şirinevler resim kursu ile siz de kendinizi özel ve değerli hissedeceksiniz.

Şirinevler resim derslerinde tanıştığınız sanatçı dostlarınızla eserlerinizi yorumlayacak, sanata ve sanatçıya dair sohbetler edeceksiniz. Birbirinizle fikir alışverişleri yapacak, faydalı bir hobi etrafında kurulan dostluğunuzla kişisel ve sosyal gelişiminizi destekleyeceksiniz. 

MEB Ruhsatlı Resim Kursu - Şirinevler Resim Akademi

Güvenilir bir resim kursu bulma arayışındaysanız Milli Eğitim Bakanlığından onay almayan merdiven altı kurumlardan uzak durun. Bu kişilerin hayallerinizle ve geleceğinizle oynamasına izin vermeyin! Şirinevler resim kursları Resim Akademi, MEB ruhsatlı, donanımlı, güvenilir ve kaliteli bir eğitim kurumu olarak Şirinevler resim dersi alan tüm öğrencilere güvenli bir binada ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde ders vermektedir. 

Şirinevler resim kurslarında; deprem dayanıklılık raporundan acil çıkış kapılarına, yangın merdiveninden ekipman yeterliliğine kadar tüm konulara özen gösterilmektedir. Siz siz olun, danışmanlık ve kurs adı altında vaktinizi ve paranızı alan, daha sonrasında ise sizinle asla ilgilenmeyen ve kaliteli eğitimler vermeyen kurumlara aldanmayın!

MEB Onaylı Resim Kursu Sertifikası – Resim Eğitimleri Şirinevler

Cv’nizde öncelikli olarak incelenen kısmın sosyal ve kültürel becerileriniz olduğunu biliyor muydunuz? Şirinevler resim eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra almaya hak kazanacağınız MEB onaylı resim kursu sertifikası ile çok daha profesyonel bir imaj çizebilir, çok yönlü ve aktif bir çalışan olduğunuzu ispat edebilirsiniz.

Alanında Uzman Eğitmenler – En İyi Resim Kursu

Şirinevler resim eğitimlerimizi, alanında ünlü, deneyimli ve bilgili eğitmenlerle birlikte veriyor, zihninizi dağıtmak için katıldığınız Şirinevler resim kurslarını sizler için çok daha verimli bir hale getiriyoruz. Her biri başarısını ispat etmiş sanatçılar, ressamlar, heykeltıraşlar, tasarımcılar ve modacılardan resim sanatına dair önemli bilgiler öğreniyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Şirinevler Resim Kursu

Öğrencilerimize kapsamlı, kaliteli ve dopdolu bir eğitim programı hazırlıyor, programlarımızın tamamını dünyanın en iyi sanat okullarında okutulan resim eğitmenlerinde verilen içeriklerden oluşturuyoruz. Şirinevler resim dersi programımızı belirlerken Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına ek olarak Avrupa standartlarını da gözetiyoruz.

“Hobilerin yetişkinlerin hayatına etkisi, oyuncağın çocuğa etkisiyle aynıdır. Hobiler bizi kendimize yeten, yalnızlıkla başa çıkan, doyumlu ve yaratıcı insanlar yapıyor.”

Yazar Temel Aksoy

Uygulamalı Resim Dersleri – Resim Dersleri Şirinevler

Resim kursları Şirinevler olarak karakalemden yağlı boyaya, graffitiden geleneksel Türk el sanatlarına, hobi resimden heykel kursuna kadar tüm eğitimlerimizi pratik ağırlıklı olarak işliyoruz. Sanatsal eğitimler söz konusu olduğunda teoriğin etkili olmadığını biliyor; Şirinevler resim derslerimizi pratik olarak sunuyoruz. 

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı – Resim Eğitimleri Şirinevler Resim Akademi

Şirinevler resim kurslarının, sanat dolu eğitimlerine katıldıktan sonra kariyerini yönlendirme noktasında desteğe ihtiyaç duyan, etkili bir özgeçmiş oluşturmadan portfolyo hazırlamaya kadar pek çok konuda yardım almak isteyen tüm öğrencilerimize kariyer danışmanlığı desteği veriyoruz. Siz de Şirinevler resim derslerine katıldıktan sonra kariyer basamaklarını çok daha emin adımlarla çıkacak, geleceğinizi sağlam temeller üzerine kuracaksınız.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Resim dersi Şirinevler’deki eğitimlerin tamamının, %100 öğrenme garantili olduğunu biliyor muydunuz? Şirinevler resim kurslarında katılacağınız tüm derslerde, tekrarlamak istediğiniz konu ve içeriklerde ücretsiz kurs tekrarı hakkına sahip olacak, kaçırdığınız dersler için hiçbir ücret ödemeden telafi yapacaksınız.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Resim Kursu Şirinevler Resim Akademi

Resim Akademi Şirinevler resim derslerine, İstanbul’un her noktasından metro, metrobüs ve otobüs kullanarak kolaylıkla gelebilir, merkezi konumda olmayan kurslara gitmekle vakit kaybetmezsiniz. Dilerseniz kendi aracınızla dilerseniz de yürüme mesafesi ile kuruma uzaklığı 2 dakika olan toplu ulaşım araçlarıyla zahmetsizce Şirinevler resim derslerine katılabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Resim Eğitimleri – Resim Dersleri Şirinevler

İş yaşamınız için ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu, Şirinevler resim derslerinde bulmaya ne dersiniz? Keyifli bir hobi ile enerjinizi, çalışma performansınızı ve azminizi güçlendirmenin tam zamanı! Hemen Şirinevler resim eğitimlerimize göz atın, kendinizi çok daha canlı hissedin!

[widget-135]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Resim Dersi Şirinevler Resim Akademi

  • Hobi olarak Şirinevler resim kursunuza katıldım. Şimdi hangi eğitimleri alabilirim?

Şirinevler resim kursumuzda, hobi edinmek amaçlı olarak resim derslerine katıldıysanız sanatsal beceriler kazanabileceğiniz şu hobi kurslarıyla devam edebilirsiniz: Akrilik Kursu, Ebru Kursu, Gravür Kursu, Minyatür Kursu, Ahşap Boyama Kursu ve Sulu Boya Kursu.

  • Şirinevler resim kursuna katılabilmek için yaş sınırınız var mı?

Şirinevler resim eğitimlerine katılmak için herhangi bir yaş sınırlamamız yoktur. 4-15 yaş aralığı için çocuk resim kursumuz, 15-18 yaş aralığı için genç resim kursumuz ve yetişkin öğrencilerimiz için de hobi resim kursumuz bulunmaktadır.

  • Resim yapma konusunda yetenekli olduğumu düşünmüyorum. Yine de eğitimlerinize katılabilir miyim?

Elbette. Şirinevler resim dersleri alabilmeniz için en önemli unsur, istekli olmanız. Alanında uzman eğitmenlerimizle birlikte yeteneklerinizi geliştirebilir, içinizdeki potansiyeli açığa çıkarabilirsiniz.

Şirinevler Resim Kursu Fiyatları

Şirinevler resim eğitimlerimizi, her öğrencimize özel olarak planlıyor; eğitim programlarımızı oluştururken başlangıç seviyesi, grup/özel ders, öğrenme hızı ve yaş gibi kriterlere bağlı olarak oluşturuyoruz. Bu yüzden Şirinevler resim kursu ücretleri hakkında en doğru bilgiyi alabilmek için kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Eğitim danışmanlarımızla birlikte Şirinevler resim dersi programınızı oluşturabilir; bu doğrultuda grup/bireysel ders tercihinize, resim sanatındaki geçmişinize ve yaşınıza uygun olan Şirinevler resim eğitimi hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Yaşamınızda Sanata Yer Açın! – Şirinevler Resim Dersleri

En son kendiniz için ne yaptınız? Ya da şöyle soralım, işten artan kalan zamanlarınızı nasıl değerlendiriyorsunuz? Eğer yanıtlarınızda size iyi gelecek, dinlenmenizi ve sakinleşmenizi sağlayacak bir aktivite yoksa Şirinevler resim kursları ile tanışmanızın zamanı gelmiş demektir.

En iyi resim kursu Şirinevler ile zihninizin ihtiyaç duyduğu enerjiyi, motivasyonu ve pozitif gücü sağlayacak; kendinizi iş ve ev arasında mekik dokuma rutininden kurtaracaksınız. Çok daha sosyal, dinamik ve aktif bir birey olarak kişisel alanınızın sınırlarını çizecek, Şirinevler resim kursuna neden daha önce katılmadım diye pişman olacaksınız…

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77