Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Resim Kursu Yenibosna

Resim Eğitimi Çocukların Motor Becerilerini Geliştirir! – Çocuk Resim Eğitimi Yenibosna

Yenibosna çocuk resim kurslarının, çocuklar üzerinde hafızayı güçlendirme etkisinin bulunduğunu biliyor musunuz? Yenibosna çocuk resim eğitiminde uygulanan yazma, çizme ve boyama gibi aktiviteler, onların hatırlama becerilerini geliştirir ve ilerleyen dönemlerde hafıza kaybı gibi problemler yaşamalarını önler. 

Ayrıca Yenibosna çocuk resim kursu, sosyal açıdan daha geri planda kalmayı tercih eden utangaç çocuklar için özgüven artırıcı bir rol de üstlenir. Bu yüzden Yenibosna çocuk resim eğitimleri, çocukların kişiliklerini oluşturma döneminde sosyal çekincelerini giderme ve çekingenliklerin üstesinden gelme konusunda destekleyici olur. Siz de çocuğunuzun kendisini dış dünyaya kapatmasını istemiyor; sosyal, aktif, çok yönlü ve kültürlü bir birey olarak yetişmesini istiyorsanız resim kursu Yenibosna’yı ziyaret edebilirsiniz.

Yeteneklerinizi Keşfedin! – En İyi Resim Kursu Resim Akademi

Türkiye’nin en çok tercih edilen resim kursu olarak Yenibosna resim eğitimlerimizi, Bakırköy’deki adresimizde veriyoruz. Sınıflarımız, eğitim programlarımız ve eğitmenlerimizle ilgili bilgi almak için sizleri Sanat Cafe’de kahve içmeye davet ediyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret edip Yenibosna resim kurslarındaki derslerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

[widget-180]

Yaşamınızdaki Stresten Kurtulun! – Resim Dersleri Yenibosna

Herkesin yaşamında, stresli olduğu dönemler olabilir. Ama kimi zaman maruz kaldığınız yoğun stres, sizi yıpratabilir ve çeşitli olumsuzluklar yaşamanıza neden olabilir. Bu gibi durumlarda zorluk yaşamamanız için erkenden önleminizi almanız gerekir. Nasıl mı? Elbette, ruhunuzu ve zihninizi dinlendiren, sizi yaşamın rutin temposundan uzaklaştıran resim dersi Yenibosna ile!

Sizi yüksek düzeyde kaygı ve stresten arındıran ve yorucu iş temponuz arasında mola vermenizi sağlayan Yenibosna resim kursları, resme odaklanmanızı sağlayarak duygusal bir çıkış kapısı yaratır. Yarattığınız her sanat eseri ise size mutluluk, huzur ve güven verir. Yenibosna resim kursunda resme odaklanmak, zihninizin rahatlamasını ve yaratıcılığınızı harekete geçirmesini destekler.

Duygusal Gelişiminize Katkıda Bulunun! – Resim Kursları Yenibosna

Sanatçıların, duygu ve düşüncelerini ifade etmek için tercih ettiği en etkili yol, resim yapmaktır. Değişen ruh hallerini, yansıtmak istedikleri durumlarını ve düşüncelerini, resimle dışa vurur; bu sayede mutluluk, üzüntü, öfke ve aşk gibi duyguları yansıtırlar. Siz de duygusal gelişiminizi destekleyecek Yenibosna resim derslerine katılmak ve soyut ifadelerinizi iyileştirmek ister misiniz?

Öyleyse hemen Yenibosna resim kurslarına gelin, kendi duygusal durumunuzu anlamanın, değişen ruh halinizi dengelemenin ve stresinizi yönetmenin gücünü keşfedin! Unutmayın, Yenibosna resim eğitimini tamamladıktan sonra sizin en iyi arkadaşınız, tablolarınız olacak…

MEB Ruhsatlı Resim Kursu - Yenibosna Resim Akademi

Güvenilir bir resim kursu bulma arayışındaysanız Milli Eğitim Bakanlığından onayı olmayan danışmanlık ve kurs adı altında hayallerinizle oynamaya çalışan kurumlardan uzak durun! Öğrencilerinin gelişimiyle ilgilenmeyen ve kaliteli bir eğitim sunmayan merdiven altı kurumların geleceğinizle oynamasına izin vermeyin!

Yenibosna resim kursları Resim Akademi, MEB ruhsatlı, donanımlı, güvenilir ve kaliteli bir eğitim kurumu olarak Yenibosna resim dersi alan tüm öğrencilere güvenli bir binada ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde ders vermektedir. Yenibosna resim kurslarında; deprem dayanıklılık raporundan acil çıkış kapılarına, yangın merdiveninden ekipman yeterliliğine kadar tüm konulara özen gösterilmektedir.

MEB Onaylı Resim Kursu Sertifikası – Resim Eğitimleri Yenibosna

İşverenlerin, cv’nizde yalnızca tecrübelerinize ve eğitim geçmişinize baktığını mı düşünüyorsunuz? Aslında özgeçmişinizin en çok dikkat çeken kısmı, sizin sosyal ve kültürel yönlerinizi gösteren bölümler. Yenibosna resim derslerinden alacağınız MEB onaylı resim kursu sertifikası ile cv’nizi çok daha profesyonel göstermek ister misiniz?

Alanında Uzman Eğitmenler – Resim Kursları Yenibosna

Yenibosna resim derslerinin alanında uzman eğitmenleriyle hem keyifli bir hobi edinecek hem de sanatın pek çok dalıyla ilgili bilgi sahibi olacaksınız. En ünlü sanatçılar, ressamlar, heykeltıraşlar, tasarımcılar ve modacılardan, resim sanatıyla ilgili püf noktalar öğrenecek; kaliteli bir eğitim almanın ayrıcalığını hissedeceksiniz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Resim Kursları Yenibosna

En iyi Yenibosna resim kursu olarak öğrencilerimize kapsamlı, kaliteli ve dopdolu bir eğitim programı hazırlıyoruz. Yenibosna resim dersi programımızı belirlerken Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına ek olarak Avrupa standartlarını da gözetiyoruz. Dünyanın en iyi sanat okullarında verilen içerikleri, sizler için müfredatımıza uyarlıyor; dünya çapında bir eğitim almanızı sağlıyoruz.

“Medeniyet alanında ilerlemenin tek ve gerçek şartı, sanata gereken önemi vermektir.”

Mustafa Kemal Atatürk

Uygulamalı Resim Dersleri – Resim Dersleri Yenibosna

Resim kursları Yenibosna olarak ebrudan karakter tasarımına, akrilikten heykele, karakalemden grafik tasarıma kadar tüm eğitimlerimizi uygulamalı olarak işliyoruz. Sanatsal eğitimlerde teoriğin etkili olmadığını biliyor; bu amaçla öğrencilerimize kaliteli bir eğitim sunabilmek adına Yenibosna resim derslerimizi pratik olarak sunuyoruz. 

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı – Resim Eğitimleri Yenibosna Resim Akademi

Yenibosna resim kurslarının, sanat dolu eğitimlerine katıldıktan sonra kariyerini yönlendirme noktasında desteğe ihtiyaç duyan, etkili bir özgeçmiş oluşturmadan portfolyo hazırlamaya kadar pek çok konuda yardım almak isteyen tüm öğrencilerimize kariyer danışmanlığı desteği veriyoruz. Siz de Yenibosna resim derslerine katıldıktan sonra gelecek planlarınızı profesyonel bir destek alarak oluşturun, sanat dolu bir yaşamınız olsun.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Resim dersi Yenibosna’daki eğitimlerin tamamının, %100 öğrenme garantili olduğunu biliyor muydunuz? Yenibosna resim kurslarında katılacağınız tüm derslerde, tekrarlamak istediğiniz konu ve içeriklerde ücretsiz kurs tekrarı hakkına sahip olacak, kaçırdığınız dersler için hiçbir ücret ödemeden telafi yapacaksınız.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Resim Kursu Yenibosna Resim Akademi

Size en yakın resim kursu, Resim Akademi! İstanbul’un her noktasından metro, metrobüs ve otobüs kullanarak kolaylıkla gelebileceğiniz Resim Akademi Yenibosna resim kursu, Bakırköy-İncirli durağına 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. Merkezi konumda olmayan ve vaktinizin çoğunu trafikte geçirmenize neden olacak kurumlar yerine, her noktadan ulaşabileceğiniz Resim Akademi Yenibosna resim eğitimlerini tercih edin.

En Çok Tercih Edilen Resim Eğitimleri – Resim Dersleri Yenibosna

Çocukluktan beri en büyük hayaliniz, bir resim kursuna gidip basit çizimlerinizi, sanat eserlerine dönüştürmek mi? Öyleyse bu keyifli hobi ile buluşmak için doğru adrestesiniz! Resim Akademi Yenibosna resim kurslarındaki eğitimlere göz atın, boş vakitlerinizi daha eğlenceli aktivitelerle geçirin.

[widget-135]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Resim Dersi Yenibosna Resim Akademi

  • Yenibosna resim kursunda hangi derslerde MEB onaylı sertifika veriyorsunuz?

Yenibosna resim kurslarından Çocuk Hobi Resim Kursu, Hobi Resim Kursu ve Genç Hobi Resim Kursunu başarıyla tamamladığınızda MEB onaylı sertifika alıyor, Yenibosna resim kursumuzdaki diğer eğitimlerin sonunda da kurum onaylı sertifikaya sahip oluyorsunuz.

  • Güzel sanatlar fakültesine hazırlıyorum. Yetenek sınavları için desteğe ihtiyacım var. Buna uygun bir eğitiminiz var mı?

Türkiye’nin en kapsamlı resim ve sanat kursu olarak güzel sanatlar fakültelerine hazırlanan sanatseverlere, Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Eğitimi veriyor; yetenek sınavlarını başarıyla geçebilmeniz ve etkili bir portfolyo hazırlayabilmeniz için kapsamlı dersler işliyoruz. Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Yenibosna resim kursumuza gelebilirsiniz.

  • Hobi olarak resim derslerine katıldığımda neler öğreneceğim?

Yenibosna resim kursunda hobi olarak resim derslerine katıldıktan sonra resimde kompozisyon, denge ve hareket, farklı kalem türleri ile çizgi egzersizleri, gölgelendirme, nesne çizimi karakter yaratımı, modelleme ve sulu boya kullanımı gibi konular hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Hobi kurslarımızla ilgili detaylı eğitim programını öğrenmek için kursumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Yenibosna Resim Kursu Fiyatları

Yenibosna resim eğitimlerimizi, her öğrencimize özel olarak planlıyor; eğitim programlarımızı oluştururken bilgi birikimi, öğrenme hızı, başlangıç seviyesi, grup/özel ders talebi gibi kriterlere göre oluşturuyoruz. Dolayısıyla Yenibosna resim kursu fiyatları hakkında kesin bir bilgi alabilmeniz için kurumumuzu ziyaret etmeniz ve eğitim danışmanlarımızla görüşmeniz çok daha sağlıklı olur.

Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret edip Yenibosna resim kursu ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilir, eğitim danışmanlarımızla birlikte beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir eğitim programı oluşturabilirsiniz.

Resim Hobisi Size Tüm Stresinizi Unutturacak! – En İyi Resim Kursu Yenibosna

İş/ okul temponuz çok mu yorucu? En son kendinize ne zaman vakit ayırdığınızı bilemiyor musunuz? Öyleyse sizin yaşamınız için köklü bir değişikliğe ihtiyacınız var! Yenibosna resim derslerine katılın; hem sanatla dolu rengarenk bir dünyada eğlenceli bir hobi edinmenin ayrıcalığını hissedin hem de zihninizi tüm gerginliklerden ve stresten arındırın!

Nasıl ki vücudunuzun dinlenmeye ihtiyacı varsa aynı şekilde ruhunuzun da faydalı ve keyifli bir hobi ile rahatlamaya ihtiyacı var! Haydi, hemen Resim Akademi’ye gelin, resim kursu Yenibosna ile siz de yaşam kalitenizi artırıcı bir aktiviteyle uğraşın!

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77