Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Anneler Gününde En Anlamlı Hediye: Resim Kursu

Değer Verin, Değerli Hissettirin… Anneler Günü Hediyesi İçin Yeni Bir Fikir!

Hayatınızdaki en önemli kadına ne kadar değerli olduğunu hatırlatmak istemez misiniz? Bir günlük klişe hediyelerden vazgeçin, bu Anneler Gününde annenize ayrıcalıklı bir hobi edinmesi için imkan sağlayın. Anneler Günü hediyesi için resim kursu kampanya fırsatlarımızdan yararlanın, annenizi sanatla buluşturun…

Resim Akademi ailesi olarak annelerimizin emeklerine layık olmaya çalışıyor, Anneler Günü hediyesi olarak sizlere özel fırsatlar sunuyoruz.

Eşinizin de bir anne olduğunu unutmadık! Anneler Günü hediyeleri için düzenlediğimiz resim kursu kampanyamızdan eşinize unutulmaz bir hediye vermek için de yararlanabilirsiniz.

Anneler Günü Resim Kursu Fırsatları Hangi Eğitimlerde Geçerli?

Annenize en özel hediyelerden birini vermek isterseniz sizler için hazırladığımız resim kursu kampanyaları ve programlarımıza bir göz atın. Ona ayrıcalıklı bir hobi kazandırın, bu özel günü güzelleştirin. Anneler günü hediyesi için geçerli olan eğitimlerimiz:

[widget-135]

Her Zamanki Hediyelerden Daha İyi Bir Teklifimiz Var!

Klişe anneler günü hediyeleri yerine sizin için daha iyi bir teklifimiz var! Mağazalarda her yıl benzer hediyeleri almak için vakit öldürmek yerine hobi kurslarımıza göz atın, Anneler Günü Kampanyası ile ayrıcalıklı bir hobi edinmesi için annenize sürpriz bir hediye alın!

%60 indirim fırsatının yanı sıra Resim Akademi ekibi anneniz için çok şık bir Anneler Günü kartı da hazırlayacak! İsme özel tebrik kartını hediye olarak annenize veya eşinize sunabileceksiniz…

Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin, Anneler Günü Kampanyası ile hem bütçeniz hem de anneniz için en iyi resim eğitiminin hangisi olabileceğine birlikte karar verelim!

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77