Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Sevgililer Günü İçin En Romantik Hediye: Resim Kursu

Aşkın Resmini Birlikte Yapın! - Sevgililer Günü Kampanyası

Bu Sevgililer Gününde sevgilinize ne almayı düşünüyorsunuz? Klasik hediyelerden bıkmadınız mı? 14 Şubat’ı sanatla dolu bir atmosferde resim kursları ile geçirin, aşkınızın resmini birlikte çizin! Sevgililer Günü kampanyası ile mutluğunuzda yeni bir sayfa açın...

Resim Akademi; Sevgililer Gününü hediyesi olarak sevgiliniz ve eşinizle birlikte geçireceğiniz resim kursları için size özel kampanyalar sunuyor… Eğer resim kursu fırsatları ile kampanyamızdan çift olarak yararlanırsanız %60, yalnızca sevgilinize veya eşinize bir kurs hediye ederseniz %50 indirim sizi bekliyor! Sevgililer günü için hediye bulma endişeniz son buluyor...

Klişe Hediyeleri Bir Kenara Atın! – Resim Kursu Sevgililer Günü Kampanya Fırsatları

Sevgililer Gününe bu yıl yeni bir anlam katmak istemez misiniz? Marketlerin, hediyelik eşyacıların reyonlarında sizi bekleyen ürünleri bir kenara bırakın, aşkınızı sanatın büyülü atmosferinde taçlandırın… Sevgililer Günü kampanyası ile Resim Akademi size özel bir alternatif sunuyor!

Tüm dünyada kutlanan ve özellikle kadınlar için büyük bir anlam barındıran Sevgililer Gününde herkesten farklı olabilir, sanatla birlikte ilişkinizin anlamını da yeni baştan keşfedebilirsiniz. Sevgiliniz ya da eşinizle birlikte yeni bir hobi edinin veya O'nun potansiyelini açığa çıkarmasına fırsat tanıyın. Resim kursu fırsatları Sevgililer Günü için kusursuz bir hediye olacak!

Sevgililer Günü Kampanya Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli?

Resim Akademi ailesi olarak Sevgililer Günü kampanyası için sizlere özel indirimler ve fırsatlar sunuyoruz. İşte size ve sevdiğiniz kişiye özel eğitimlerimizden bazıları:

[widget-135]

Çift Olarak Gelenlere %60 İndirim - Sevgililer Günü Hediye Fırsatları

Sevgililer Günü için hediye olarak özel resim kursu kampanyalarımızı kaçırmayın! Eşiniz veya sevgilinizle birlikte Resim Akademi’nin tüm hobi kursları, teknik eğitimleri, konservatuvara hazırlık dersleri ve workshoplarından indirimli bir şekilde yararlanabilirsiniz. Eğer çift olarak kayıt yaptırırsanız %50 değil, %60 indirimden yararlanabileceğinizi de hatırlatalım. Dilediğiniz kursa kayıt olun, Sevgililer Günü kampanyası ile keyifli bir deneyimin birlikte tadını çıkarın.

13 – 14 – 15 Şubat’ta kaydınızı yaptırın, kampanyadan yararlanın!

Sevgililer günü kampanyası ve diğer eğitim fırsatlarımız hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızı arayın!

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77