Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Babalar Günü İçin Özel Bir Hediye: Resim Kursu

Yeni Bir Hobi ile Babanızı Mutlu Edin! - Babalar Günü Hediyesi İçin Yaratıcı Bir Alternatif...

Babalar Günü için ne hediye almayı planlıyorsunuz? Eğer siz de klişelerden kurtulmanın peşindeyseniz teklifimize kulak verin. Babalar günü hediyesi için size çok daha yaratıcı bir önerimiz var...

Resim Akademi olarak Babalar Gününe özel tüm hobi kursları, teknik eğitimler ve workshoplarımızda %60 indirim yapıyor, babanızın içindeki sanat sevgisini keşfetmesine, keyifli vakit geçirmesine ve yeni bir hobi edinmesine olanak sağlıyoruz! Klişe babalar günü hediyeleri arasında böylesini bulamazsınız!

Resim Akademi eğitimlerini inceleyin ve babanızın merakına en uygun resim kursunu bularak özel bir hediye hazırlayın...

Ayrıca eşleri için Babalar Günü hediyesi almak isteyenleri de unutmadık! Siz de eşiniz için isme özel Babalar Günü hediyesi alabilir, resim kursu kampanyaları ile mutluluğunuza yeni bir boyut katabilirsiniz.

Babalar Günü Kampanyası Hangi Eğitimlerde Geçerli? - Resim Kursu Fırsatları

Babanıza ya da eşinize en özel hediyelerden birini vermek isterseniz sizler için hazırladığımız resim kursu kampanyaları ve programlarımıza bir göz atın. İşte babalar günü hediyesi olarak hazırladığımız eğitimlerimiz:

[widget-135]

Babalar Gününe Özel %60 İndirim - Resim Kursu Kampanya Fırsatları

Resim Akademi Babalar Günü kampanyası ile hobi kursları, teknik eğitimler ve workhoplarımızdan %60 indirimle dilediğiniz kursu alabilirsiniz.

Babalar Günü hediyesi için sonunda klişe bir ürün alarak hediye paketine saracağınız bir mağaza yolculuğuna çıkmayın, yaratıcılığınızı konuşturun! Resim kursu fırsat tekliflerimiz arasında sizlere yeni bir fikir verecek çok sayıda öneri var...

Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin, Babalar Günü hediyesi olarak hem bütçeniz hem de babanız için en iyi resim eğitiminin hangisi olabileceğine birlikte karar verelim!

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77