Resim Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

En Özel Doğum Günü Hediyesi

Sevdiklerinize Özel Olduklarını Hissettirin!

Doğum günü yaklaşan bir yakınınız mı var? Henüz ne alacağınıza karar vermediniz mi? Gelin, bu kez klişe hediyeler yerine farklı bir tercih yapın, sevdiklerinizi sanatla buluşturun, onlara özel olduklarını hissettirin. Klişe doğum günü hediyeleri ile sevdiklerinize özel hissettirmeniz mümkün değil...

Sizler için başka bir yerde bulamayacağınız bir doğum günü hediyesi hazırladık… Aileniz veya arkadaşlarınız için resim kursu kampanyaları için hazırladığımız fırsatlardan yararlanın, onlara yeni bir hobi hediye edin, kendilerine sanatın penceresinden bakma fırsatı sağlayın!

Tüm hobi kurslarımız, teknik eğitimlerimiz ve workshoplarımızda sevdiklerinizin doğum günü için özel fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

İlgi Alanlarına Uygun Bir Hediye Seçin! - Doğum Günü Hediye Fikirleri

Klişe hediyeleri bir kenara bırakın! Bu yıl doğum gününde sevdiklerinizi şaşırtın, ilgi alanlarına uygun bir resim kursu seçin, yeteneklerini geliştirmek isteyen arkadaşlarınıza hoş bir sürpriz yapın.

Doğum günü hediyesi olarak resim kursları ile;

  • Sevdikleriniz yeteneklerini keşfetme fırsatı bulacak, potansiyellerini açığa çıkaracaklar.

  • Ayrıcalıklı bir hobi edinecekler.

  • Gündelik hayatın yorgunluğundan, stresinden ve sorunlarından uzaklaşacak, eğlenceli bir ortamda sanatın büyülü dünyasına adım atacaklar.

  • Yeni arkadaşlar edinecek, hayata karışacak, sosyalleşecekler.

  • Daha mutlu hissedecek, hayata pozitif bakmaya başlayacaklar.

  • Kendilerini geliştirerek özgüven kazanacak, iş ya da okul yaşamlarında daha başarılı olacaklar.

  • Teknik eğitimlerimiz ve konservatuvara hazırlık kurslarımızdan yararlanarak hayallerini gerçekleştirme şansı bulacak, geleceklerini sanatla şekillendirecekler.

Mağazalardan çıkın ve klişe doğum gününde alınacak hediyeler ile uğraşmayı sonraya bırakın! Sevdiklerinize yeteneklerini ve tutkularını yansıtan bir resim kursu hediye edin! Resim kursu fırsat tekliflerimizde hem sizin hem sevdiklerinizin ilgisini çeken çok sayıda kurs var...

[widget-135]

Sevdiklerinizin Doğum Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli?

Arkadaşlarınıza, sevgilinize veya aile fertlerinize en özel hediyelerden birini vermek isterseniz sizler için hazırladığımız resim kursu programlarımıza bir göz atın. Resim Akademi doğum günü kampanyası MEB Sertifikalı Resim Kursu, Çocuklara, Gençlere ve Yetişkinlere Özel Hobi Resim Atölyeleri, Karakalem Kursu, Sulu Boya Kursu, Yağlı Boya Kursu, Akrilik Kursu, Ebru Kursu, Ahşap Boyama Kursu, Desen Kursu, Gravür Kursu, Karikatür Kursu, Minyatür Kursu, Graffiti Kursu, İç Mimarlık, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Moda ve Tekstil Tasarımı, Dijital İllüstrasyon, Teknik Resim, Grafik Tasarım, Heykel, Seramik ve Cam Tasarım, Geleneksel Türk El Sanatları, Animasyon – Çizgi Film, Mimari Perspektif, Master Başvurusu İçin Portfolyo Tasarım, Resim İş Öğretmenliği, Dijital Çizim, Konservatuvara Hazırlık Kursları, Workshoplarımız ve diğer tüm eğitimlerimizde geçerli.

Her sene hediye almak için günler öncesinden mağazaları geziyor, dostlarınızı mutlu edecek en güzel hediyeyi seçmeye çalışıyorsunuz. Bu sene böyle bir derdiniz olmayacak!  İsme özel kupon tasarımı ile fark yaratan Resim Akademi, dikkat çekici ve beğenilen tebrik kartlarıyla şık bir doğum günü hediyesi hazırlıyor. Eşinize, çocuklarınıza ve dostlarınıza unutamayacakları bir hediye vermek için kampanyamızı kaçırmayın, eğitiminizi hemen alın!

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 18 77